Erkekler regl olmadığınız için çok şanslısınız :/ Sizcede öyle değil misiniz?

Dün gece ağrıdan zar zor uyudum. Kalçamın üstüne bile oturamıyorum fena ağrıyor. Yumurtalık kısmı ağrısı var bide üstüne. Kan felan. Şanslısınız erkekler :/

0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence erkekler erkek olduğu için çok şanslılar kadınların bir çok konuda sıkıntıları erkeklerden fazladır ve gercekten katlanması zor sancıları var manevi ve fiziki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şanslılar

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Siz anne oluyorsunuz ama. biz olamiyoruz ozel durumunuz sayesinde

1|0
    0|0
    • Bizde baba olamıyoruz

• Nebiliyim valla

• Sen takma milleti seven icin bir hafta ya da bir ay nedir ki?

• saol pıtırcık

1|0
    0|0
  • Çok sansliyim kahretsin

1|0
    0|0
  • aynen işiniz zor, Allah yardımcınız olsun

1|0
    0|0
  • anne olmak kolay değil.

1|0
    0|0
    • Hem fiziksel hem ruhsal öyle gerçekten

• sende sünnet olmuyon hacı abla :D

1|0
    0|0
    • Sende çocuk doğurmuyorsun ama:) ayrıca 5 yaşında kuzenim oldu geçen ay ne acı hissetti ne başka birşey.

• Teşekkürler. Bak yanlış anlama erkeklerinde sıkıntıları var ama kadınların gerçekten daha zor. Hepimizin yardımcısı olsun 😄

• Bizde bir kere sunnet var Askerlik var ki bu en zoru keske kiz olsaydim 5 hadi bilemedin 10 dakika disimi sikardim sonrasi zevk zaten. Bizim bosalamayincaki agrimiz dillere destan Bunu demiyorum bile

0|0
    0|0
    • Hiç ama hiçbir zaman eşit tutulamaz. Siz yaşamadığınız için öyle diyorsunuz. regl bir dert ilişki dert hamile kalmak dert Doğum dert doğUm sonrası dert emzirmek emzirmemek dert lohusa ayrı dert çocuğun annesiz yapamaması güzel bir olsada baktığın zaman dert. Sizinki ne Allah aşkına. Ben askere gitmeyi gerçekten isterdim bir subay çocuğu olarak. Vatan millet korumaktan güzel ne var?(şuan ki sistem için demiyorum)

• Konuşun onunla

• Konusunca bile trip :(

• hayır sizde şanslısınız bir yönden

1|0
    0|0
  • hakkaten öyle :o

1|0
    0|0
  • Sonuçta doğumu da kadınlar yapıyor.

0|0
    0|0
  • öncelikle geçmiş olsun. bence regl olmadığımız için siz şanslısınız. bu hikayeyi istediğiniz gibi satabiliyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • öyleyiz

0|0
    0|0
  • Biz regli olsaydık siz bizi çekecektiniz şanslısınız bizim makine her gün üretiyor her daim hazır

0|0
    0|0
    • Biz hala çekiyoruz. Ben arkadaşlarımdan trip yemiyor muyum. Ablam dediğim kuzenim var mesela yanına yaklaşamam çok sinirli oluyor bağırıyor sürekli :D

• Doğru aslında düşünsene kalın sesli erkeğin sana kükrediğini bu daha kötü olurdu 😃

• Sağlık açısında çok iyi bir hastalık doğal birşey içinde pis kanlar çıkıyor birde iyi tarafında bak olaya

0|0
    0|0
  • regl olmuş sevgili tribini yemediğiniz için de siz şanslısınız öyleyse :/

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşlarımızdan yemiyor muyuz? Ben mesela kuzenimin yanına yaklaşamam. Çok sinirli oluyor

• Emin ol berbat birşey bide aşırı bir sevgi yoksa. Zaten 1 ay zor sürdü 😄

• geçmiş olsun ajsdkajsh ben trip atan kadına katlanamıyorken trip atan erkek midemi bulandırdı

• Merak etme onlarda basur oluyor!

0|0
    0|0
    • Aynı şey mi kadında da bir ton hastalık var.

• Karışım kullan

0|0
    0|0
  • Çok şanslıyız bncede ağrı koku vs derdimiz yok

1|0
    0|0
  • Anneme de ablama da bakıyorum senin kadar acı çekmiyorlar anneme dedim neden bu kadar acı çekiyorsunuz üşütmezsen çok az acı çekersin diyo şimdiki nesil üşütmekten ağrıdan duramıyo diyo

0|0
    0|0
    • Ayağımda 3 kat üstümde yelek geziyorum daha yapabileceğim birşey Yok. Ayrıca herşey üşütmekten değil

• Sen bir kardeşim sun anladın neden dediğimi çıktı kardeşim oğlu kardeşim.

0|0
    0|0
    • kardeşim seni. Senin mideni zikim beb o kadar kardeşim olma olma

• Be kadar üç kağıtçı çıktın sen ya. Meğerse annen baban doğru söylemiş senin üç kağıtçı

• Onla konuşuyorum hele bir bana anlatsın herşeyi o zaman görüceksin sen. canım

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 3

• herturlu sanslilar

1|0
    0|0
  • O ağrı cok beter ya baslayınca gelmek bilmiyor :/

1|0
    0|0
  • sen bir doktora git oturamiyorum diyosun bu kadar aci norma degil

1|0
    0|0
    • Gittim birşey Yok diyor. Soğuk alıyorum mesela olmadan birkaç gün önce ama normal bir üşüme yani kışın dışarı çık ne kadar kalın giyersen giy üşür insan değil mi. İşte benim hemen 3-4 gün sonra mı etkiliyor. Afedersin arka deliğimde batma hissi oluşuyor regl başlayınca ve otururken zorlanıyorum.

• Üşütme dedi sadece. şu an bile ayağımda 3 çorap 1 patik var 😄

• :)))))))))))))

Yükleniyor...