Bekaretini kendi bozan var mı?

ben bekarete önem veren bir çevrede yetişmedim benim için hep anlamsız oldu çevremdeki arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla ilk birlikte oldukları kişiye bağlanma eğilimi içindeydiler unutamıyorlardı ve erkeklerin ağzına laf vermek istemedim(kızı ilk be yaptım) gibi o yüzden bekareti kendim bozdum ve faydasını çok gördüm bunu yapan var mı? anarko feministler kızların kızlık zarının doğduktan sonra alınmasını önerir bence çok mantıklı ameliyat işi kötü olsa da uygulanmaz ama mantıklı

Güncellemeler:
bekarete bu kadar aşırı önem veren bir toplumda bunun anlaşılması tabi çok zor ama bir deneyin bakalım
dikkat yukarıdaki deneyin bakalım lafı herkes denesin diye bir azmettirici olarak kullanılmamıştır. bu fikri tarafsız önyargısız olarak anlamayı denemeniz rica edilmiştir.

0|0
15|30

En İyi Kız Görüşü

• çok mantıklıca,burda bile defalarca duyduk,bozup terkedenleri,kızlarmı aptal erkeklermi ...anlamak çok zor.bozan erkeğin pis sırıtmalarına katlanacağına,zaten bozukmuş imajı vermek daha iyi,en iyisi erke istiyor diye değil sen istiyorsun diye olması

11|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 30

• ben bozdum bennnnn

1|0
    1|1
  • bişey diyim mi, çok iyi yapmışın

1|0
    0|0
  • ilk senden duymadım :o

1|0
    0|2
  • Başımıza daş yağacak daş

2|0
    0|0
  • Farkli bir pakoloji.seni anliyorum ve dusuncelerin gayette mantikli geldi bana

1|0
    0|0
    • çok güzel böyle düşünen insanların olduğunu bilmek

• Onun amacı o zaten seni isteyen zorluk çeken para harcayan ÖMrünü harcıycak kişiye özel , ama sen 24 saat açık lokanta yapmışsın bacak aranı .

2|2
    4|7
  • Bekarete önem veren bir erkeğe aşık olursan problem . Ne diyeyim böyle mutlu olacaksan iyi olanı yapmışsın insan mutlu olduğu eylemi yapmalı .

0|1
    0|2
  • Egon yuksek sanirim.Feminist olmak icin sart.Pismanlikta duyacagini sanmiyorum.Neden deger vermedigin degerlere sahip insanlara anlatma ihtiyaci duydugunu anlamadim.Onaylanmak mi istiyorsun?

1|0
    0|1
    • hayır farklı bakışaçıları burada bir araya gelmeli bence bekareti herkes çok sorun etmiş durumda ve sıkıldım bundan biraz ufku genişlemeli insanların

• Bencede tam anlamiyla gerekli.Toplumun bana verdigi brsey degil.Kurallar umrunda olan bir insanda degilim.Ama bir insana ait olmayi istemek kotu olamaz.Tabi suanda bu dusunceden uzakta toplum.Sadece seklen birsey bekaret ve tek kisi sacmalugi herkes icin sakladigin muddetce hersey mubah mantigi var iki cinstede.Yani insanlar icin anlamini yitirmis gereksiz bir kural hakllisin.Cunku insanlar artik onem vermiyor tek kisiye ait olmaya.Benim inandigim bu ve buna inanan biri ararim.

• kimse ilk bulduğuyla evlenmediğine göre bu çok gerçek dışı göründü

• ben bozdum ama kaza ile bilinçli yapmadım..

0|0
    0|2
  • olaya farklı bir yaklaşım olmuş...

yani böyle düşündüğün için bir şey diyemeyiz ama

bize mantıklı gelen tarz değil maalesef...

1|0
    0|0
  • Derdin ne namıssız neden bozdun aleti :(

0|0
    0|0
    • daha iyi çalışıyor artık

• vücut senin senin tercihin senin kararın.

bişi diyemem ben.

• evet bu anlayış güzel sağol

• kimseye koz vermedim diyorsun da sen vereceğini veriyorsun zaten koza falan gerek yok ;)

2|0
    0|1
    • vermek almak olayı değil bu ben sanki sözde "verirken" o da bana birşey vermiyor mu? iki tafta alıyor ve veriyor hacı neyin kafası bu

• ayran olacak bu galiba

• bu gidişle yoğurt bile olur..

