Feyste bir yorumumu 300 kisi begenmis

survivor a yazdim ki

leyla ile mecnun kerem ile asli ferhat ile sirin murat ile hilmicem yazdim ama bir yerden gordum hosuma gitti diye yazdim ne bilim bu kadar bos insanin begenip yorum yapcani ^:D :D bana da bir hakaretler sen onlara nasi gay dersin sen^dostluk nedir bilir misin neler neler :D kendimi ergen gibi hissetim yorumu kaldirsam mi ? ama ilk defa yorumum begeniliyo kendimi artiz zanetim :D :D

not: feystekilerde insan burdakilerde niye feystekilerin cogu cok mal oluyo acaba burda herseye gulup egleniyoruz yalan mi a dostlar

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• 300 kişimi, yuhh =(

Bizim köyde 300 kişinin oyu ile muhtar seçiliyordu.. (bizim köy mü? ne köyü mk askmdl)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 300 kişi varda ben yokum oda enteresaning

1|0
    0|0
  • Sen onlara nasıl gay dersin sen dostluk nedir bilmez misin diyenler fena isyana kalkmış onları sil engelle yok et...

1|0
    0|0
    • aman ne ugrascam 3-5 capulcuyla jkhaHJ :D sen yasiyo muydun ki ne

• ahahah hadi yine iyisin sayemde gununu iyi gecirceksin :D

• İlgiyi popişimin çekmesi sence türkiyede iyi bir durum mu sonuçta kızlar cumhuriyeti değil burası abazan bir erkeğe denk gelirsem hayata küsebilirim :(

• Murat ile hilmicem ne yapsanız silmicem yaz şimdide.

1|0
    0|0
  • millet olarak bu tür şeylere çok tepkiliyiz. Lüzümsuz bir şeyler olsun yeterki. bayılırız eleştirmeye yorum yapmaya

1|0
    0|0
    • aynen , onemli bisey yazsam kimse bakmaz bir latife yaptik ortalik karisti :I)

• Face booku cikti artik zaten kufur etsen bile begeniyorlar..bu begenme hastalik gibi bisey..cogu neyi begendigin farkinda bile degil..eller reflekse begen butonuna gidio

1|0
    0|0
  • boş ver takıl kafana göre bırak olduğu gibi kalsın eğlen çoş hayat boş

1|0
    0|0
  • yorum fena :D

boşver kalsın nolcak,kendileride görse gülerdi :))

1|0
    0|0
  • Sen Muratla Hilmicem'e asıl gay dersin ?!?!?!? jklhjlhjşhgjkş

1|0
    0|0
  • millet önundekı çöplüğe bakmaz sağa sola çamur atmaya bayılrı pirim ypma çabsındlrdrı ondan olblr

1|0
    0|0
  • yanlıs yerden gırmıssın halbukı memleket meselelerınden gıreydın kımse yorum bıle atmazdı senınde kafa rahat olurdu ama bu cok agır olmus tabı

0|0
    0|0
  • Sen muratla hilmiceme nasi gay dersin! Homo desen tamam da

0|0
    0|0
  • Bence bu soru kaldırılmalı :P daskjdfhsklşf

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sormandaki amaç ne? Ooovvv olamaz tam bir saçmalık.

0|0
    0|0
  • Kiskaniyorlar seni sen onlara bakma sen bir tanesin :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...