Karın ultrosonunda kist belli olur mu ?

Normalde vajinal yoldan kamera ile bakılıyor. Kistin boyutu ve detaylar veriliyor . Bakire bir bayan normal ultroson ile kist i olduğunu öğrenebilir mi ? Ve boyutunu öğrenebilir mi ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• sağlık kategorisinde bir soru bu. elbette ultrason da ön tanı konulabilir.

0|0
    0|0
    • Sağlık diye işaretlemiştim. :S Ya yöneticiler tarafından değişti ya da ben yanlışlıkla bir alt a tıkladım. :S

Erkekler Ne Diyor 6

• olur ama iyi huylu veya kötü huylu olduğu anlaşılmaz. ameliyat gerekirse zar için boşuna karnını yardırma.

0|0
    0|0
  • öğrenilir her halde

0|0
    0|0
  • öreğnir boyutu belli olur ...3 ay ilaç verirler olazsa ameliyat

0|0
    0|0
  • film çekmek gerek ultrasonda belli olur ama ksin tanı film

0|0
    0|0
  • evet belli olur

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa gidin gerekli tetkikler yapılır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet net şekilde görülür , bakire değilseniz ailenizden biri olmasın yanınızda...

0|0
    0|0
    • Bakire değilimç Vajinal yoldan ultroson yaptılar. Kistin boyutunuda söylediler. Ben aileme normal ultroson ile kist i söyleyeceğim de , boyutunu söylesem mi söylemesem mi kararsız kaldım . Bu arada hastanede kayıt için farklı bilgi girmesini rica ettim doktora ama aynı durumu yazmışsa ailemin öğrenme durumu olur mu acaba =?

• özel hastane mi bu ? doktora durumu anlattınız mı ?

• bakiresiniz zaten vaginal bakamaz , ultrasonda görülür evet

0|0
    0|0
    • Bakire değilim. Vajinal olarak baktırdım , detaylı bir şekilde öğrendim de , ailem bilmiyor tabi :):):):) normal ultroson gibi söyleyeceğim de boyutunu söylesem mi onda kararsız kaldım :)

• 21

• hmm iyi

Yükleniyor...