Lutfen dalga gecmeden cevap yazin?

Erken bosalan bir erkek spor yaparsa , sporla ugrasirsa bir faydasi olurmu?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• erken boşalma ankisiyetik bir bozukluktansa ben faydalı olacağına inanıyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erken boşalmanın önce neden kaynaklandığını bilmek lazım yani fazla uğraşmaktan mı gelmiş psikolojik mi oluşmuş.. Ve bu ikisinin düzelmesi de sporla alakası yok

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 40

• Orada kasları kullanmayı öğrenmesi gerekir. Tut bırak gibisinden. Çiş yaparken misal, penisi sıkıp bıraktıkça yap dur yap dur taktiği. :D Boşalma anı gelince, az durun sonra tekrar devam. Durmadan içinde git gel yapamaz, başı hassas penisin. :D

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle olmaz deniz iktidarsız olsa dediğin olabilir. spor işe yarar ama erken boşalmaya faydası olmaz.

0|0
    0|0
  • Sporla düzelmez. Kaç dakikada boşalıyor..

0|0
    0|0
  • Erken bosalmanın ılk ve en koaly cozumu duzenlı ılıskı sonrasında elbette spor etkı eder vcdunu kontrol edebılmesnı saglar

0|0
    0|0
  • bu gerçeği kimse yazmaz ama erken boşalma sorunu sünnetli erkeklerde olur çünkü fazla deri kesildiği için daha hassaslaşır, bunu sünnetsiz olanlarda duymazsınız ben birçok hıristiyan arkadaşa sordum böyle birşeyden haberi bile yok.

0|0
    0|0
  • Tamam dalga geçmeden cevap yazarım

0|0
    0|0
  • Psikolojik düşünce sevişirken konuştur sorular sor kendini kaptırmasına izin verme düşündürücü sorular sor çaktırmadan dene bir bakam ne olcek şahsen erken gelmek istemediğim zaman konuşurum dikkatim dağıtıp daha fazla süreyi uzatıyorum şahsen

0|0
    0|0
  • Mekigin faydası olduğu söyleniyor ama bilmiyorum öyle bir sorun yasamadim

0|0
    0|1
  • sporla uremedigimiz icin bir faydasi dokunmaz evladim

1|0
    0|0
  • erken boşalma pskolojikridier. düzenli ilşki ve iyi partner ile düzelir.

0|0
    0|0
  • Erken boşalmamak için ilişkiden 3 - 5 saat önce çavuşu bir tokatlasın..

ayrıca sporda önemli tabi.. kas oranı artacak.. ve vücudunu daha iyi kontrol edebilir..

0|0
    0|0
  • Hayır. Tabi spordan kastın mast. Degilse :)

0|0
    0|0
  • bununlardan içmesi lazım spor işe yaramaz

https://www.youtube.com/watch?v=eppRlhx9yAk

0|0
    0|0
  • olmazzz

0|0
    0|0
  • hayır olmaz

0|0
    0|0
  • sporla pek bir alakasi yok bu olayin

0|0
    0|0
  • Erken boşalmaya çare olmaz fakatnormalden 2-3 kez daha fazla yapabilir.

0|0
    0|0
  • daha erken boşalır kan dolaşımından ya içmesi ya da düzenli seks hayatı olması lazım gecikmesi için

0|0
    0|0
  • Erken boşalmıyorum ama çok spor yaparım kaslıyım... Ve çok faydasını gördüm ortalama 40 dk dudaksız pompalıyorum

0|0
    0|1
  • O erkekten kurtulsan daha ıyı olmazmı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 3

• ne alaka saçmalama sporda hormon çalıstırmıyor

0|0
    0|0
  • Zannetmem