Bana Yardimm Edermisiniz???????

Eski sevgilim beni aldatmıstı.1 yıl sonra beni msn'de eklemiş arada yazıyordu.Numaram zaten eskiden mevcuttu Whatsapp denen yerden de yazmaya başladı.Neyse bu benimle hayaller kurmaya başladı.Hatta benimle beraber olmak istediğini söylüyordu.Cinsellik yasamak istiyormuş.Ama diğer taraftanda beni aldattığı kızla hala onunlayken niye benimle olmak istiyorsun bee adam ben senin oyuncağınmıyım.Neyse ben bunları yazdıkların hep biriktirdim.Birgün lazım olur diye, bu herif hem bana böyle yazıyor.Üzerine ufak bir atışmada bir konu hakkında konuşurken hakaret etmeye başlıyor.Bugün yine aynısını yaptı.Bende setter ol.Yettin artık yaptıgın iğrençliğe rağmen senin canını yakmadım.Ama bu sefer senin dilinden konuşacağım dedim.Sevgiline whatsapp yazısmalarını resim halinde göndereceğim dedim.şimdi bir taraflari 4,5 atıyor. :)

Sürekli arıyor yazıyor ne olur sevgilime birsey yollama yapma bel altı vurma diyor. :) Önceden sormuştum niye bana böyle şeyler yazıyorsun intikam almamdan korkmuyormusun kullacağımı düşünyormusun hiç diye demisti ki ben herkezden çok sana güveniyorum.

Ama bugün artık onun haddini bilmesini gerektiğini düsünüyorum.Sizce kıza göstereyim mi? Atayım mı yazdıklarını?

Kızla zaten evleceği de yok.Biliyorum onada hakaretler ediyor.Ama benim canımı onun yüzünden çok yakmıstı.Kızda bana çirkin şeyler demisti.Halbu ki durumu ben uyanmıs kızı arayıp konusmus ve aldatıldımızı ben söylemistim.Oysa o bana hakaretler etmiş inanmamıstı.Sonra yüzlestik ama yine ikisi bana demedikleri kalmamıştı ,şimdi ikisine de haddini bildirmek için kullanayım mı? Ne yapayım.Cidden geçen yıl canımı çok yakmışlardı.Eski sevgilim beni tehdit ediyor.Eger sevile bunları atarsan gösterirsen.Sevile hakkında demedigimi bırakmam diyor.Yaa onun sevgilisinin Şu an benim hakkımda ne düşündügünün ne önemi var ki dimi.

Sizz olasanız ne yapardınız? Deli gibi arıyor yalvarıyor.Oysa o kadar acı çeken ugruna çok seyden vazgeçen bendim, bana utanmadan nasıl hala hakaret eder ki.Suç sende niye muhattap oldun diyeceksiniz.Ama onda alacak param vardı.O yüzden de kenarda dursun istedim.Bensimdii yapayım? Atayım dimi... :D

Güncellemeler:
Evet arkadaşlar çoğunuzun dediği gibi gönderdim. Bu yüzsüz sevgilime atma onları diye bana tehdit mesajlarını devam ettirdi.Ardından kendisinin ve kızın Facebook'nu dondurmuş :))) Tabi çaresiz kalmıştım.Kızın soyisminden olan bir bayana mesaj attım ve şu bayanı tanıyormusunuz diye sordum. Oda akrabam dedi ve biraz olayı anlattım. Ardından yiğenim o benim dedi. Sahte Face açtım.Oraya whatsapp, viber yazışmalarının ekran görüntüsünü alıp koydum. :))) Biliyorum o kız yine o yalan makinasına inanack
Evet sabah uyandım beyfendinin etekleri tutuşmuş bana küfürler tehditler savurmuş, neymiş benimde sevgilimin tel numarasını bulup ona hakkımda olmadık şeyler diyecekmiş :)) Neymiş onu geri istediğim için onun sevgilisine mesajlar atmışım:))3 haftalık sevgilim vardıda utanmadan beni tehdit ediyor.Bende o mesajını da attım kıza elime hep kozlar veriyor. Zavallı yaa :)) o kim ki insanlarla oynuyor o kıza da yazıktı.Umarım bu sefer aklı başına gelir. :) neyse son gelişme böyle :)
Ve ayrılmışlar eski sevgilim amacına ulaştın gibi salak mesaj atmış.Kızda teşekkür etti.Onunla devam etmekle aptallık ettim.Resmen beni parmağında oynattı dedi.Zaten ayrılmak istiyormuş başkasından hoşlanıyormuş ama aldatmakta istemiyodum.Ayrılmaya bahane oldu sağol dedi. :))

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Yol ver gitsin.

