Gerçekte hiç bir cinsellik yaşamadığı kişi için

Erkekler mast. yaparken Çok değer verdiği çok sevdiği kızı düşünebilir mi? Gerçek seven bunu yapamazmış bu ne kadar doğrudur. Eğer erkek onu düşünerek yapıyosa onu yeterince sevmediği anlamını çıkarabilir miyiz

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• cinselliği kirli bir şey olarak görmekten vazgeçin yavrucuğum. sevdiğiniz, değer verdiğiniz insanı hayal etmeyeceksiniz de kimi hayal edeceksiniz?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Alakası bile yok ciddi düşündüğünü düşünmezmiş falan ne alaka ya o zaman evlenince de elini sürmesin aynı mantık değil mi ? Bence tam tersi sevdiğini istediğini arzular düşünür yani. Bu benim için böyle başkasını bilemem değişiklik gösterebilir ama bilemiyorum. Ben seviyorum ciddi de düşünüyorum ve düşlüyorum ne yalan söyleyeyim çünkü arzuluyorum.

0|0
    0|0
  • Seks, aslında dönüşlü bişeydir. O yüzden sevdiği insanla sevişememek mantıksız bir davranış. Konuyu burdan başlattım, çünkü mastürbasyon dönüşsüz bişey ve burda hiçbir his yok. O yüzden seven veya sevmeyen değil de sığırın bayrak taşıyanı mastürbasyonda hayal eder.

1|0
    0|0
  • Sen hangisini yapmasını istiyosun?

1|0
    0|0
  • onu bunu bilmem de, ben sevdiğimle evlenmeden önce asla ve asla cinsellik düşünmem.

0|0
    0|0
  • erkek masturbasyonda özgürdür olmadık şeyler düşünebilir...

birini düşündü diye onun değeri vs kaybolmaz

0|0
    0|0
  • Başkasını düşünüp yaparsa mutlu olacakmısınız ?

0|0
    0|1
  • Böyle düşünmek çok yanlış aşk bakşa meşk başkadır.

0|0
    0|0
  • çıkaramayız. erkek herşeyi düşünebilir.

0|0
    0|0
  • yooo ben hem eski eşimi düşünürdüm sevgiliyken

0|0
    0|0
  • bunu nerden ögrendin kaynagın ne?

0|0
    0|0
  • yapamaz.yaparsa da hatun bomba dır.aşk yoktur.

0|0
    0|0
    • cinsel olarak ilgi duyulan birine karşı sevgi beslenemez mi

• bilmiyorum ki ben yaşamadım.yaşanılırsa yaşanmaz demiyeyim.

• Elbette düşünür hep aklinda olur...

0|0
    0|0
  • ciddi düşündüğü namusu olarak gördüğünü düşünemez

0|0
    2|0
    • ne kadar saçma o zaman evlenıncede elını surmesin sevgi ask cinsellik bunları bırbırınden ayıramayız bence

• evlilik psikolojisi ile flört psikolojisi aynımı

• çok saçma ya bence düşünmekte bir zarar yok beni istediği kadar düşünebilir sevgilim mutlu olurum beni arzuluyor diye

• yoooyapadabılır sen aşık oldugun bırını arzulamıyomusun

0|0
    0|0
  • evet çıkarabilirsin.. 10 kerede 1 kere düşünür.

0|0
    0|0
    • yani o erkek sevmiyodur öyle mi

• bu kişiye göre değişir tabi.mastürbasyonun farklı psikolojileri var ya biraz

Kızlar Ne Diyor 5

• Damacanaya, tavuğa, ördeğe, ineğe, eşeğe tecavüz eden adamlar, bunu mu düşünemeyecek :)

1|0
    0|0
    • haha doğru diyosun şuan ciddi anlamda çok güldüm :D

• Düşünürler

0|1
    0|0
  • saçmalık ya

0|0
    0|0
  • kafalarına göre bence...

0|0
    0|0
  • Saçma.. Asıl sevdiği insanı düşünmesi gerekiyor. Cinsellik kirli değildir,aşkın doruğudur. Ben erkek arkadaşımın benden başkasını düşündüğünü farketsem çıldırırım !

1|0
    0|0
Yükleniyor...