Ultrason muayenesinde kızlık zarı ?

Önümüzdeki hafta akıntı sebebiyle jinekoloğa gidecem annemle.yaş13 yaşımdayken salak gibi elimi vajinama sokmuştum meraktan çok az kan gelince korkup anneme söyledim o da elini soktun mu deyince kötü bir şey yaptım sanıp hayır demiştim o da tek günlük regl mi oldu acaba falan diye düşündü de konu kapandı. Şimdi 21 yaşımdayım bugüne kadar kimseyle öpüşmedim bile ama bakire miyim değil miyim düşüncesi beni bitiriyor ve korkutuyor. Asıl sorum ise şu; bakire düşüncesiyle beni ultrasonla muayene edecekler,kızlık zarım yırtıksa doktor bunu farkeder mi yoksa bunun için özellikle bakması mı gerekiyor ? Teşekkürler

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• ultrasonda kızlık zarı belli olmaz. bu konuyu dert etme. onun için vajinal muayene lazım. ama yetişkin bir bireysin. bir ara annen olmadan doktora git jinekolojik muayeneni yaptır. öğren zarın zedelenmiş mi, yırtılmış mı diye

4|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızlık zarıiçin muaeyene gerekiyor.Önce olayı anlat zarını incelesin istersen.

0|0
    0|0
  • ozellik belirtmezsen neden baksinki...

1|0
    0|0
  • erken başlamışsın güzel.

yalnız tadını alınca nasıl bıraktın bir daha hayret...

0|0
    5|0
  • hahahahaha ulan kız olmak ne zormuş be yazık :D

0|0
    1|0
  • etmez

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• jin . git muayene ol ..

0|0
    0|0
  • anlaşılmaz.korkma

2|0
    0|0
  • hayir farketmez öyle biseyi

1|0
    0|0
  • ultrasonla bişey anlaşılmaz bacaklarını ayırıp vajinana bakmadıkça kimse anlayamaz :S

2|2
    1|0
Yükleniyor...