Aşkın sizdeki anlamı nedir?

Aşk kişiden kişiye değişir. Kimilerine göre mutluluk kimine göre mutsuzluk kimine göre eğlence kimisine görede cinsellik

sizce ne?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Aşkı gerçekten anlatabilecek bir cümle yok. Yazılsa burda satırlara sığmaz. Ama bence aşk, çaya hem şeker hem tuz katarak içmek gibi birşey. Yanında iken dünyayı unutacak kadar bir mutluluk, yanında değilken dünyayı yakacak kadar büyük bir ıstırap...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• hepsini kapsıyor bana göre..

0|0
    0|0
  • Aşk gördüğünde elinin terlemesine kalbini hızlanmasına sebep olandır :) Saf mutluluktur bence, mutsuzluk diyen var mı :S

0|0
    0|0
  • aşk içinde bir çok duyguyu barındıran olgudur,

Tecrübelere göre şekilleniyor ve hissiyatlar ortaya çıkıyor

masumken canavarlaşabiliyor insanlar ya da tam tersi

0|0
    0|0
    • Bence şimdiki aşkların çoğu masumiyetini ve temizliğini kaybetti.

• aşkı sadece cinsellik çizgisine çekenlere o çizginin kaln versiyonu girsin.

0|0
    0|0
  • sadizm

enayilik

ne dersen de işte

kabaca rahatlığı batması sonucu ortaya şıkan ve adına aşk dedikleri şey sadece

0|0
    0|0
  • kıl tüy talaş,kürdan kibrit,teneke, boşluk,enayilik, vs

0|0
    0|0
  • bana göre yastığa başını koyarken onu düşünerek uyumaktır

0|0
    0|0
  • beşiktaş karakartal

1|0
    0|0
  • Ask tutkudur arzudur sehvettir bunlar olmadan ask olmaz...gunumuz sartlarinda parada dahil lldu buna :)

0|0
    0|0
    • parayla alakası ne ki? Aşktan bahsediyoruz insan brinin parası var diye ona aşık olur mu? saçma.

• Keske herkes senin gibi gorse iste o zaman hersey daha farkli olur...onun adi bizde kalsin :)

• bizde kalmalı bencede.

• hayatın içine etmek..

0|0
    0|0
  • bir insana hak etmediğinden daha fazla değer vermektir bence aşk

0|0
    0|0
    • ouw aşk mağdurusun snde benim gibi :) Bu haketmeyene fazla değer verme hastalığı bir bende var zannediyordum :)

• malesef sen ben gibi bir sürü insan var han, ,nsan acı çekeceğini bile bile nedne kendini böle bir duyguya kaptırır ki belki de aşk bu özelliğinden insanlık tarihi boyunca devam ediyor

• İŞte bir bakış bir gülüş yüzünden başımıza geldi napalım kaderde varmış kısmet diyelim.

• onu gordugunde kalbinle karın arasındaki sana tatlı acı hissettiren heyecan diyesim geldi

0|0
    0|0
  • aşk bir .oktur yemeyen yoktur bu laf biraz anlatıyo sanırım :D

0|0
    0|0
  • acı

0|0
    0|0
  • aşk geçici ve daimi olanı vardır

0|0
    0|0
  • aşk benim adım aşk olmadan ben mum gibi eririm...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benim icin cok yeni bir tespit olmakla birlikte askin sadece bazi duygularin abartilmis hali oldugunu dusunuyorum.yani aslinda ask diye bisey yok. atiyorum sefkate ihtiyac duyan biri bunu verenden hoslanir buna ask der.ego sqhibi biri onju takmayan kisiye yogun duygular hisseder.bazende erkegin sahip oldugu guc irade vb. kiskanilir buna ask derler. bazen kizin narinligi zarifligi kiskanilir ya da guzelligi kiskanilir ask derler.tipssizler bu kiz cok guzel bana bakmaz diyip imkansiz diye arabeske baglar asigim der.yani ask diye bisey yok aslinda.bu bizim zayif yonumuzun sekil bulmus hali. tabi bazende can sikintisindan ona asigim buna asigim diye kendimizi kandiririz . yok oyle bisey .benim kendi kanaatim.

0|0
    0|0
    • değişik bir bakışı. Aşka sadece beyinden salgılanan saçma bir hormon diyeni bile duydum garip gelmedi :)

• değişik ve ilginç ama yanlış bulmadım şuan kafamda bir soru işareti oluşturdun :)

• benmde soru isaretlerm vardi.pek dusunce insani degilimdr ama :d

• Kim bilebilir Aşk'ı ? Aşk'tan ölene kadar...

Sınırlarda yaşatır inan, kendi gidene kadar !

0|0
    1|0
  • Yapilan salakliklara anlam verememektir anlami.

0|0
    0|0
  • Aşk = oğuz :D

2|0
    0|0
  • Aşk karşılıklıysa ve anlaşabiliyosan mutluluktur

0|0
    0|0
Yükleniyor...