Zar dikimi yapdiran varmi?

son zamanlar zar ameliyyati cok yayildi. yapdiran ve ya yapdiranla karsilasan varmi? ne dusunuyosunuz bu konuda

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Dediğin gibi çok yaygın.

1|0
    0|0
  • Evet ayol

1|1
    0|0
  • 199tl bişey. artık bekarete inancım da kalmadı verdiğim değer de

1|0
    0|0
  • Bozdur bozdur harca misali.:)

1|0
    0|0
  • merak ettim yaptıran varmı? memnun kaldımı?

1|0
    0|0
  • Var bir kaç tanıdığım. Bekarete önem veriyosanız diktirin. Ama tavsiye etmem.

1|0
    0|0
  • Benim de 15 senedir yırtık, şimdilik sorun olmuyor, olduğu zaman diktircem :)

1|0
    0|0
  • Amac

0|0
    0|0
  • Sonra diktir

0|0
    0|0
  • Yaptıran kız gözümde beş kuruşluk kızdır

0|0
    0|0
  • Süphe varsa, doktorda kontrol sonucu diktirip diktirmedigi anlasiliyor.. Zaten bakire olmayan kadinlar kendini her türlü belli ediyor..

1|0
    0|0
    • 1ay

tamam da simdi kizi ne diye doktora goturceksin? guvenmiyosan daha niye evleniyosun

• 1ay

Bak zar diktirmekten bahsediyorsun, zar diktirenlere güvenilirmi?
      Benim götürmeme zaten gerek olmadi , ilkokuldan beri tanidigim kizla evlendim. Benim gibi olmayanlara istiyorsa, süphe varsa kontrol ettirebilir, nihayetinde hic bir insan bir SAHTEKARA güvenip Nikah yapmak istemez..

• Arkadaş yaptırmıştı biliyorum

1|0
    0|0
    • 1ay

evleniyomu diye yapdirdi?

• 1ay

gerek yok oglesine sordum. tesekkur ederim yorum icin :)

• 1ay

Rica ederm by

Kızlar Ne Diyor 4

• Onun bunun altina yatan hadi işine kizlarin sonradan namusluyum havasina girmesini sağlayan sey

1|0
    0|0
  • Ya sendemi biriyle yapıp ayrıldın eğer öyleyse yapmayın böyle şeyler bakın ilerde evlendiginizde zarı diktirip karsindakini kandirabilirsin ancak vicdan! Vicdanın sizlamaz mı bir omur boyu onu kandırmak
    Eğer öyle değilsen ustune alinma

0|0
    0|0
  • diktirme planınız mı var

1|0
    0|0
  • s*rt*klükten başka bir şey olmadığını düşünüyorum.
    gidip her boku yiyip, bir de bunları yaparken 'ben özgürüm istediğimi yaparım' tavırlarıyla onun bunun altına yatıp iş evliliğe gelince de aman bakire sansınlar diye zar diktiriyorlar g*t korkusuyla başka bir şey değil.
    genel için konuşuyorum. ama olan bu işte.
    ayrıca duyduğuma göre sıcak suda dikişler çözülüyormuş, erkekler bu yolla anlayabilirler aldıkları kızın yırtık olup olmadığını.

2|0
    0|1
    • 1ay

hayir dokulmuyomus :/

• 1ay

iyi, milleti kandırsınlar, Allah sormayacak mı, kurtarsınlar bu dünyayı bakim.

• 1ay

aynenn

Yükleniyor...