Erkekler regl olmadığınız için çok şanslısınız :/ Sizcede öyle değil misiniz?

Dün gece ağrıdan zar zor uyudum. Kalçamın üstüne bile oturamıyorum fena ağrıyor. Yumurtalık kısmı ağrısı var bide üstüne. Kan felan. Şanslısınız erkekler :/

0|3
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bence erkekler erkek olduğu için çok şanslılar kadınların bir çok konuda sıkıntıları erkeklerden fazladır ve gercekten katlanması zor sancıları var manevi ve fiziki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şanslılar

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• saol pıtırcık

1|0
    0|0
  • Çok sansliyim kahretsin

1|0
    0|0
  • aynen işiniz zor, Allah yardımcınız olsun

1|0
    0|0
  • Sonuçta doğumu da kadınlar yapıyor.

0|0
    0|0
  • Siz anne oluyorsunuz ama. biz olamiyoruz ozel durumunuz sayesinde

1|0
    0|0
    • 1ay

Bizde baba olamıyoruz

• 1ay

Nebiliyim valla

• 1ay

Sen takma milleti seven icin bir hafta ya da bir ay nedir ki?

• sende sünnet olmuyon hacı abla :D

1|0
    0|0
    • 1ay

Sende çocuk doğurmuyorsun ama:) ayrıca 5 yaşında kuzenim oldu geçen ay ne acı hissetti ne başka birşey.

• 1ay

Teşekkürler. Bak yanlış anlama erkeklerinde sıkıntıları var ama kadınların gerçekten daha zor. Hepimizin yardımcısı olsun 😄

• 1ay

amin :)

• Bizde bir kere sunnet var Askerlik var ki bu en zoru keske kiz olsaydim 5 hadi bilemedin 10 dakika disimi sikardim sonrasi zevk zaten. Bizim bosalamayincaki agrimiz dillere destan Bunu demiyorum bile

0|0
    0|0
    • 1ay

Hiç ama hiçbir zaman eşit tutulamaz. Siz yaşamadığınız için öyle diyorsunuz. regl bir dert ilişki dert hamile kalmak dert Doğum dert doğUm sonrası dert emzirmek emzirmemek dert lohusa ayrı dert çocuğun annesiz yapamaması güzel bir olsada baktığın zaman dert. Sizinki ne Allah aşkına. Ben askere gitmeyi gerçekten isterdim bir subay çocuğu olarak. Vatan millet korumaktan güzel ne var?(şuan ki sistem için demiyorum)

• 1ay

Konuşun onunla

• 1ay

Konusunca bile trip :(

• anne olmak kolay değil.

1|0
    0|0
    • 1ay

Hem fiziksel hem ruhsal öyle gerçekten

• hakkaten öyle :o

1|0
    0|0
  • hayır sizde şanslısınız bir yönden

1|0
    0|0
  • öncelikle geçmiş olsun. bence regl olmadığımız için siz şanslısınız. bu hikayeyi istediğiniz gibi satabiliyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • öyleyiz

0|0
    0|0
  • Sağlık açısında çok iyi bir hastalık doğal birşey içinde pis kanlar çıkıyor birde iyi tarafında bak olaya

0|0
    0|0
  • Biz regli olsaydık siz bizi çekecektiniz şanslısınız bizim makine her gün üretiyor her daim hazır

0|0
    0|0
    • 1ay

Biz hala çekiyoruz. Ben arkadaşlarımdan trip yemiyor muyum. Ablam dediğim kuzenim var mesela yanına yaklaşamam çok sinirli oluyor bağırıyor sürekli :D

• 1ay

Doğru aslında düşünsene kalın sesli erkeğin sana kükrediğini bu daha kötü olurdu 😃

• regl olmuş sevgili tribini yemediğiniz için de siz şanslısınız öyleyse :/

0|0
    0|0
    • 1ay

Kız arkadaşlarımızdan yemiyor muyuz? Ben mesela kuzenimin yanına yaklaşamam. Çok sinirli oluyor

• 1ay

Emin ol berbat birşey bide aşırı bir sevgi yoksa. Zaten 1 ay zor sürdü 😄

• 1ay

geçmiş olsun ajsdkajsh ben trip atan kadına katlanamıyorken trip atan erkek midemi bulandırdı

• Merak etme onlarda basur oluyor!

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynı şey mi kadında da bir ton hastalık var.

• Karışım kullan

0|0
    0|0
  • Çok şanslıyız bncede ağrı koku vs derdimiz yok

1|0
    0|0
  • Anneme de ablama da bakıyorum senin kadar acı çekmiyorlar anneme dedim neden bu kadar acı çekiyorsunuz üşütmezsen çok az acı çekersin diyo şimdiki nesil üşütmekten ağrıdan duramıyo diyo

0|0
    0|0
    • 1ay

Ayağımda 3 kat üstümde yelek geziyorum daha yapabileceğim birşey Yok. Ayrıca herşey üşütmekten değil

• Sen bir kardeşim sun anladın neden dediğimi çıktı kardeşim oğlu kardeşim.

0|0
    0|0
    • 28gün

kardeşim seni. Senin mideni zikim beb o kadar kardeşim olma olma

• 28gün

Be kadar üç kağıtçı çıktın sen ya. Meğerse annen baban doğru söylemiş senin üç kağıtçı

• 28gün

Onla konuşuyorum hele bir bana anlatsın herşeyi o zaman görüceksin sen. canım

• Tamam regl olmuyoruz ama siz bir de çok boşalmak istediğimiz zaman üşengeçlik yapıp abdest almamak için boşalmadığımız zaman sorun bize nasıl kasık ağrısı çektiğimizi :(

1|0
    0|0
    • 1ay

Ya onu bir arkadaşım sevgilisine sormuş hayır kasık ağrısı felan olmuyor sadece rahatsızlık veriyor demiş. Ayrıca sizin ki boşalınca geçiyor yine afedersinde arka deliğim bile sızlıyor şu an 😔

• 1ay

Bu nasıl bir sohbet oldu anlamadım arkadaş :D :D

• 1ay

Hahahah :D

• kes lan erkek olmanın ne zoruluğu var. oturduğun yerde karnom ağrıyo deyip şımarma

0|0
    2|0
    • 1ay

Ne şımarıcam. Aptal aptal konuşma!

• 1ay

delirtme lan adamı neyi biliyorum döverim bak seni

• 1ay

şöyle ol şımarmaa son ver aferim

• bu konuda sanslıyız evet bizim fındık kadar seyimiz yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• herturlu sanslilar

1|0
    0|0
  • sen bir doktora git oturamiyorum diyosun bu kadar aci norma degil

1|0
    0|0
    • 1ay

Gittim birşey Yok diyor. Soğuk alıyorum mesela olmadan birkaç gün önce ama normal bir üşüme yani kışın dışarı çık ne kadar kalın giyersen giy üşür insan değil mi. İşte benim hemen 3-4 gün sonra mı etkiliyor. Afedersin arka deliğimde batma hissi oluşuyor regl başlayınca ve otururken zorlanıyorum.

• 1ay

Üşütme dedi sadece. şu an bile ayağımda 3 çorap 1 patik var 😄

• 1ay

:)))))))))))))

• O ağrı cok beter ya baslayınca gelmek bilmiyor :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...