Didem Ceran tarafından takipçileriyle paylaşılmış bir garip işlem videosu?

Didem Ceran tarafından takipçileriyle paylaşılmış bir garip işlem videosu ?

Bu kadın vajina beyazlatma işlemi yapıyormuş. Takipçileriyle paylaşmış. Parasıyla vajinasını gösterene o... spu diyoruz. Peki ya bu kadın? Biz ne zaman bu kadar edepsizleştik?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlık b*k yoluna gidiyor 😑 özellikle gençlik (!)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• edepsizlik hayasızlıktan başka birsey değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadının bir yeri gözükmüyor. Ayrıca gözükse bana ne?

Gerçekten saçma hatta komik bir video fakat abartılacak bir şey yok. Çünkü ortada bir şey yok.

En illet olduğum tipler de her şeyi dört gözle gibi izleyip "vay ahlaksızlar" diye ortalarda gezinen sözde ahlak sahibi bireylerdir.

0|0
    0|1
    • 1ay

bunda birşey yok diyen sizin gibi tipler de var tabi :D peki bunu yapan sizin kuzeniniz ablanız ya da kardeşiniz olsaydı ya da anneniz olsaydı ne derdiniz? Fikriniz yine aynı mı kalırdı? ya da siz bu sorun görmediğiniz videodan kendinizde yapar mıydınız? Madem abartılacak birşey yok. Madem biz sözde ahlak sahibiydik. Siz bu kadar rahat mısınız merak ettim. Soruma cevap vermeden hakaret edeceğinizi biliyorum. benimki sadece bir şansımı deneme işte. Size aşırı ahlaklı hayatınızda başarılar dilerim.

• 1ay

olur haramı helal gösterici

• 1ay

ya da en doğrusu haram sevdirici

Erkekler Ne Diyor 2

• Sonra diyorlar ki bazı kadınlara neden motor, yollu diyorlar. Buda reklamını yapmaya çalışan bir motor.

0|1
    0|0
  • bu kadar p*rno paylaşım varken bu masum bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...