Bakire olmayan bir kızı ısırılmış elmaya benzetiyorum sözü?

hakkında ne düşünüyosunuz sevgili bayan arkadaşlar ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• kadınlar ( ya da siz şimdi kız kadın ayrımı yapıyorsunuz sizin anlayacağınız şekilde konuşayım) dişi, yani bekareti belirtmeyen cinsiyet belirten bir tabir. dişi kişi bir elma değildir onun vücudu hakkında kadın-kız ayrımı yapamaz kimsse çünkü beden onun bedenidir. ben senin oğlan mı erkek mi olduğunu nerden bilecem arkadaşım. hem sen niye bu kadar bilgilisin bakiim hıım kesin erkek bu kesin sevişmiş. iğrenç bir söz. açıkça kadını aşşağılamak hor görmektir. neden biz bu ülkede bunlarla mücadele etmek zorundayız? seks doğal bişey ve herkes ister ben niye bu zevki tadamayacakmışım. evlenene kadar bekle diyorsun lan niye bekliyorum evlenince ilk gece şoktan şoka mı koşayım acı çekip balayımı mı rezil edeyim. bu ülkede kadınlar ilk bir yıl bazen hiçbir zaman seksten zevk alamıyor ve kaçıyorlar. oysa belli olgunluğa eriştikten sonra kendi isteğinle yaptığında seks asla sorun olmuyor.

1|0
    0|0
    • bu ülkede kadına verilen değer en medeniyetli toplumlarda dahi verilmiyor emin olabilirsin buna..

• ne anlatsam ne desem boş,inan senin gibi düşünen kadınlar iki elin parmagını geçmez ;)

• benim çevremde çokça varlar keşke herkes böyle düşünebilseydi

Kızlar Ne Diyor 7

• o zaman bakir olmayan bir erkeği de tuvalete atılmış bir tuvalet kağıdına benzetenlere saygı duymak gerekir

6|7
    1|0
  • analcı bakireleri napcan? belki ısırılmamış ama kurt girip oymuş içini :D

3|5
    0|0
  • çok saçma 1 söz. bakire olmayan kadınlara çoğu zaman yüzyılarca genelevde çalışmış gözüyle bakılıyor.

0|1
    0|0
  • ısırılmış elma derken apple'ı kastetmiş onlar.

1|1
    0|0
  • Yazik bu elmalara ama, nedir çektikleri !

0|4
    0|0
    • niye?

• bence de kendilerinde bir icraat yok yaaa kıskançlıklarından elmalara laf atıyo salaklar...

• Bu elmaları araştırmak lazım, hep bundan olmuş her şey. :(

0|2
    0|0
    • aynen havva anamızı kastettin dimi ?

• Evet.. Her şey elmaya bağlanıyor.. Yer çekim olayı da elmaya bağlanmış mesela.

• çok dogru D:D.

• doğru bir söz bence

0|3
    3|3

Erkekler Ne Diyor 7

• ısırılmışı boşver de elmanın kurtlusu denk gelmesin ona dikkat et.

1|0
    0|0
  • Bakirelik bizim toplumunuz ve değerlerimiz açısından önemseniyor ama bunu önemseyen erkek te bakire bir kız bulsam da seks yapsam diye can atıyor. Nasıl bir çelişki bu. Kendi bakirliğini önemsemeyen adamın başka bir kızın bakireliğini tartışmaya hakkı yoktur bence.

0|0
    0|0
  • sana suudi arabistandan ayarlarız bir tane sıkıntı etme

3|0
    0|0
    • suud arabistandan evlenmeyi rusya'dan evlenmeyen yeğlerim..arabistan'dan kız almak beni onure eder sen rusya'dan evlendinmi onure olurmusun peki?

• çok genişmişsin kardeş onun bunun altından kalkmayan bir rusla evlenmek acayip ötesi geniş oldugunu gösterir..

• senin evleneceğin bakire kızın neler yaptığını nerden bileceksin ;) alt yapıdan alıp yetiştireceksen bilemem

• O lafı söyleyenler kendilerinde ısıracak diş olmadığı için söylüyorlardır o lafı... EEE tabi kendisine güveni olmayan erkeğin işi ne tabiki b.k atacak etrafa...

0|0
    0|0
  • bence tam karşılamz ben olsam ellenmiş Elma derdim

0|1
    0|0
  • yarim muz a benzetilmesi daha dogru olurdu bence

0|0
    0|0
  • kaç kızla yattın kaçı bakreydi ? kızla yatmadıysan bakirelik hakkında niye konusuyosun ? kızla yattıysan ilişkiye girdiyesen zaten eşitsin aynı anda ilişkiye giriyosun...tek başına bekaretini kaybeden kızmı var ? cinsellğe bu kadar düşkün olup bakireliği dert etmekte çok saçma bakire kız stiyosan sende evlenene kadar cinsellk yaşamıcaksın arkadaş

3|1
    0|0
Yükleniyor...