Bu sorum herkese..anal yapmaktan hoslanmayan var mı? Ve neden ozellıkle erkeklere bu soru?

yani her erkeğin sevebilceğini düşünmüyorum nadir olarak geliyrdur içinden bunu yapmak buna evet diyenler?ve neden mesela vajinadan yapmanın daha zevkli olduğunu düşünüyorum bazı erkekler içinde böyle .ve gay işi aslnda :)belki o anki durumu kadının hoşuna gidiyordur erkekelrin ?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• bence sadece merak ve ilgi, vaninal kayganlık ıslaklık ve hijen varken zoru denemek ilgi çekici gelmiyor

0|0
    0|0
    • :)guzeldı bana boyle cevaplarla gelın yanı tamda merak ettgım soruya tam bır cevap cku neden oldgunnu yazmıs ve hoslanmayanlar yazsn demıstm basından berı ınsnalara bunu anlatamamd blıyrmsn :)anladgn ıcın gercekten tesekkur ederm

• teşekkür ederim düşüncerin için

insan anlayıslı biriyle yazısınca farkı görüyor size öylesiniz

• :))) elimden geldikce sınırları korumayı severin

yemek vakti afiyet olsun

Erkekler Ne Diyor 17

• tatminlerde paralellik olması gerekir... cinsellikte iki türlü tatmin vardır, biyolojik zevk ve bu zevkin getirdiği mutluluk duygusu bu iki duygu aynı değildir, mutluluk duygusu bilicin onayladığı memnun olduğu duygudur, biyolojik zevk ise istem dışı bilinçaltının onayladığı duygudur... biyolojik zevk ilahi kaderdir, psikolojik zevk beşeri kaderdir... anal sex her erkeğe ve kadına mutlaka zevk verir ama bu zevk biyolojik zevktir, kişilik yapısına göre de bu eylemi yapan kişi psikolojik olarak ya haz alır ya da haz almaz işte burda psikolojik haz almama nedeni, iğrenme, dini inanışlar v.s dir... ama ben yapmayı kesinlikle istemem bunun en büyük nedeni de dini inancımdan dolayıdır

0|1
    0|0
  • kendimden örnek vereyim, güzel kalça, güzel popo her zaman ilgi odağı olduğum bölge olmuştur, ancak hiçbir zaman beğenmiş olduğum o bölgeyle ilgili bir cinsel ilişki fantazim olmamıştır. görselliğinin güzel olması benim için yeterlidir. yani anal seksi ben sevmem, yapmam. yapmadım demiyorum bir iki kere yaptım ama uzun zamandır yapmıyorum ve yapmamaya karar verdim, başıma kötü bir durum geldiği için böyle bir karar almadım sadece kadın açısından bakıyorum ve aynı cinsel uyarı bölgesinin erkeklerde de olmasını aklıma getirdiğim için vazgeçtim. yani böyle bir durum bana mantıklı gelmiyor. güzel kalçaya doyumsuzca bakabilirim ama asla ona sahip olacağım diye de bir amacım olamaz.

0|0
    0|0
  • Anal ilişki temizlik olması şartı ile oldukça güzeldir ama öncesinde bayan partnerine bunu izah etmek ve onun kendini hazır tutması gerekir bununla ilgili erkekte o an geldiğinde üzerine düşen vazifeyi yapmalı. Yani krem olsun yavaşlık olsun ayrıca yaparkende erken boşalma olursa bu bayan için çok kötü sonuçlar doğurur çünkü tam zevkini çıkaramaz buna da bencillik denir. Diğer türlü pis biri ile anal asla ama asla yapılmamalı :D

0|0
    0|1
    • pis olmasada yapılmamalı ordakı kaslar gevsemıyor vajına gıbı değil

• keksınlıkle oyle:)

• hadi o zaman şu benim ismimin sol üstünde bulunan kutucuğu bir tıkla ve kurtul benden :D

• Her uzvu doğru yerde kullanmak gerek, vücudun kullanma klavuzuna anal ilişki uymuyor.

0|0
    0|0
  • Bence çok hoş olmayan bir durum yani hem bayan hem erkek açısından artı sağlıklı bir şey değil kısacası doğru yol varken neden b*k yolundan gideyim ki?

0|0
    0|0
  • Erkekler iliski sirasinda hakimiyetin kendilerinde olmasini isterler..ve bunu olup olmadigini ise..kadini bagirtarak anlarlar..analdan yapmanin bedeni..oranin daha az kullanilmasi ..vajinanin genislemesini engeller..malumunuz vajina zamanla genislio..ve bayan artik zevk almio..ve anal trrcih edilio

0|0
    1|2
    • saacma cnku analda esneklık olmadgı ıcın orası hep oyle bol kalır ve ılerde saglık sorunlarına yol acar vajına genıslıcek dıye yapaılabılcek en sacma hareket ve bencıllık..

