Regl sancısı söylenildiği gibi cinsel birliktelikten ya da doğum sonrası geçiyor, veya azalıyor mu?

Bazen soruyorum çevreme,
"evet geçti" ya da "öyle bir şey yok" gibi cevaplar alıyorum.
Bu işin aslı, astarı nedir?
Öldürmeyip süründürmeye devam mı ediyor :/

Güncellemeler:
1ay güncel
1ay güncel

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• cinsel birliktelik veya mast yaptıktan sonra vajinal bölge sinirleri rahatladığı için bir süre adet sancısı ağrısı kesilir yapılan araştırmalarda orgazm olurken yaşanan zevkin verdiği hissin dünyadaki bütün ağrı kesicilerden daha etkili olduğu söylenmiş

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• (Tamamen kendi teorim olduğunu belirteyim.) Zar yüzünden akamayip ağrı yapan kişilerde evlilik ya da doğumdan sonra ağrı azalabilir bu açıdan mantıklı geldi

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Oyle bır sey soz konusu değil adet agrılarının bır cok nedenınvar bazıları fızyolojık bazıları psikolojık sepeplerden dolayı oluşuyor evlılık sonrası veya doğum sonrası sancının azalmasınaoz konusu değil bu tamamen doğru beslenme ve psikolojık durumla alakalıdır!

1|0
    0|0
  • kişiden kişiye göre değişme ihtimali olmakla birlikte genelde azalır zaten tamamen geçcek diye bişey yok

1|0
    0|0
  • Agri devam eder evlensen de cocuk yapsan da

1|0
    0|0
  • Alakası yok bunla her reagl döneminde agrı olur gecmesi için hastane gitmen gerek ablam doktor kadın dogum ve cinsellik sormamı isdermisinşz

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Sağlıkçıyım yaz istersen bir

1|0
    2|0
  • kişiye göre değişir ki

1|0
    0|0
  • Bu kızların da işi zor

1|0
    0|0
  • Geçiyor

0|0
    0|0
  • kandırmışlar seni regl ağrısı herzaman var hafifleten şeyler diyet ve otlar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ağrı hep devam ediyormuş

1|1
    0|1
  • öyle olsaydı annemin karnı ağrımazdı

2|1
    0|0
  • Bünyeye göre etkisi değişse de ben evlendikten sonra ağrılarım arttı.. Hastanelik olacak duruma geliyorum.. 🙁

1|0
    0|0
  • azalıyor diye söyleyenler var ama kişiye göre degişir bu

1|1
    0|0
  • Doktora git ozel ilaclar var onu yazar sana

1|0
    0|0
  • kişiye göre değişebilir

1|0
    0|0
  • Öyle duymuştum bende ama saçma inanmadım

1|1
    0|0
  • Ağrı hep devam eder. Ben kendi akrabamdan biliyorum. Mesela ben hiç regllde sancı çekmem benim akrabam evlendi doğum falan oldu çok ağrısı oldu yani doğumdan sonra azalma olmuyor o bünyeye göre değişiyor.

1|0
    0|0
  • Adetliyken iliski haram.
    Ben adetken mast yapip orgazm olursam evet azaliyor kanama

0|0
    1|0
  • Aynen öyle ilginç ama bazen cinsel birliktelikten sonra bazende doğumdan sonra geçiyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...