Kızların erkeklerden 7 kat daha fazla zevk almasının nedeni nedir?

yani biz bu zevkle tutup koparacak gibi oluyoruz kızları düşünemiyorum bunun nedeni nedir?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlık ve erkeklik hormonları vücuttan atıldığı için rahatlama yaşamayız dostum. Yani dışarıya birşey attık diye rahatlamayız. Ama elbette bu sıvıların atımı sırasınca zevk alınır. Fakat bu hormonların ölümü, psikolojik bir temele bağlıdır. Yani orgazm sırasında gerçekten duygusal olarak zirveye ulaşmayı gerektirir.

Biz erkekler kadınlara göre elbette daha az duygusalız. Onlar hormonal olarakta daha yumuşak oldukları için, orgazmlarını bize göre çok daha şiddetli yaşarlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızların cinsel organında ortalama 8000 adet sinir ucu bulunur. Erkeklerin cinsel organında ise ortalama 4000 adet sinir ucu bulunur. Kızların cinsel ilişki sırasında erkeklerden daha fazla zevk almasının sebebi de budur.

0|1
    0|0
  • bence oyle birşey yok, yani erkek kadar zevk aldigimi dusunmuyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hani nerde kadın erkek eşitliği )

0|1
    0|0
  • kadın uzun süre zevk alır boşalması sürer, bizde hemen patlasak sönme olur.

0|1
    0|0
  • Yapıları farklı

0|1
    0|0
  • Oda G noktasini yalarsan ama. Yoksa sok cikarla zevk aldiklari soylebemez bizden daha fazla

1|0
    0|0
  • Onların en çok sinir reseptörleri orada bulunuyor da ondan. bir hareket yapıyosun o 10 hareket olarak algılıyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...