Prezervatifli ilişki bana zevk vermiyor

Araya balon gibi plastik bişeyin girmesi beni soğutuyo yani et ete değecek diye bir laf ver bence erkek değilde kadın haplarla korunmalı çünkü prezervatif seksten alınan zevki azaltıyo bana göre. Katılıyo musunuz?

Güncellemeler:
çocuk yapmış veya yapmayı düşünmeyen çiftlerde kadın yumurtalıkları aldırdığında(o kadar zor bir ameliyat değil) hamile kalmıyosunuz. Yerse.. :D

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• tamamen katılıyorumbir kere deneyelim dedik 5 dk sonra çıkardı salatalık sok aynı şey hiç his yok :D

0|3
    0|0
    • aynen :D ertesi gün hapı alıyosun heralde yüz 100 koruyo seni?

• diğer ceşitlerini denemelisiniz.

• mesela ?

Kızlar Ne Diyor 4

• eşini seven erkek kendi korunur...o haplar zararlı...

0|0
    0|0
  • Duyduğuma göre öyleymiş.

0|0
    0|0
  • korunmasız ilişki istiyorsanız dürüst davranacaksınız, hastalık kapmaktan korkuyoruz hamile kalmaktan değil.

0|0
    0|0
    • evli değilsen ama..

• yuh. evli olanlar neden kullanıyor ya kullanmasınlar, korunmadan özgürce hissederek yapsınlar :)

• ertesi gün hapları reçeteye bağlanacakmış prezervatifsiz belki sorun olabilir

• bakireyim hacı

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aynen öyle .. bende prezervatif ile yaşadıgım ilişkilerden hiç zevk almadım almıyorum da

ama korunmasız ilişkiye gireceksen güvendiğin bildigin bir partnerle yapacaksın bu işi

hastalık bile kapabilirsin bilmedigin kişilerle sevişerek aman dikkat

0|1
    0|0
  • sadece doğum kontrolü için kullanılmıyor ki bu. bin bir türlü cinsel yolla bulaşan virüslere, bakterilere karşı korunmamızı sağlıyor. aynı kişiyle düzenli bir seks hayatın yoksa, birden çok partnerle bu işi yapıyorsan kendi sağlığın için kullanmalısın.

0|0
    0|0
  • madem böle bir soru var ve cevap vermek arasında tereddüt ettim bari başladım yazim ben devamlı kullanıyorum ve ne his ne zevk bir azalma yoktam tersi bir şey olmayacagını bilerek zevk ine varıyorum dibine kadar kafam a takacagıma şeyime takarım bela olmaz ;-)

0|0
    0|0
  • Sende pipini tut da dışarı boşal be oğlum

0|0
    0|0
    • istemeden akar makar başa bela :D

• valla biz 2 senedir öyle yapıyoruz daha bişey olmadı Allahtan tabi bazı zamanlar ertesş gün hapı kullandım oda içe boşaldıı zaman bazen düşünyorum kısırmıyım diye 2 senedir hamile kalmadm :D

• prezervatif kullanmıyosunuz ve hamile kalmadın? kesin kısırsın :D

Yükleniyor...