Özel bir paylaşım olacak ama erkek arkadaşımla ilk defa ilişkiye girdik ve?

ilkti benim için yalnız şöyle bir sıkıntı var ben kendimi çok kastım vajinismus olmuş olabilirmiyim. acım kalmadı ama hala kanama devam ediyor pazardan bu yana afedersiniz ama orda bir doku var bu kızlık zarının kalan parçaları mı yoksa siğil gibi birşey mi korkuyorum aslında tam da birleşemedik çünkü çok acı çektim tavsiyeleriniz neler ayrıca adetimin son günü olduğu için korunmaya gerek yok dedi erkek arkadaşım bişey olmaz değil mi içeri boşalma falan olmadı kesinlikle?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• evet cevabı kendin vermissin zaten ilk ilişkiden sonra 2 3 gün icinde vajina kendini toparlar ve artık ilk gece gibi acı hissetmezsin. normalıde zaten ilk birlesme olduktan sonra ilişkiye ara verip 2 gun beklemek dogru olanı ilk ilişki oldugu icin heyecan korku panik vajinanın acıması kızlık zarı ile alakalı. vajinusmus oldugunu zannetmiyorum bir kac gün sonra tekrar ilişkiye girdiginde her seyin normal oldugunu anlayacaksın. HAYATTA SANA KÜPE OLSUN DİYE BİR LAFTA SÖYLEYELİM. gönlü sakat düsünceleri kirli adamlardan uzak dur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vajinismus ilişki sırasında vajinanın girişini çevreleyen Pelvis kaslarının istemdisi aşırı kasılması sonucu ilişkinin yaşanmaması içeri bir girin oluşmasını engellemesidir. Ön sevişme süresi uzatıldığı takdirde vajinismus olmasi engellenir. Ayrıca regli döneminde prezervatif kullanması ikiniz içinde daha sağlıklı çünku bakteri ve mikrop kapilabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Niye yaptın ki madem o kadar şey oldu 😀 yapmasaydın kafa rahat olurdu

1|0
    0|0
  • Bu turkiyede ne. cok gelisme var bakirr. kiz kalmadi herkes ilskiye giriyor hay masallah nazar degmesin. d

0|0
    0|0
  • delimisin adet dönemindede hamilelik riski var

0|1
    0|0
  • İlkten sonraki az az kan geliyorsa normaldir geçer

0|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    0|0
    • 1ay

23 yaşındayım olamam değil mi?

• 1ay

ara ara geliyo geçmiyo yani bu kadar kanamaya zaten hamile olamam..

• 1ay

tamam işte bende onu diyorum bir süre ara ara dewam eder

• Görmem lazım

0|0
    0|0
  • bir kac posta daha atsin duzelir :))

0|0
    0|0
  • Olmaz birşey oda ilk defa yaptıgın içinn

0|0
    0|0
  • bir bok olma

0|0
    0|0
  • jilet attınmı

0|0
    0|0
  • seni sııktıredip gidince de bukada rahat olabilirmisin merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Kendini kasma, akıntı ne kadar oluyor?

0|0
    0|0
    • 1ay

yani az ama sık

• 1ay

Sorun olmaz tsm birleşme olmadığı için de olabilir normalde o kdar sürmez

• Vajinismus hemen görülen bir şey değildir sonraki ilişkilerinde anlaşılacak bir durumdur. Partnerin kişisel bakımına yeterince değer vermiyorsa veya sen vermiyorsan siğil gibi bir şey oluşmuş olabilir. Acı çekme sebebin ön sevişme yapmadan sevişme aşamasına geçtiği için. Regl tam olarak geçmeden sevişmek zararlıdır hastalık riski çok yüksektir. Boşalma olmadıysa hamile kalmazsın

0|0
    0|0
    • 1ay

hah iyi b. k yedik hadi ben tecrübesizim de o sefası ona cefası bana siğil olsa kanamaz ama değil mi?
      Ayrıca çok teşekkür ederim en net cevaptı

• 1ay

Rica ederim. Bazı kızlık zarı yırtılmalarının kanaması çok uzun sürebiliyor. Ya aynada kendin bakacaksın (siğilin zor anlaşıldığı söyleniyor) ya da doktora gidip muayene ettireceksin. 2-3 gün daha beklemeni öneririm

• 1ay

2-3 gün geçti aslında yarın doktora gideceğim

• Islanma ve ıstek var mı

0|0
    0|0
    • 1ay

yok

• 1ay

bunun konuyla ne alakası var

• 1ay

O rahatsızlıkta ıstek olmuyor tam anlamıyla cekımserlık oluyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Görmeden uzaktan ne sallasak boş.

0|0
    0|0
    • 1ay

bende anlamadım ama o dokuya dokununca kanıyor yara olabilir mi? yarın kadın doğuöa gideceğim ama korkudan napacağımı bilmiyorum

• ilklerde acı olması normal ki neden vaginismus şüphesi uyandı sizde. ikiniz de tecrübesiz miydiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...