Acaba bakire değil mi? lütfen bilen cevaplasın

kız ark cinsel ilişki yaşarken elimi aşşağıya götürdü ve içene sokmamı istedi ilk korktum bir şey olursa dedim olmaz dedi ve soktum yarınısını bir süre sonra orta parmağımın hepsini soktum cok hızlı bir şekilde gel git yaptım sonrasında ise boşalcağını ve geri çekmemi istedi acaba bakire mi değilmi? lütfen bilenler cevaplasın önemli bir konu

Güncellemeler:
adetten yeni cıktı adet döneminde çekilme olur dedi zamanla geri yerine gelir dedi doğrumu?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• bakire degil yavaş yavaş seni oltaya getiriyor önce parmakla yaptırcak sonra bozuldu diyecek adet sonrası az bir kanama olur ya da ona denk getircek sakın böyle birşey yapma bikere parmagın tamamı girmiş yavaşca girip çıksa tamam dicemde gidip gelmişsin daha ne açıklaması olcakki sen zarf at ona eger bakire degilse yapalım de uğraş tam o noktada hemen söyleyecektir

0|0
    0|0
    • ne gerek var o naktaya hastaneye gidince eymi yaban beymi yaban görür

• evet belli oluyor en son ne zaman ilişkiye girmiş o bile çıkıyor

• ewt

Kızlar Ne Diyor 12

• Kızlık zarı ön giriştedr hrrhangi birşeyn grmesi için ilk önce o kapıyı kırıp gecmelidir

1|0
    0|0
  • belki esnektir bazı tipler anca doğumda bozulur.tabi sevgilinin bunu bilmesi için ya muane olmuş ya da tecrube etmiş olması lazım

0|0
    0|0
  • tamamda böyle bir bilgiyi ben mesela bilmiom

neden arastirma geregiduymus

senin icin bekaret cokmu önemli ?

0|0
    0|0
    • ben geçmişimde sadece öpüştüm kimsenin bekaretiyle oynamadım onun için evet önemli haksızsam haksızsın de ve geçmişimde öpüştüğümü biliyor eywlh dedi ancak o birşey yaşamadım dedi

• biselamem sanmiorum bakire olan korkar hastane gitmek yazmissin hastanelerde güvenilir deyil canim

iceri girsin babamlar beni öldürürler falan yalanlari atain bak nasil veriolar sahte raporu cok duydum böylesini

• yanında ben olacam tabikide ve tanıdık bir jinokolok bulup götürecem

• Hayır bakire değil seni kekliyo qenqs ayrılcaksan gönül rahatlığıyla ayrılabilirsin:D

0|0
    0|0
  • Bakire değil ..

0|0
    0|0
    • galiba ama sonuçlar hastaneye gidince belli olacak

• hastane mi kontrol mü ettireceksin ayıp bu bir hakaret kız olsam asla kabul etmez sana da yol verirdim

• adam gibi söylesin madem hastaneyi kabul etmiyor. parise kadar yolu olur ben ondan sadece ne olduğu oğrenmek istiyorum

• bakıre degıl .olsada zaten ne cesaret bır parmagı sokturablıyr oraya enteresan :)

0|0
    0|0
  • O kız kesinlikle bakire değil. Sen de cok safsın heralde...

1|0
    0|0
  • ya kızı bilip bilmeden suçlama al konuş bende bakireyken kendi parmağımı sokuyodum hiçbişey olmadı ama sevgilmle birlkte oldugmda bozuldu kız belki kendi yaptığından biliyodur bozulmıcagını bir parmak sokmakla kızlık zarı bozulmaz.

