Gay/Biseksüellere hakaret edenlere...

Zaman zaman aklıma geliyordu bu soru ama kimseye sormaya pek imkanım olmadı, buraya üye olduktan sonra buradakilere sormak mantıklı geldi ve soruyorum :)

Gay ve Biseksüel erkeklere diyorlar ki, böyle bir şey kabul edilemez, olamaz, gidin kızlarla ilgilenin falan... Pekiiii, bu gay ve biseksüel erkekler, kızlara yöneldiğinde, senin kızına, kardeşine, karına sarkmaya başladı diyelim... Şimdi bir daha düşünün bu tepkilerinizi... Gay ve Biseks kalıp kendi hayatımızı mı yaşayalım, yoksa size göre normal olup, çevrenizdeki kadınlara mı yönelelim?

Not: Bize saygı duyana, saygılarımız ve teşekkürlerimiz sonsuzdur :)

• Olduğunuz gibi kalın...
    93% (14)52% (14)67% (28)Oy Ver
  • Yine de kadınlara yönelin...
    0% (0)37% (10)24% (10)Oy Ver
  • Bilemedim ki şimdi...
    7% (1)11% (3)9% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Düz mantıkla şunu düşünmeyin... Gay olmayıp karı kıza yönelmekle, gay olup her erkeğe ilgi duymak düz mantık geliyor bana... Hetero erkeklerle işimiz olmaz bizim... Hoşlanırız ama platonikten ileriye gitmez bu iş...

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Olduğunuz gibi kalın,kim ne derse desin bu hayat sizin.. Hayatınızı mahalle baskısına göre değil içinizden geldiği şekilde şekillendirin.

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Olduğunuz gibi kalmalısınız diye düşünüyorum ben. Duygu meselesi bu, içinden öyle geliyor, tercihin o yönde kimseyi ilgilendirmez. Empati kuramadığımız için toplum olarak direkt yargılamayı çok seviyoruz maalesef. Kimsenin kişisel tercihi, görünümü, inancı vs kimseyi ilgilendirmez insan insandır... Gay ya da biseksüel erkekler sarksa da sıkıntı olmamalı bence,karşılığı varsa vardır bir olayın yoksa da yoktur zira diğer erkeklere nazaran daha hassas ve insanı rahatsız etmeden yaklaştıklarını da söyleyebilirim..

0|1
    0|1
  • eşcinsellik konusunda erkekler söz konusu olduğunda çok ciddi bir ayrım yapılıyor gerçekten.

sebebi ise ne yazık ki eşcinselliğin cinsellik üzerinden algılanması. ama insanların ne düşündüğünü düşünürsen, kendi hayatını yaşayamazsın. ben olduğunuz gibi seviyorum sizi :) kendimi de olduğum gibi seviyorum. hayatımdaki kişinin cinsiyeti yüzünden kimseye açıklama yapmak zorunda hissetmiyorum. bu benim hayatım, benim mutluluğum. karşı duran uzak dursun, yanımda olacaklar zaten kendilerini belli ediyor.

0|1
    0|0
  • İnsanların hayatlarına maydanoz olmayı bıraksınlar artık.

1|1
    1|0
  • Çok iyi dedin. Ya bana sararsa mantığıyla iğrenen ve doktora git normal bir sevgilin olsun diyenler. Ailesinden birine yaklaşılsa yine istemeyecekler. Eeee hani normal ilişki kurmalıydı bu insan ? Kuruyo işte normal karşıla o zaman!

Kimseyi takmayacaksın ve kendi hayatına bakacaksın dostum. Asıl sapıklıkların hepsi heteroseksüellerde çıkıyo.

1|1
    0|0
  • içinizden geleni yapın, kimseye laf düşmez

1|1
    0|0
  • oldugun gibi kal böyle daha güzelsin. eşcinsel haklarına saygı duymayanlara benim hiç saygım yok :) keşke yokolsalar.

1|1
    0|0
  • İçinizden geldiği gibi davranın kimse sizin davranışlarınızı sorgulayamaz :)

1|1
    0|0
  • :)

Herkesin cinsiyeti kendine..saygi duyarim ama bu karsilastirman biraz tuhaf olmadimi..

Ya abimize kardesimize asilirlarsa ? :)

Bu yuzden rahatsiz etmedik sure herkesin cinsiyetine saygim vardir..cunku bu bir secim değil..bu dogustan gelen bise

0|1
    0|0
    • Abin veya kardeşin bizim gibi değilse, onlara da sarkmayız merak etme :) Sarkmadan kastım, onları rahatsız etmek değil, onlarla birşeyler paylaşmak olarak bahsediyorum... Paylaşmakta tek taraflı olmaz :)

• Anladim :)

• herkesin kendi tercihi nasıl mutlu iseniz öyle davranın

0|1
    0|0
  • gay birine git kadınlarla ilgilen demek olayı anlamamış olmak demektir ve saçmadır ama biseksüel biri için durum farklı değil mi o an neyi istiyorsa odur yani

1|1
    0|0
    • Sen doğru olanı düşünüyorsun ama biseksüel erkek yine bir erkekle birlikte olduğu düşünülünce, millet gözünde gay olarak algılanıyor, o yüzden o şekilde yazdım başlığa...

