Bayanlarda da böyle problemler oluyor mu?

Erkekler de mast yaparken isteğin yoğun olması sebebiyle ard arda boşalma durumu oluyor ve bu esnada aşırı tahriş alıyoruz. Yer yer kanamalar bile meydana gelebiliyor. Sormak istediğim; bayanlar da da bu tür durumlar meydana geliyor mu?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sürtinmekten bendede oluyo tahriş

0|1
    0|0
    • 1ay

@gizli bence bu aşırı sert yapmaktan oluyor krem vs kullan lütfen çünkü vajina mukozası çok hassastir

• 1ay

Kaç günde bir yapıyorsunuz? 30 yaş üzeri bayanları hep merak etmişimdir

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum yeterince kaydırıcı kullanmazsan penisin derisini timsah derisine dönüştürebilirsin. Dikkatli ol!

0|2
    0|0
    • 1ay

Aynen öyle oluyor ama kullansam da peş peşe yaptığım için yinede tahrisi onleyemiyorum

• 1ay

Azgınlık başa bela.

Kızlar Ne Diyor 2

• Asiri tahris ve yer yer kanamalar mi? Hayir olmuyor.
    Üst üste boşalma? Evet oluyor.

0|1
    0|0
    • 1ay

Sık sık yapmıyorsanız zaten kanama ya da tahriş olmaz diye tahmin ediyorum.

• 1ay

Hmmm tamam. :)

• 1ay

Ne sıklıkla yapıyorsun? Cevaba karşılık fotoğraf atacağım 😊 normalde yapmam böyle bir şey ama 30 yaş üzeri bayanlar çok ilgimi çekiyor ve öğrenmek istiyorum

• Tahriş oluyor dokununca da aciyor bu yuzden yapmayi birsktigim an oldu

0|1
    0|0
    • 1ay

Bir ara bende çok sık yapıyordum daha sonra aşırı acı çektiğim için bıraktım. Sonra da 2-3 günde bir kere yapmaya karar verdim. Siz bayanlar ortalama kaç günde bir yapıyorsunuz?

• 1ay

Bir erkek bu kadar haz alıyor mudur benim gibi hiç bilmiyorum. Bana göre ilişkiye girmekten daha zevkli

• 1ay

Ben inliyorum işte. Eski kız arkadaşım da inleme sesini duymak bile yetiyor diyordu hahah😊 bir de karşılıklı yapmak istedim hep ama hiç yapmadım

Erkekler Ne Diyor 1

• Kanayana kadar yapma reis yazık lazım olur

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle ama çok istek geliyor. Yarım saat sürüyor benim. Elim kolum uyuşuyor hala devam ediyorum

Yükleniyor...