Kız arkadaşım mal falan mı ?

ya kız sevgili yapmışk kiz da fazla güzelbir kız !

iyi Güzel. ama bir sorun var.

Konu açıldı. erkek Arkadaşım ilişkiye girmiş falan dedi ! şaşırdım !

belli ettim ona şaşırdıgimi. dedi ne var ki bunda dedi

kız da kaşar falan değil. bakire birisi. cinsellikle pek alakası olmayan tip

e o zaman sen niye girmedin ? dedim

oda ama o ERKEK dedi

böyle bişey nasıl normal olur ya. kız bir de bakire allahim :D

kız olduğu için mi utanıyor ne ?

bi de oğlani övüyo . bana dokunmadi iyi kültürlü diye

iyi ya işte gitmiş başkasına dokunmuş :Dmal

Hiç normal karşılamam ben. o kadar anormal ki yani bu !

liseli oglan işte. ben gibi ergen sipa. hâlâ şaşırıyorum

kız nasıl konuşuyor onla . ne mide lan !

bu kızın ben gibi düşünmesini istiyorum. ona yardım etmek istiyorum.

ne bu be ? nesi normal ?

sizce ne yapabilirim nasi bu kızı normal düşündurebilirim ?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• onunla konuş, güzelce anlat ona. bir abla gibi konuş onunla. bakirliğin bakireliğin önemini anlat. anlasın. yakmasın kendini. Mal deyip de durma ona. :)

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• "Dünya benim gibi olsun" diye bir hap var. Sabah akşam tok karnına bir hafta kullansın birşeyi kalmaz arkadaşınızın...

2|0
    0|0
  • "Birşey ne kadar saçma olursa olsun onu sürekli tekrarlarsan karşındaki ona inanır"

Düşüncen doğru birşeyde işte, kimileri böyle düşünmeye mecbur oldugunu düşünüyor, kimileri de karşısındakinin çekiciliğine dayanamıyor, kimisi de yapmayan yoktur anlayışında oldugu için pek takılmıyor...

Yapacak bişey yok, herkes kendinden sorumlu, sana düşen gerekeni yapıp söylemek gerisi ona kalmış :))

cut.

1|0
    0|0
  • Ya bu durumu normal karşılayan bayanlar çok, bayanlar kendisi diyor yap diye. Zaten ben erkek olsam çok can yakarım diyen kızda çok bu sitede. Ya çağ atladık kızlar erkekleri solladı zaten normal yani. Hülya Avşar bile dedi erkek dediğin arada kaçamak yapar normal dedi mesela.

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşı açık açık başkasıyla birlikte olduğunu söylediyse o ne aşağılık bir karakterdir ya ?. böyle şeyler kimseye anlatılmaz. marifetmiş gibi bide açıklamış mı ?... kız arkadaşında ayrı malmış sıradakinin kendisi olduğunu anlamadı herhalde. veya anladı fakat gönlü razı :)

0|0
    0|0
  • evet mal işte

1|0
    0|0
  • normal olan sensin o değil bence sen onun gibi düşün cinsellik adına bişey yaşamayan erkekmi varki abartmışın

0|0
    0|0
    • O.o bence hiç normal değil.

sayısız p*rno sitesi var ne işe yarıyor onlar ?!

ne öyle elalemin herifi olacak kadar düşmüş şimdi arkadaşımın sevgilisi.

• evde kalırım daha iyi :)

cinselliği herkes giderir ihtiyaç olunca bu sitelerden .

• eee ne anlamı kaldı savunduğun şeyin madem burdan gidereceksin :)

• herkes senin gibi düşünmeye, senin gibi yaşamaya mecbur değil. bırak insanlar kendi bildikleri gibi yaşasınlar. başkalarının özeline karışma. sonra sen kötü olursun.

0|0
    0|0
  • Boş ver onu sen... Anlar zamanla.

0|0
    0|0
  • konuşma tarzım bu yazıyı okuduktan sonra mal :D

1|0
    0|0
  • Seviyorsa yapabilir aga. Ben 'git ne yaparsan yap, ama en sonunda bana gel' diyenleri de duydum

0|0
    0|0
  • çoçuk sevgilisini yapmamış sen ona dua et

0|0
    1|0
    • o da sen gibi düşünüyor. elleri yapmış ama ...

• valla beni karıştırma ben bu zamana kadar hiç bir şekilde ilişkiye girmedim

ve o kız şanslı çoçuk ilişkiye girmeye alışpmış artık kızı yapıcağını bu işi başkasında halletmiş

hem kızda halinden memnun sanane

• sen nasıl düşünüyorsun ki =)

0|0
    0|0
  • Umutsuz vaka :/

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle mal

0|0
    0|0
  • böyle salaklar oldukça kıza şiddet tecavüz vs azalmaz

0|0
    0|0
  • Bişey dicem çok önemli

0|0
    0|0
  • tepkin abartılı ama hanginiz haklı dersek tabi ki sen haklısın. kız hiçbir şey yaşamamışsa bunu karşısındaki erkekten de beklemeli. bu onun en doğal hakkı. gaza getir onu. sen daha önce kimseyle bir şey yapmamış olmana rağmen o başkasıyla ilişkiye girmiş kendisini sana saklamamış falan de. seni hak eden birini bul de ne biliyim gururunu kırcak bir şey de ki artık o çocuğa istese de gidemesin.

0|0
    0|0
  • bırak devam etsinler bakalım o kültürlü erkekle (!) :D nereye gidecek işin sonu merak ettim :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu zihniyetteki kızlara yazık vallaha yazık herzamn ezik yaşamaya muhtaçlar.kendilerini hep 1 adım geride pasif görüolr.işte bu zihniyetler yüzünden kadınlara cinsel baskı uyguluolar.hiçde o erkek değildir arkadaşım.herkesde cinsel dürtü var önmli olan iradeli olabilmek kalite burdan gelir zaten.hem onla bunla yatan adamıda ben koca die almam mide var sonçta.zina zinadır ötesi yok.

2|2
    0|0
  • Mal mı şakamısın ? Bunlar normal olaylar :D

0|0
    0|0
  • ablamda boyle dusunuyor erkeklerin yapmasi normalmis bense bakir erkek istiyorum :S

0|1
    0|0
  • en iyi ccevaba oke..

0|0
    0|0
Yükleniyor...