• Takıl kafana göre eminim insanların seni hor görmesinden bıkmışsındır neden böyle bir soru sorup fırsat verdin ki dalga geçmelerine

0|0
    0|0
    • Bizlerin var olduğunu unutmasınlar, bakarlar bir gün kendi çocuklarıda bizim gibi olur... Bilemezler... Onun için kendilerine biraz çeki düzen vermeleri gerektiğini de böyle hatırlatmak lazım arada...

• İnsanlar değişse de, aşk aynı aşktır :) Olaya bu gözle bakmak daha mantıklı sanki :)

• Nasıl hissettiklerini bilmediğim için. Öğrenmem iyi oldu teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 11

• Sizlere bu öneriyi yapanların çoğu erkektir. Kızlardan çok çok azı diyecektir kızlara yönelin vs diye. Neden çünkü Gaylere kötü gözlerele bakan biz erkekleriz. Çünkü erkek becerendir. Dominanttır. Bir erkeğin becerilme düşüncesi bile biz erkekler için iticidir. Dolayısıyla becerilen erkeğe normal erkeklerin yaklaşımı da ne yazık ki olumsuzdur. Siz gay ve biseksüellere erkeklerin yüzkarası diye yaklaşmalarının aşağılamalarının sebebi budur. Beceren olmaktan çıkıp becerilen olmak. Sanki bunu sizler yaptığınızda tüm erkekleri temsil ediyormuşsunuz gibi algılarlar. Kızlardan hiçkimsenin erkekler gibi sizleri aşağılayacağını sanmam çünkü görmedim duymadım bir kızın gaylere kötü söz söylediğini. Aksine sempati duyarlar kendilerinden gibi görürler. Buna ek olarakta son zamanlarda kızlar arasında gaylerel beraber olma ve 2 gayle seks yapma isteğide artmıştır.

Erkekler kızlarda aynı durum olduğunda hiçbiri çıkıpta ıyyy bu lez iğrenç uzak dursun bizden demez. Aksine "off yavrumm aranıza alın beni 3 lü yapalım" gibi hayvani şekilde yaklaşım gösterirler. Her erkeğin içinde 2 kadın fantazisi vardır ama tabii ki gay fantazisi yoktur. Neden gaylere tahammül edemiyorken 2 kızı ya da 3 kızı isteriz? Çünkü dedim ya biz beceren cinsiyetiz. Gaylere ucube gibi bakar aşağılarız ama 2 lezbiyen gördük mü ağzımızın suları akmaya başlar. Bu olgunun bizde değişmesi sanırım çok uzun yıllar alacak. Yalnız birde anlamadığım şu olay var. Gaylere translara burada hep hakaret ediliyor da Tasimden şişliye gideceğimiz zaman yol kenarındaki tranları almak için suraya giren arabalardakiler kimler? 10 dakikalık yolu 45 dk ya çıkarıp eve ulaşmamıza engel olan bu insanlar kim? Buraya ıyy mıyy diye kötüleyenler kim?

0|0
    0|0
    • Yorum için teşekkür. ederim... Bize karşı saygı gösterilmesini bekleriz bir insan olarak ama saygı gösterilmiyor diye de sorun çıkaracak değiliz, tabi saygı göstermemek saygısızlık yapmak demek değildir... Olumlu yaklaşmıyorsan olumsuz da yaklaşmamalısın... En azından bu bile büyük başarı olacaktır diye düşünüyorum...

• bende bir gay olarak saygı duyulmak ve toplumda rahat hareket etmek isterdim açıkçası...ama maalesef hala bize kötü bakışlar var. ama hiçbir kadını mutsuz etme onu aldatma hakkımızda yok böyle bir günaha giremem...gay olmanın günah olduğunu söyleyenlere cevabım da, bir kadının hayatını sırf toplum evlenmemi istiyor diye onu aldatacak olduğum için günahına girmemin daha da günah olduğudur

0|1
    0|0
    • Bende bu düşüncelerle, şuan üzerimde yoğunlaşmakta olan evlen baskılarına olduğunca direniyorum... Sonuç ne olacak bakalım...

• evlenmemelisin sonu daha da acı olabilir

• Baskılara daha fazla nasıl direnicem bilemiyorum... Gay tarafımı itiraf mı etsem dicem ama oda ayrı bir olay...

