Kızların kimi konularda erkeklere taviz vermesi...

sorulara ve genel anlamda çevreye baktığınızda kadın erkek ilişkilerinde kadının ne kadar erkeğe taviz verdiğini görüyorsunuz...

Bir kadın bence ne olursa olsun erkeğe kimi konularda taviz vermemeli..

O konulardan birisi de cinsellik, o kız sever aşık olur ona bağlanır ve bütünüyle paylaşır herşeyini... Lakin erkek nankörce davranır bu konu ile alakalı laf sokar her kavga da bunu kullanır, peki kızların bu konuda hata yaptığını düşünüyor musunuz?

Erkek gelir "yapmasaydın zorla mi yaptım gelmeseydin" gibi laflarına karşılık neden kız çekingen bir tavır koyar?

Ben bu çekingenliği yaşayan kızlara diyorum, tavrınızı ortaya koymak gerekmez mi? O adam kafasında" bu bana mecbur" düşüncesiyle hareket ediyor kızda da hata var. Bence kız herşeyini verse dahi tavrını net koyabilmeli erkeğe bu konuda taviz vermemeli...

Elbette ki evlilik öncesi olmaması gereken bir durum, hadi olursa yine neyse o olmalı kadın

Siz ne düşünüyorsunuz bu durumda olan kızlar ne söyler bu duruma

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• bence sorun burda kadının kullanıldığının ezik olduğunun erkeğin de kullanıp attığının düşünülmesi.halbuki cinsellik iki tarafın karşılıklı yaşadığı birşeydir ve ortada tecavüz olmadığı sürece her iki tarafın isteğiyle olur.Bu gibi bir durum olduğunda eğer kız bunu yapacaksa bu adam benimle evlenicek kafasıyla yapmamalı yapmak istiorsa gerçekten istediği için yapmalı ya da hiç yapmıycak bunun ortası yok.sonra mağduru oynamayın.

şu konuda sana tamamiyle katılıorm.Adam ne kadar tribe girerse girsin o kızı sevmiosa seks için zorlıcaktr bir sürü taktik oyun.(zorlıcaktır diorum seks ister demiorm dikkatinizi çekerm çünkü bunu istemesnde garip bişey yok) herşey olduktan sonra sanki zorla yaptık yapmasaydn muhabbetine giriorsa bence hiç tartışmaya girmeden yol verin gitsin.Çünkü bu insanın olgunluğundan söz edemeyiz.

1|1
    0|0
    • Aynen, erkek o kadar çirkefleşecek kadar küçülüyorsa gerekeni yapmalı korkmadan...

Kızlar Ne Diyor 9

• "Gelmeseydin, istersen gelme" tavrı yapıldığı ana kadar taviz verilebilir aşk varsa, yoksa kacmak lazım

0|1
    0|0
    • aynen, ne olursa olsun ne yaşamış olursa olsun karşıda ki bencillesiyorsa kadın taviz vermemeli kendini tutmamali.

• KÖPEK GİBİ DİRENİYORLAR SONRADA GELMESEYDİN ZRLAMIYDI :) ONLARI ANLAMAK ZOR İNSAN DEĞİLLERKİ

2|1
    0|0
  • Sorun kadinin daha kendini kesfedememesi. Ozguveninin cesaretinin olmamasi , sevilmeme dislanilma hor gorulme korkusu. Bu yuzden susar bir kadin

1|1
    0|0
  • Taviz vermek güçsüz ve duygularıyla karar veren insanların kullandığı birşeydir . Önemli olan güçlü olup aklı kullanmaktır .

0|1
    0|0
  • haklısın kadınlar bu konuda çok pasif.. taviz vermek cinselliği yaşamakla karşıdakine yaşatmakla değil, sonrasındaki tavırlarla oluyor.. evlilik öncesi yaşanmamalı falan filan gibi dogmalara da katılmıyorum.. tabiki istersem bunu istediğim kadar yaşarım ama yaşadığım için kimseye mecbur değilim.. istemediğim noktada da karşımdakine yol veririm.. o da buna fazla güvenmesin.. benim için namus kriteri bu değil.. isteyen de istediğini düşünsün hakkımda..

1|0
    0|0
    • e muhakkak herkesin kendi tercihi ister yaşar ister yaşamaz, bu durum kişiyi de birine kilitlemez. Ki o konumda erkeğin tutumu "sen bana mecbursun" sırf birşeyler yaşadı dıye o kadar acizce ki bu tutuma bir kadının"nolur bırakma ben yaşayamam" tavrı da ayrı bir acı tablo..

• benim aklıma takılan erkek bunu bilerek nasıl mutlu olabiliyor.sonuçta kaybetmemek için ya da jest için yapılıyor.ya da kullanıp bırakmaz diyerek.tecavüz gibi bir nevi.gerçekten o anı isteme durumu yoksa kadında.

kadınlar daha fazla anlam yüklüyor.bu bir gerçek.çünkü toplum kadına daha fazla yükleniyor.

2|0
    0|0
  • bence de küçük düsüyorlar sonra akıllı olmak lazım

0|1
    0|0
  • zorla birşeyler yaptırmak sacma

0|1
    0|0
  • düşüncelerine saygı duyuyorum fakat bana samimi gelmedin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ask olursa hersey olur bence

2|0
    0|3
  • bırak bu ayakları ya

neyin peşindesin?

ne tavizi, bu sitenin "berke"si mi olmak istiyorsun?

kız da erkek de birbiri ne isterse yapar, taviz ne demek, zaten iyi niyeti suistimal eden insanla yolları ayırmak gerek

1|0
    0|0
    • ne alaka?

Birşeyin peşinde olmam mi gerekiyor?

Tamam dediğini anlattım fikirleri merak ettim ne bu açık bulma cabası?

Yükleniyor...