Cinsellik yaşı kaç olmalı?

cinsellik yaşı kaç olmalı? 19 yaşındayım ve cinsellik yaşamadım bulunduğum yer bir ilçe bununda bir etkisi vardır belki siz ne düşünüyosunuz?

1|1
6|13

En İyi Kız Görüşü

• cinselliği evliliğe bağlı kılmak çok yanlış küçük bir çevrede yaşıyorsan insanların cinselliğe bakışı daha tutucu olacaktır. cinselliğe başlama yaşı kişiden kişiye değişir kendini psikolojik olarak hazır hisettiğin zaman doğru zamandır. böylece yaşadıklarından etkilenmezsin. erken yaşta yaşanan ilişkiler başka ailevi sorunlarla birleşince ciddi psikolojik sorunlara yok açabiliyor. ben hazırım bu kararı verecek yaştayım dediğinde hazır olursun

3|5
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• keyfine bak.bu işlerin yaşı olmaz.

0|2
    0|0
  • Cinsellik yaşı evlendiğin yaş olmalı arkadaşım !

15 se 15inde . 40sa 40ında .

3|1
    2|4
  • beklemelisin ölüm var bırak düşünme o tarz seyler hıc yaasamadıysan evliliği bekle daha şık olur

1|0
    1|5
    • ölümle ne alaka arkadaşım? o zaman hemen yapsın senin mantığınla ya bakir ölürse :D

• hayır diorum zinaya yaklasmasın helal daireden yapsın diorum topragın altında nası hesap verıcez

• toprağın altında hesap falan vermiycen arkadaşım öldün bitti. film kopuyo ondan sonra.Ayrıca bu zihniyetteysen buralarda işin ne ayıp bunlar okuyup göz zinası yapma.( senin mantığınla konuşuyorum)

• Evlenmeyi bekle diyenlere bakma. Bi türlü öğrenemediler insanların farklı inançlara düşüncelere sahip olabileceğini

0|2
    0|0
    • +1

• benim de çevrem senin anlattığın gibi. çoğumuzun öyle çünkü burası türkiye. hislerimizi duygularımızı bile "insanlar ne der"in ötesinde rahatça yaşayamıyoruz. sen erkek olduğun için daha şanslısın. kimseyi düşünme hayatını yaşa

• teorik bilgiler okullarda verilmeli. ama pratik evlenince olmalı

0|1
    1|4

Erkekler Ne Diyor 13

• Küçük küçük ekşınlar lisede olmalı, ilişki de üniversitede.

1|2
    0|0
  • bana sorarsan senin yaşın gayet uygun bir yaş.

0|1
    0|0
  • cinselliğin kaç olmalı demek farklı ilişkiye girme yaşı kaç olmalı demek ayrı. Cinsellik geniş bir kategoridir. Cinsellik ufak yaştan başlar ve ölene kadar devam eden bir olaydır. Ama ilişkiye girme yaşı diyrosan. Böyle bir şeyin yaşı olamaz. İnsan kendini ne zaman hazır hissediyorsa, karşısındaki kişininde doğru insan olduğunu inanıyorsa ömrünü verebileceği bir insan olduğunu düşünüyorsa olabilir.

1|0
    0|0
  • kesinlikle doğru olan tek zaman evlendiğin zaman insanlar modernleşelim ayağına arlarını kaybediyorlar haberleri yok

1|0
    0|1
  • cinselliğin yaşı olmaz

1|0
    0|0
  • başını önüne eğdirmesi yaptığın dikkat et gerisi boş

1|0
    0|0
  • Evlenince yaşa bence ben öyle yapacağım.Saçma sapan şeyler yaşayıp karşındaki insanıda kırmamak için evlilikte yaşa cinselliği

0|0
    1|0
  • cinsellik sadece evlilikte yaşanmalı.

0|0
    0|0
  • rahat ol ne zaman olursa o zaman yaşarsın sınırlama kendini ya da acele etme

relaxx

1|0
    0|0
  • evlenince olmalı kesinlikle

0|0
    0|0
  • evlenince ilk cinselliğini yaşayacaksın aslında

1|0
    1|2
  • Bulunduğunuz çevre, kültür, örf adetler bunlar hepsi bir etken, İlla şu yaş da yaşayacaksınız diye bir şey yok, önemli olan her iki tarafında ruhen ve bedenen etkilenmesi... Doğru kişi, doğru zaman... Yaşamamış olmanızı da kendinize eksiklik olarak addetmeyin...

2|0
    0|0
  • ben 9 yaşında yaşadım ilk deneyimi berki millet nasıl oldu dicek ama kalkıyosa oluyro sadece bir şey akmıyor o eroksion u yaşıysoun ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...