• iyi de bundan bize ne?

1|1
    0|0
    • bekarete farklı bir bakış açısı dostum

• bedenim kıymetliydi evet onurumda kıymetliydi güç de bende olmalıydı

• yani aslında farklı bir açı falan getirmiyorsun. çizginin öbür ucunda dursan da sen de bekaret takıntılı insanlardan birisin.

• Eli işte gozü oynaşta olanlar bozabilir...;)

1|0
    1|3
  • kullanıcı hatası diyorsun yani?hımmm

0|0
    0|3
  • harakiri yapmışsın resmen hatun.memnun musun peki cidden.özgürlüğün tadı neymiş.

0|0
    1|3
  • Ya benimsin ya kara toprağın dedikten sonra...Sapladım hıyarı.

Sonrasını hatırlamıyorum.

1|1
    0|1
  • atıyosun :S

0|0
    0|0
  • buda yeni cıktı :D patlak kızın feminen ayakları hıhı tamam yedik özgürsünüz hımına ya...

1|0
    0|3
    • feminen ayak :D hayır özgürlük

• saçma bence :)

1|0
    0|3
  • herkes "ben bozdum" demez kimisi de bir ömür bağlanır. sen kullanılmaktan korkup işi garantiye almışsın ama sana çok bağlanabilecek bir insanı da kaçırmışsın. hangi çevrede olursan ol, eğer yaşın 40-50 değilse bakire olmak sevimlidir.

0|0
    2|1
  • faydasını gördüm demişsin ne faydası oldu merak ettım ? parmagına saglık :)

0|0
    0|0
    • kimseye bağlamadım sırf ilk olduğu için. üzülmedim kullanılmış eksilmiş hissetmedim. lan bakireyim şimdi sen bakire misin diye dalga mı geçecek yapsam acır mı demedim. kendim yaptığım için cesur hissettim bunu bir erkeğe malzeme yapmadım. kendi kararımı verdiğim zaman kendim kendi kontrolümle yapmış oldum daha büyük bir özgürlük var mı?

• cidden takdir ediyorsan ne mutlu

• takdr eddiğim kendine güvenin ve mıymıntı olmaman standart değilsin bı kısılık var yoksa ben bunu yaptım sunu yaptım takdır edılcek ya da edılmıcek bıseyı yok ortada

• iyi yapmışsın

0|0
    0|3
  • Vay anasını sayın seyirciler :D

0|0
    0|3
  • "Deneyin bakalım" ha...

"Ben bozdum; siz de bozun" mu demek oluyor bu şimdi ?

Şayet itimatlı mı sence ? Şayet öyle ise, uçurumdan atlayınca etrafındakilerde atlamalı mı sence ?

0|1
    0|1
    • anlamaya çalışmayı deneyin demek o herkes yapsın demek değil hey allahım

• Ben veya birkaç kişi dediğin şekilde anlamış olsa da, o cümlenden dediğim anlam çıkıyor...

• ben onu kast etmedim

• erkekler sunnet olrken kızlarında zarını alsınlar ıkısıde bır parca fazlalık

1|0
    0|0
    • ayynen

• sakat en ıyısı bekaret kalksın ıstıyen ıstedıgıne versın alsın alısverıse can versın

• evet aynen

• o yeah mean peki ne oldu şimdi kim kazandı tüneli acınca

0|0
    0|1
    • ben kazandım yihuu

• çok iyisin dostum benim .. nerdesin sen

• Ben bu soruyu hatirliyorum. Gecen sene sorulmustu aynisi. "anarko feminizm" lafi orada da gecmisti.

1|0
    1|1
    • yok artık ben görmedim ben değildim

• Kizlik zarinin ne ise yaradigini arastirirsan, dogum anindan alinmamasi gerektigini daha net anlarsin.

Capiche?

Sen simdi cevap verirsin ama ben cok useniyorum yazmaya. O yuzden simdiden iyi geceler.

• doğduğu anda alınmaması gerektiğini bende biliyorum koruyucu özelliği var ergenlikle diyelim burada uygulama değil fikir önemli

• hitler gibisin be.düşmanın eline geçmektense zehir içip intihar ederim diyorsun :)))

1|0
    0|3
  • burası Türkiye bacım

0|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 14

• Ben de mastürbasyon yaparken düşündüm bikaç kere,biraz ittirince acıdı ben de bıraktım:D ama seninki gibi düşüncelerle temellendirmemiştim bunu,spontane yani.

