Gerdek gecesi ne yapılmalı (yardım) ?

şimdi kızlık zarı gittimi devammı edilmeli yoksa bikaç gün beklenilmelimi? evli kadınlara özellikle siz cevaplarsanız memnun olurum

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• evli değilsek ama bakire değilsek cevap veremiyor muyuz? ilkinde önsevişmeyi uzun tutun ıslanmanın fazla olduğundan emin olunmalı çok ağrı olursa ve kanarsa canı yanarsa o an daha fazla zorlamadan bitirilmeli ve ertesi günde acı devam edecektir kişiden kişiye değişir tabi

0|0
    0|1
    • yaa evliler tecrübeli oldugu için öyle dedim yoksa tabiki sizde cevap verebilirsiniz,beni anlamanız lazımdı

• tamam kavga çıkmasın arkadaşlar :D.

• bozuk mu ahaha :D anlayış farkı kültür farkı beybi

Kızlar Ne Diyor 2

• Din geregi ilk gece kızlıgı bozduktan sonra bırakmn gerekiyo esinide fazla zorlamamış olrsn

0|0
    0|0
    • hangi dinin kitabında yazıyor o yahu, kızlığı boz bırak sabah devam edersin mi diyor?

• Dalga gecmeyın gerdek gecesnde nmaz ble klınmams baslanmaz gnah tbi szler destrsz atladgnz içn bir önmi yok

• Arzumdun45'e katılıyorum

• ewt bir kac gn yapmamak gerekiyorms..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bildiğim kadarıyla kan gelmeye başlayınca kadın ayakta biraz beklemeliymiş ve o gün seks yapılmazmış ne kadar doğru bilmiyorum

0|0
    0|0
  • kan geltikten sonra çek baboşu , çömelsinn kan iyice aksınn , sonra toparlan bir 31 çek duşa gir 5 gün falan bekle sonra devammm..

0|0
    1|4
    • ne 5 ünü kardeş ne yaptın sen

• höst çömelsin iyice kan aksın diyor. Kurban kesiyor sanki mübarek. Milleti yanlış yönlendirip korkutmaya hiç gerek yok, altı üstü 2 damla kanka geliyor o kadar.

"Akıl fukara olunca, fikir ukala olurmuş."

Yükleniyor...