Makat hakkında yardımcı olun?

Gerçekten utanarak sorucam ama makat etrafında meme gibi bir şey var Mıdır bende senelerdir var annem kuyruk sokumu o diyor ama o mu? Makatımdan akıntı ile karışık kan geldi bir de o meme sanki büyümüş Yani makat etrafında var mı öyle bir şey

0|0
1133

En İyi Erkek Görüşü

• hemoroid denir buna ve büyüklüğüne göre seviyelendirilir. doktorlar ameliyat önerir ama aslında tedavisi osmanlı zamanında basitçe uygulanır...
    4-5 incir yaprağını 1 lt suda kaynat.
    sonra onu balla tatlandır. sabah akşam bir çay bardağı iç.
    kısa sürede muazzam sonuç alacaksın...

0|0
    0|0
    • Ya yani makat etrafında öyle bir şey Yok mu normalde

• @LilithTohumu talihim bu sanırım.
      bilmeyen neyse ama ben yıllarca bilmesi gerekenlerede bilmedikleri neler neler anlattım sabırla bıkmadan defalarca. işte artık kalmadı maalesef. anca bu kadar.
      anladı anladı anlamadı benden günah gider. bide yorumlarda doktora gitmen şart falan demişler. araştırmazlar etmezler ezbere iş yaparlar. ben bana verilen ilaçları bile almadan önce uzun uzun araştırır okur öğrenirim. hepimiz öyle olmalıyız ki gelişebilelim. kulaktan dolma bilgilerle yanlış mı doğru mu sorgulamadan yetinme hastalığından acilen kurtulmalıyız.

• Kesinikle haklisin ozellikle ilaclari bile arastirmak gerekiyor cunku bazi doktorlar ne yazikki ilac firmasiyla anlasmali oldugu icin gerekli gereksiz kimyasali dayiyor. Tebrik ederm herkesin bilinclenmesi dilegiyle. Iyi geceler☺

En İyi Kız Görüşü

• Hemoroid deniyor ona. Emeliyat olman gerekir bir an once doktora git baska çaresi yok.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• Basur olmuşsun. Dişi ve erkek türüdür. Çaresi bitkisel kremdir. Aktarcılarda bulabilirsin. Eğer sigara ve bira içiyorsan krem de kullansan tekrar güç kazanacaktır. 1 kutu krem bitene kadar sigara bira acı turşu salça domates yemekten uzak durmalısın. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • hamile misin bebeğini emziriyorsan öyle tuhaf şey oluyor mu? Kadın şarkıcının ayak tabanında meme çıkmıştı. Bir kadınında ayaklarında tırnaklar çıkmıştı.
    sondakikagelismeleri.com/.../...-56e65057240cf.jpg

0|0
    0|0
  • Hemoroid sanırım dediğin şey.

0|0
    0|0
  • bağsur mu basur mu ne o olabılır kanks

0|0
    0|0
  • Basur deniyor ona. Artık yemene içmene dikkat etmen lazım. Dikkat etmezsen başını ağrıtır ileride.

0|0
    0|0
  • kuzum o bahsettıgın sey sanırım hemoroit dogal veya ılac tedavısı mumkun olup doktor mudahalesı ılede alınabılıyor eger hemoroit oldugunu dusunuyorsan ulasmalısın bana

0|0
    0|0
  • hemeroid halk arasında basur diye tabir edilir internetten bir bak araştır eğer onun gibi bir sorun varsa acil bir şekilde doktora git

0|0
    0|0
  • Basur olmuşsun

0|0
    0|0
  • Hemoroid olabilirsin,
    O meme gibi uçlar dokunduğunda açıyor mu? Ve büyük abdestini yaparken kan geliyor mu?

0|0
    0|0
  • Deligin etrafinda mi?

0|0
    0|0
    • Evet hemen yanında

• Ya meme gibi bişey kıl dönmesi falan değil

• deri altında neler olduğunu net olarak bilemeyiz. doktora görünmende fayda var.

• Bakmak lazım anlamadım bişey

0|0
    0|0
  • galiba basur veya hemoraitin başlangıcı olabilir bir muayene olsan diyorum

0|0
    0|0
    • Çok utanıyorum ama

• utanmana gerek yok daha kötüsü olursa ne yapacaksınki eninde sonunda doktora gidiceksin yani.. bayan doktora görünürsün randevu alırken bayan doktor seçebiliyosun ondanda utanırım deme

• birde acılı baharatlı şeyler yeme

• Bildiğin basur var sende

0|0
    0|0
  • hemoroid.

0|0
    0|0
  • zeytinyağlı pamuk sıkıştır öyle yat bir hatfa dene geçecektir.

0|0
    0|0
  • Basur olmuşsun 😕

0|0
    0|0
  • Görmem lazım

0|0
    0|0
  • Anüs meme yapmış kanka

0|0
    0|0
  • bence genel cerrahi doktoruna ve kadın doğuma bir görün