Bizim iş olurmu?

Arkadaslar biraz kiloluyum , 185 boy 110 kilo penis boyu 11 cm ayakda iken. Yataka yanlama falan yattiğimda 7-8 cm kadar düşüyor ,

E evlenicemde dugun var yakinda ,

Bu penis ile basim dertte acayip moralim bozuk , doktorami gidsem?

Diyet yapiyorum şu an penis boyu 10 dan 11 e diyetle çikdi zaten bir 10 kg zayifladim..

Onerileriniz neler. çok problem yaşarmiyim nişanlima bahsetmedim fakat bu konulara girmiyorum ozeliikle psigolojik olarak..

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• seviyosa sorun etmicektir ama zayıfla kesinlikle kilon çok

0|1
    0|0
    • 1ay

Zayifliyorum zaten 15 kg verdim.

En İyi Erkek Görüşü

• diyete devam et, sadece penis boyun için değil zaten sağlığın için zayıflamalısın. 2 cm daha uzar olur sana 13 cm. he 11 cm de işini görür görmez değil. mesela yan yatınca daha çok kısalıyor demişsin yağlardan dolayı. o zaman kaşık pozisyonu size uygun değil. size uygun olan doğru ve verimli pozisyonlara yönelmen en doğrusu olacaktır. boya takılma, sen kadınını mutlu etmeye bak. ön sevişmeyi uzun tut, bol bol oral yap, birleşmeyi finale sona sakla

0|1
    0|0
    • 1ay

15 kg verdim hemen hemen 1, 1.5 cm fark oldu psigolojik olarak kafama takiyorum zaten diyeti o anlamda baslamadim da bu kafama takilan bir durumdu. o bolgede en az 3-4 cm şislik var . 80 -90 kiloya dusmem lzim ivedilikle. :(

• 1ay

her açıdan daha mutlu ve sağlıklı olacaksın buna şüphe yok ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• 10 cm sonrasında sıkıntı olmaz zaten vajinanın ilk 4 cm hisler var diger sinir yok his yok eger 75 80 kiloya düsersen kasık ve göbek sana 3 cm daha kazandırır. büyüklük küçüklüge bakma ben 24 cm ile yasamımı sürdürüyorum ŞAKA ŞAKA gönlünüz sakat düsünceleriniz kirli olmasın gerisi icin 10 cm yeter. bir yastıkta kocayın

0|1
    0|0
  • Bence zayiflamaya devam et. Bu konuda internet uygun pozisyonlari arastir. Iliski icin biliyosun 8 cm yeterli. Onemli olan esin ve senin orgazm yasayabilmen. Doktorluk bisey yok oda zayifla diyecektir. Hadi bakalim cift rakamlara dusur kilonu.

0|1
    0|0
    • 1ay

İnş ekmek tuketmiyorum zaten bu yuzden kilo veriyorum duzenli.

• Kardeş boşa sıkıntı yapıyorsun. Gerçekten...

0|1
    1|0
    • 1ay

Belkide , fakat elimde değil ya ;( . bakalim zaten diyeti birakmayacam nikaha kadar. daha iyi olur o zaman.

• 1ay

Bencil ol biraz. Aldığın zevke bak. Karşı tarafı çok düşünme.

• Kilo ver uzayacak

0|1
    0|0
  • Kalınmı bari abi

0|0
    0|0
Yükleniyor...