• Haklısın sen paran az olduğu için genelevlerdeki doğum yapmış 40 lık kadınlara gittiğinden normaldir böyle düşünmen.

• Ben hayati evlerde yasamam..kendi yaptiklarini benim ustumden yorumlama..

• çünkü koku falan adamı tiksindiriyor yok kızı acıya boğmak için ideal çözüm anal

0|0
    0|0
  • temizlik konusunda kötü bir deneyimim olmadı, çok zevkliydi... fakat partnerim bakire olmadığı sürece asla tercih etmem. vajinanın yerini tutamaz.

0|0
    0|0
    • yanı bazı erkekler vajınayı daha zevk verıcı buluyr sorum tamamen buydu hherkes saptrdı :)

• bazı erkekler derken çoğunluk vajinayı zaten zevkli bulur normal olanı bu.. anal yoklukta giden bişey benim için :) her kızla anal yapılmaz.

• genellikle çoğu erkek bunu bir kez olsun denemek ister.

0|0
    0|1
    • o meraktan herkes denemek ıster bu baka ..sorum hoslanıp hoslanmadıkarı sevıp sevmedıklerı

• özel olarak istemem,olursa da hayır demem.

• ben şahsen seviyorum

0|0
    0|0
  • yapmadım hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • Hem sağlik hemde dini yonden yasak oldugu için sevmiyorum...! Nefret ederim...

0|0
    0|1
  • ben denemiştim pek zevk aldığımı soyleyemem

0|0
    0|0
  • Anüs kasları vajina kaslarına oranla daha dar ve sıkı olduğu için penisi daha çok kavrar, buda erkeğin aldığı zevki arttırır. Eğer düzgün ve bilinçli bir anal sex yapılırsa kadında aynı şekilde zevk alabilir. Bunun için kadının buna hazır olması, kendini rahat bırakması ve asla kendini kasmaması gerekir. Kastığı durumda anüs kasları tamamen kasılıp kapanacağı için büyük bir acı duyar ve hatta kanama bile olabilir. Bunların olmaması içinde partnerin birbirini hazırlaması ve istekli, bilgili olması gerekir. Bunun haricinde hijyen konusunda kesinlikle anal sexten önce lavman yapılmalıdır ve prezervatif kullanılmadan anal seks yapılmamalıdır.

Eğer kadın çifte zevk isterse "anal plug" denilen cisimlerden alınıp anal ilişkiye hazırlanabilir ve anüsün içindeyken vajinal ilişki yaşanabilir. Burada alının çifte hazın kaynağı ise; anüsün içindeki cismin vajinayı sıkıştırmasından kaynaklı. Bu sıkıştırma vajinayı daraltır ve penis girdiğinde vajina duvarına olan baskı daha fazla olduğu için hem erkek hemde kadın daha çok zevk alabilir.

Sabah sabah kendimi aştım uzun uzun cevap verdim beyb.

0|1
    0|3
    • Boşuna verdin :)))

• demiyo ki copy yaptım :D

• Beni tanıyan tanıyor. Kafa açmayın.

• yok ya iğrenç ben bir kere yapmıştım kız resmen sıçmıştı

0|0
    0|0
  • sevmem kız nekadar temız olursa olsun pis olacağını düşünürüm...

0|0
    0|0
  • öğlen yemeğinde yediğin domates kabuklarını penisimin üzerinde görünce sırtına kusuyorum!

0|0
    0|1
    • ay pıs lık yapma :)

• uawheaskdjh pisliği ben mi yapmış oluyorum o durumda ?

Kızlar Ne Diyor 2

• şu anadlan millet ne bulur ki...

0|0
    0|0
  • bir domates kabuğudur gidiyor manyaklaşmış bu insanlar siz pis insanlarla birlikte olduysanız bizim suçumuz ne? anal ilişkiye öyle pat diye habersiz girilmez sık sık anal ilişki yaşanmaz anal öncesi hazırlık yapmak lazım kadının temizliğine dikkat etmesi lazım erkek haydeee diye sokmaması lazım alıştıra alıştıra olursa tadına doyum olmaz

0|0
    0|2
    • evt:) ama yınede pıslık canım ya :)sonucta neeresı oldgu bellı p*rnodakı kadınlarn orayı temzlemesı kolay tabı okadar bol kı naormal ama sıkı bır delik nasıl temızleneblır ne kdar fazla ıyı temız olablır :)

• benı anlamamakta dırenıyrsn :D

• kişye göre konşmuş üste yazmşki hoşlanp hoşlanmadğnı merak ediyom bana yazıyo günahmı sevapmı pismi temzmi arıza tipli böleleri kocalarndan dayak yiyo ya hç acımıyom dengesz insan dengeliyde bozuyo

Yükleniyor...