Acil yardımm dalga gecmeyin

18 yaşındayım ve 14 yasında ergenliğe girdim ama adetim hiç bir zaman düzenli olmadı 3-5 ay olmadgm oldu bunun için doktora gittim ultrasonla baktı temiz cıktı kan tahlili aldı ve bana 5 günlük bir hapla 3 kutu doğum kontrol hapı verdi bunları içerken düzenli oldum ilaçlar bittikten sonra yine olmadım tekrar 5günlük hapla 1 kutu doğum kontrol hapı verdi o ay oldum ama doğum kontrol hapını içmedim (yan etkilerinden dolayı) o ay ilaçsız oldum şaşırdım sevindim ama bu ay yine olmadım 10 gün gecti bıktım artık ilaçlardan soğan suyu demeyin midem çok hassas hemen çıkartıyorum başka yolu yokmudur napmalıyım neyim varbbenim hep ilaçmı kullanıcam nolur yardım edin.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• kilo durumun nedir zayıf biri misin?

bunu niye sorduğumu da söyleyeyim, diyetisyene gidiyorum (çok kilolu değilim fakat biraz toparlanmak için gittim) orda ölçünlerim yapıldı ve vücudumdaki yağ oranı olması gereken seviyeden aşağıdaymış bunu öğrendim, bu sebeple de hormonlar çalışmaz ve adet düzensizlikleri olabilirmiş acaba sen de zayıf biriysen böyle bir sorununun olamaz mı?

eğer değilsen de bence yine de takma o kadar kafana, sürekli ilaç içmek iyi değil belki biraz akışına bırakırsan stres yapmazsan düzelebilir adetlerin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• buradaki videoları. izle..

link

link

link

0|0
    0|0
  • Sizin yaşlarınızda hormon dalgalanmalarına bağlı adet düzensizliği normaldir. D.kontrol haplarını kullanın, yan etkiler zamanla azalacaktır. Ya da başka bir hap tavsiye etsin doktorunuz.

1|0
    0|0
  • ilaçlar reglini duzenlemek için. bence kullanmalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Canım,

Bunları yap, doktora git verdiği ilaçları kullan.

Ama, tam düzene girmek istiyorsan SağlıklıPed kullanmanı öneririm.

Ben de senin gibi 2-3 ayda bir oluyordum senelerce. 5-6 ay önce keşfettim.

Market pedlerini bıraktım. Şimdi sadece SağlıklıPed kullanıyorum. Tıkır tıkır işliyor.

Ben saglikliped com dan alıyorum. Bir kutu al, 3-4 ay en az kullanırsın. Gerek yok sağlığını bozmaya.

0|0
    0|0
  • düzenlemesi için kullanmalısın tatlım başka çaren yok hangi yan etkiden dolayı vazgeçtin

0|0
    0|0
    • yan etki değl Aslnda kalp rahatsızlığı olanlarda sakıncalıymış ondan dolayı rahatsızlığım varda

• sağol hersey beni buluyorya seninde düzelir inş.

• Kafana takma ama tatlım psikolojikmende etkiliyorsun kendini umarm sagol.

Yükleniyor...