Haklı olabilirsin belki ama onlara koz verip vermemen zarın yırtılıp bir iki damla kan akmasıyla değil bence senin duruşun ve tavrınla alakalı."Ben istediğim için yaptık ve bitti" mesajı verirsen koz moz geçmez ellerine diye düşünüyorum.

Sonuç olarak kızlık zarı denen şey tamamen bir saçmalık.Üstünde düşünülmemesi gereken bir teferruat.

1|0
    0|0
    • evet kesinlikle teferruat duruşumlada bu mesajı vermeye çalışıyorum

• senın bılıncınde olan tanıdıklaım var bana da bı ara mantıklı gelıyrdu ama sevdıgene senı gercekten sevene bunu yasatmak guzel bırsey bence sahıplenme duygusu oluyor arada guzel seyler ama herkesn dusuncesı tabı :)

1|0
    0|0
  • Bozmak zorundamıydın ki illa ? Dursa ne olurdu.

3|4
    2|3
  • bekaret mi özgürlüğü kısıtlayan ben onu anlamadım.ilk ben yaptım olmıcak diosn ama sen bozsan da bozmasanda bir ilkin olacak.ilk sadece 2 damla kan değildir.bağlanmakda kanla olmaz duyguyla olur

1|0
    0|0
    • evet yine bağlanılabilir ama sonuçta iyi hissettirmişti

• sen böyle yaparak iyi hissetmiş olabilrsin ona kesinlikle bişey demem

• deneyin bakalım mı? sahiden de koyun zannedenler de var-mış. güldürdün beni.

2|0
    1|0
    • koyun?

• anlamayı denemekten bahsediyorum yapın demiyorum dikkat!

• Yok

0|0
    0|0
  • Noktasina kadar haklisn

2|0
    0|0
  • niye yaptın bunu ?

0|0
    0|0
    • çünkü bekaret verilen alınan bişey olmamalı. çünkü karar bana ait olmalı. çünkü vücut bana ait ne başkasının namusuyum ne de kendim namus temsilcisiyim ne de başkaları benim namus bekçim ayrıca namus ne ya. özgürüm bireyim ve güçlüyüm bununda her alanda böyle olmasını istiyorum. kararları toplum dayatmalarından insanlardan bağımsız ben almalıyım

• tamam teşekkürler anladığın için

• özgürsün tatlım :)

• ya kazara bozmuşsun gelmiş burda ayak çekion bea :D

0|0
    0|0
  • sevgilim benim ilkim .ama bu beni ona daha da bağlamadı açıkca söylemek gerekirse.bekarete önem verirdim eskiden ama şimdi vermiyorum.basit bişey.sevgilimle evlenmek isterim ama ayrılırsak da aklımda kalacağını (o benim ilkimdi unutumam vs diyeceğimi) sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • naptın be bacım bari bekaretini satsaydın 1000 liraya 1500 e güzelsen zatem o.rosbu olcan zemin hazırladın sen

1|1
    1|0
    • seksi isteyerek yapmak o*luk değildir yeter ya hepimize o* desinler de kurtulalım artık kadın değil o* desinler diek valla ya

• önce kızların şu mantıktan kurtulması lazım tabi kız kıza düşman arkadaş bu ne aynı cinsiz lan birgün kazara bişey olur sanada o* derler o zaman anlarsın

• hemcinsim olduğun için ben seni düşündüm kızım bende isterim evlenmeden bir erkekle beraber olmayı seksi doruklarında yaşamayı ama türkiyede yaşıyoruz evlenmeden yaparsak orosbu damgası yiyoruz yapacak bişey yok ya yurtdışına gidiceksin ya da kaderine razı olacaksın

• Ben de bozdum ama ilk ben olayım diye bir düşüncem yoktu. Sonuçta daha ilişkiye girmediğim için yine bakireyim :/

1|0
    0|0
    • Aaşağıyı boşverin ya kafanız bakire olsun ruhunuz o*ospu olmuşsa aşağıya 50 kişi girse ne olur?

• Güncelleme yapmasan ölür müsün

2|2
    0|0
  • Neyle bozdun peki :D

1|1
    1|3
Yükleniyor...