0|0
    0|0
    • işte benden bundan dolayı buradayım kesin birşey söyleyemem bende kızında benimde ikimizde gercekten cok farklı ilişkisiydi

• sen al kızı karşına konuş bence

• Bakire değil. Adetle falan alakası yok yemiş seni

1|0
    0|0
    • yemiş ola bilir o anlık ancak bunun sonrasıda var

• teşekkürrler yorum için

• konuştun mu arkadaşınla

• Bakiredir belki bende bakireyken erkek arkadasim parmagini sokmustu bisey olmamisti hep yapiyorduk tabi onun istemesi tuhaf önce yapilmiski biliyor. Kendi parmagiyla kiysslayamaz

0|0
    0|0
    • adetten yeni cıktığını ve adet döneminde geri çekildiğini söyledi hissediyormuş geri cekildiğini onuniçin musade ettiğini söyledi

• Haha yok atmis onu kim hisseder be yuh

• peki o kadar esneme payı ola bilirmi?

• bakire olup olmaması senin endişe kaynağın olmamalı. kızarkadaşın bakire olabilir yani hiç penis girmemiş olabilir ama teknik anlamda tamda bakire sayılmaz.

1|0
    0|1
    • kızlık sarından hiçmi korkmadı elimle bozulur die? gercekten kafayı yiyecem eğer öylese ayrılırım cunku

• Bu da klasik bakire el değmemiş isteyenlerden :)

• evet ya malesef sonra kız hiçbişey bilmiyor diye mutsuz oluyolar burada soruyolar bu sefer

• değil yani bakire insan korkar ve kızlığının o şekilde bozulmasını istemez

0|1
    0|0
    • bilmiyorum ve korkuyorum eğer değilse ayrılcam

• umarım sonunda üzülmezsin

• umarım

Erkekler Ne Diyor 10

• Dolunay olsa bir nebze cekilme olurdu ama o da yok :)

1|0
    0|0
  • yahu arkadaşım şu anlattıklarını yaşayan kızda zar olsa ne olur olmasa ne olur zaten. eğer seviyorsan o zara takılma ve olduğu gibi kabul et ve geçmişini sorgulama. yok bekaret benim için önemli diyorsan bu konuda teknikler, taktikler geliştirecek kadar tecrübesi olan, seninle bu kadar ileri bir ilişki yaşayan bu kızın sırf zarının sağlam olması sana yetecek mi...

0|0
    0|0
    • bu ilişki benim için çok farklıydı o yüzden önemli yakında nişanlacan evlencen sen bugune kadar kimsenin bekaretini almazken bir başkasının senin helalın olacak kişinin bekaretini alması hoşuna gidermi?_

• ya benim gibi önemli olan geçmişi değil geleceğimiz deyip durumu kabulleneceksin ya da kendini kandırmak için bahaneler uyduracaksın, karar senin. senin aklın bu parmak olayını kesiyor mu? ya da evlenmeden senle bunu yapan kızın başkasıyla da yapmadığını garanti edebiliyor musun? kendini avutmayı bırak, gerçeği kabul et.

• doğru dediklerin

• hasteneye hiç gerek yok bakire değil

0|0
    0|0
  • bakire değil.. kızlık zarı esnek de olabilir ama sonuçta esnek olduğunu anlayabilmesi için de yine cinsel ilişkiye girmiş olması gerekir.. ;)

0|0
    0|0
    • bakire olsa hiçmi korkmaz

• ne demişse ?

• o yüzden benden istemişse?

• bu hikayeyi çok arkadaştan duydum sanırım bakire olmayanların açıklama şekli. adamı azdırıp o noktaya getirip kabullendirme safhasına geçiyorlar.

0|0
    0|0
  • Bakire değil yoksa parmak soktururmu sana

0|0
    0|0
  • dostum seni keklemiş..

o sadece anasının kızı yoksa kız filan değil...

0|0
    0|0
  • bakire değil. açık ve net.

0|0
    0|0
  • parmağini sokmani istediyse bakire değildir sanirim...

0|0
    0|0
  • O bakireyse Sibel kekilli de bakiredir ya orta parmağın hepsini sokacaksın, yırtılmayacak plastik kızlık zarı olsa yine yırtılır be

1|0
    0|0
Yükleniyor...