• Ben bildiğin mutlak erkeğim, başka bir tabirle heteroseksüelim, sadece kadınlardan hoşlanıyorum. Bu durumda bahsettiğin insanların benim gibi insanları toplumdan dışlaması lazım. Yani sen bekar bir erkek olarak bizim için potansiyel tehdit içeriyorsun demeleri lazım. Eğer öyle olsaydı beni taşlayıp bu toplumdan atarlardı. Hala burda olup, şu kadar flortum oldu bu kadar kadın tanıdım, bunca çiçek kokladım diyebiliyorsam ki diyorum bak ; nani nani nani , eline taşı alıp peşimden kovalayan yok. Yanlış bir mantık üzerinden gitmişsin. Gay lere karşı değilim, erkeklerin değerini kadınlardan daha iyi biliyorlar. En azından naz yapmıyorlar, belki bir gün kadınlara birşeyler öğretirler. Belli mi olur ekolojik denge...

0|1
    0|0
    • Yorum için teşekkür ederim... Hetero erkekler toplumda normal(!?) algılandığı için, yani kendilerinden gördükleri için o yönden düşünmüyorlar ama nedense biz gay ve biseksüellere yönelik böyle bir düşünce var ne yazık ki...

• Konuyu çözemedim ben şimdi :D Ama sanki gizli bir şeyler olacakmış gibi :D Eğer öyleyse özelden de yazabilirsin :)

• takibimdesin benı unutma zamanı geldiğinde söz verdin yardımcı olacaksın :D

• hekesin kendi tercihi arkadaşım sen milletin ne dediğini boş ver kendi doğrularına bak saygılar

1|1
    0|0
  • Herkes kendi hayatını yaşamalı doğru söylemişsin tebrik ederim kalbinden ne geçiyosa o..

1|1
    0|0
  • aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali.. senin kızına kardeşine vs demişsin o şerefsizlik zaten.. ama bana zararı yoksa o gay kardeşin gitsin kimle yapıyosa yapsın ama benim g*tüme göz dikerse o zaman mesele

0|1
    0|0
    • Sen gay değilsen neden sana göz diksinler ki :) Merak etme, gayler hetero erkeklere ilgi duyabilir ama işler karşılıklı olmadıkça ilişki yaşanması imkansız... O yüzden rahat olabilirsin... :)

• o zaman yaşa özgürce hayatını

• yatak odanda olanlar seni ilgilendirir ama benden gay olduğun için de saygı bekleme

0|0
    0|0
    • Gay olduğum için saygı göstermemen sorun değil, aksini yapmadığın sürece... Yani saygı yoksa saygısızlık da olmamalı... Bize buda yeter...

• o zaman sorun yok

• Abime babama sarkicaksiniz. Duz mantikla bakma konuya

0|0
    1|0
    • Sen düz mantıkla bakma :) Abin veya babanda gay ise, zaten kendi halimizde takılıyor oluruz... Yok hetero iseler, rahat olun, onlarla pek işimiz olmaz...

• O zaman herkez kafasina gore takilsin

• bence çok aşırı maço erkekimsi olanlarda aslında içinde birşeyler oluyor :D ben kendimden biliyorum.o maçoluk gidiyor pasif olmak istiyor insan biraz :D

1|0
    0|0
    • Maço görünen erkek gay olamaz diye bir kural yok ki zaten :) İnsanın iç dünyasında varsa, yaşayacaktır elbette :)

• evet öyleyim inkar etmek birşeyi değiştirmez nereye kadar dayanacağım bilmem :D sürekli maço lider olmak sert görünmek duygusallığı yenemiyor :D

• İstersen özelden sohbet edebiliriz, belki yardımcı olabilirim duygularınla ilgili karar vermen için...

• Benim karıma kızıma sarkma deşerim. Bana kardeşime oğluma sarkma paralarım. Git kendi mahhalende kendi çevrende hısım akrabalarında insanlara ciddiyet ve samimiyet ile tanış normal bir aile kur usulünce adabınca. Adamıda hasta etme.

0|0
    3|1
    • İşte bir şeyleri bilmeden yazılan birkaç cümle... Gay veya Biseks olan kişilerin hetero erkeklerle nerdeyse işi olmaz zaten... Eğer kardeşin ve oğlunda bizim gibi değilse, rahat olabilirsin :)

• Eskiden gay bir arkadaşım vardı ve adam sokakta gördüğümüz çoğu erkekten daha adamdı kişilik olarak karakter olarak vs. Homofobik olmamak lazım diye düşünüyorum, herkes kendi hayatını yaşamalı. Kimse kimseye karışamaz..

1|1
    0|0
Yükleniyor...