1|0
    0|0
  • gelmez hırs yapar gerizekalı

0|0
    0|0
  • yarın bir gün başına bela olursa canım

0|0
    0|0
  • gönder gitsin o da senin gibi bir insan ikinizide kullanmasın yazık kızada

0|0
    0|0
    • Gönderdim kıza geçen yılda ben ulaşmıştım. Ben aldatıldığımızı ortaya çıkarmıştım.Bana hakaretler etmişti. Sen peşini bırakmıyorsun demişti.Şimdi savunduğu o şahsın peşinden kim koşuyormuş görsün istedim. Bu seferde inanırsa ona artık duble salaktır. :)

• baskasını bulamadıgı sürece peşinden ayrılmayacaktır

0|0
    0|0
    • Sevgilisi var zaten beni aldattığı kızla beraberler :) ruh hastası şimdide o kızı benle aldatmak istiyor. :))

Kızlar Ne Diyor 10

• Boşuna uğraşma. Kız inanmayacak nasılsa.

1|0
    0|0
    • Bence kaldır o fotoğrafları hemen, mahkemelik olursunuz sonra

• Bence bırak Allah'larından bulsunlar..Muattap bile olma ve bidaha asla o çocukla konuşma.Amacı farklı belliki..

1|0
    0|0
  • yapma . hiçbir şeye yaramaz . Beni kıskanıyor,psikopat bana taktı kafayı , onu değil de seni tercih ettim diye kıskanıyor der o kız da buna inanır . malum bızım kızlar kocalarını yatakta da yakalasa , asla kocasını suçlamaz , mutlaka o masum kocalarının /sevgılılerının akılları çelen bir ırıspı vardır .

0|0
    0|0
    • Bu kız geçen yılda bana inanmamıştı. Ama yaptım artık bu sefer yazılarının resmini aldım.Tam beni ararken ismi numarasının ekran görüntüsünü, konuşurken geçen saniyenin görüntüsünü hepsini yolladım.Keyfi bilir kendi pisliklerinde boğulsunlar şimdi :)

• atmalısın canım

1|0
    0|0
  • mutlaka at :d

1|0
    0|0
    • Attım attım çok güzel oldu :))) kızın suratını görmek isterdim. :))şimdi birbirlerini yesinler :)

• at durma hiç :D

1|0
    0|0
  • Allaha havale et

1|0
    0|0
    • Allah'a zaten havale ettim.işte 1,5 yıl sonra tekrar bunlar yaşandı o kız bana inanmamış hakaretler etmişti.Allah büyük ki sevgilisi benim peşime geldi. Benim suratına çarpacağım şeyler oldu. Şimdi bunları kullandım Allah'ından buldular işte, Allah'a havale ederken benimde birşeyler yapmam lazımdı dimi. Ama çocuk tam bir şerefsizmiş.

• kesinlikle at bence

1|0
    0|0
  • Atarsan sana musallat olacak bence ikisi de. Bence bir daha beni rahatsız etmezsen göstermeyeceğim ama resimleri saklayacağım. Tek bir mesajında gönderirim tarzı bir şey de de seni rahat bıraksınlar.

0|0
    0|0
    • İnsan tatlı dille rica eder yapma der ama öyle kışkırttı ki attım. Demediği kalmadı o kadar laftan sonra atmasam kendime kızardım. :)

• çok adi bir erkekmiş ve bana eskilerden birini anımsattı , aynı bunun gibi karaktersizdi, ben yerınde olsam böyle sapık olan birisinin tel numarasını bel fitiği altınada bunun tel numarasını yazardım bırak başka sapık erkeklerde bunu rahatsız etsin

0|0
    0|0
    • Onuda yapcam daha şerefsize sen beni ne olarak görüyorsun ahlaksız dedim. Benim pipi var senin var mı ben yapar geçerim bana birşey koymaz diyo. Setter dedim kıza yazıları attım.

• bırak sapığı kendi haline

Yükleniyor...