Fikirlerinize ihtiyacım var. Köle-sahip ilişkisine geri dönüyor olabilir mi?

eşimle birbirimizi çok severek evlendik. evlenmeden önce herhangi bir cinsellik yaşamadık öpüşme dışında. eşimin biz evlenmeden bir köle-sahip ilişkisi olmuş. evlenmeden önce bunu bana anlattı. geçmişte kaldığını söyledi. sorun etmedim ben de. başlarda pek sorun yaşamadık. oldukça duygusal birleşmeler yaşıyorduk ama. artık daha farklı. fiziki olarak benden çok üstün. sporcu, 1.90 civarında bir boyu var. bense 160 boyunda minyon biriyim. ilişkilerimiz artık sertleşmeye başladı. bazen ilişkiye başlamayıp yalvarmamı sağlıyor. yatakta daha fazla emirler veriyor. eski günlerine dönüyor gibi. bazen sert davrandığında canımı yakıp yakmadığını sorup yavaşlıyor, özür diliyor. ne yapacağımı bilmiyorum. bu şekilde rahatlıyorsa engel olmak istemiyorum ama acıya ne kadar dayanabilirim bilmiyorum. köle-sahip ilişkisine geri dönüyor olabilir mi? ne yapmam gerek. konuşmam yeterli olur mu?

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım, eşin dediğin kişi, etiyle etinin içine girip tek parça olduğun kişidir... Herşeyi yaşayıp, bazı şeyleri konuşamıyor olmak bile size eş olmaktan çıkarır...

Sen ona o sana beklentilerini anlatacak, isteklerini söyleyecek sınırlarınızı belirleyeceksiniz...

0|1
    0|0
    • bir kere uyardım. canım çok acımıştı. ağlıyordum. o daha çok üzüldü beni öyle görünce. kendini kaybediyor sanırım

• Canım senin seks sırasında attığın çığlığın zevkten mi yoksa acıdan mı attığını o sırada algılayamayabilir... Konuşarak veya ellerinle müdahale ederek uyar... Canının yanması seni bir süre sonra seksten de soğutabilir...

Erkekler Ne Diyor 19

• bence kendisi ile açıkça konuş. cinsellik her iki cinse de eşit haktır. gönül rızası olmadan hiç kimse istediğini yapamaz. karşılıklı istenilen şeyler uygulanır. evlilikte bu konuların en kısa çzöümü karşılıklı hiç saklama gizleme yapmadan ve çekinmeden açıkça konuşmaktır. tüm beklenti ve şikayetlerini dile getir. küser üzülür falan deme. açık ol

0|1
    0|0
  • sanmıyorum. yeterli olacagını.

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım peki?

• net bilgim ve birkimim yok ama şunu söyleyebilirim ki bunu kendinin zevk alacağı sekle donusturebilirsin. bir ihtimal.

• hayir acikca kendini ifade et aci cektigini ve kirmamak icin yaptigini ama canim yaniyor diyerek konusarak ortada birlesin aksi takdirse insan nefsi doyumsuzdur,istedikce fazlasini ister,aldikca daha üstününü,tabi bu arada ezilende sen olursun,sonucta evlisiniz her yönüyle saglikli kalmaya özen göster,anladigim kadar esin o kadarda gaddar degil dur dedigin yerde duruyor,hersey senin elinde,

0|0
    0|0
  • Bu durumu onunla oturup konuşman gerek. İleride sevgi bağlarınıza da zarar verebilir bu tür ilişkiler. Geçmişte yaşadığı bilinçaltına yer etmiş ve zaman zaman geçmişe dönerek yapıyor bu ilişkiyi. Eğer zaman içinde duzelme olmuyorsa psikolojik tedavi alması gerekebilir.

0|0
    0|0
  • psikolojik destek ... cözümü bu çünkü eşin kontrolü kaybetmiş .senden böyle bir talep gelse oda uysa tamam ama adam sıkmıs sıkmıs patlamıs ... cinsellikte snırılar bıcak sırtı bence ve nezaman nereye gitceği belli değil. ayrıca hoşuna gitmiyorsa uyar ve durdur...

0|0
    0|0
  • lan ne manyak insanlar var sahip köle ne arkadaş

2|1
    0|0
  • burada anlattığın şekilde kendisine de durumu anlat. bu şekilde bir ilişki istemediğini söyle. anlayışla karşılayacağına eminim.

0|0
    0|0
    • ama bu şekilde rahatlıyorsa engel olmak istemiyorum. dayanabildiğim kadar dayanırım acıya ama. dayanamamaktan korkuyorum.

• o rahatlayacak diye sen istemediğin bir duruma katlanmak zorunda değilsin. senin de hoşuna gittiğini düşündüğü için gittikçe dozu arttırabilir. ayrıca bunun sana rahatsızlık verdiğini bilse bunu yapmaktan o da hoşlanmaz. sonuçta sen onun eşisin ve sana acı veren, üzen bir şey yapmayı o da istemeyecektir.

• p*rn*lardaki gibi olmus ya cok yazık öyle sex mi olur abi böyle sex varsa bence sevgi yok aranızda artık kusura bakma bu sadece sex partnerligi gibi bişey git konuş anlat neyden hoşlanmadıgını falan konusmak sorunların tek cözümü arkadasım

0|0
    0|0
    • bir kere uyardım bu konuda. gerçekten çok canım yanmıştı. deli gibi ağlıyordum. o beni öyle görünce daha çok üzüldü. oldukça duygusal biri aslında. kendini kaybediyor gibi ilişki sırasında. canımın acıyıp acımadığını soruyor. acıyor dediğimde yavaşlıyor. kontrolü bana bırakıyor

• anlıyorum ama. ilişki haricinde melek gibi biriyle bunları konuşmak zor.

• konuşmadan halledemessin bunuda anlaman gerek ama senide anlıyorum ama yapıcak başka bişey yok

• Sıkıntılı.. bilmiyorum ki nasıl önüne geçeceksin :S

0|0
    0|0
  • bencede geri dönüyor aslında bu baskılandığından yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

0|0
    0|0
  • bence konuş gerekirse psikolojik destek alsın

0|0
    0|0
  • konuş bence .

0|0
    0|0
  • konus kesınlıkleeeeeeee

0|0
    0|0
  • konusman yeterli olur bence.canını yakmaya kıyamıyo sonucta dediğine göre.

0|0
    0|0
  • kendine acilen tekrar aşık etmelisin...

0|0
    0|0
    • sevgi ya da başka bir sorunumuz yok. yatak dışında hala oldukça sakin birisi

• ozaman ona yatağa girmeden önce uyarmalısın sen yatakta çok değişiyorsun diye biraz dikkat et diye o da bilsin içindeki canavarı

• acıdan zevk alan bayanlar var sze hiç zevklı gelmıyormu

0|0
    0|0
    • hayır. olaya hakim olması benim de istediğim bir şey ama. canımı yakmasından hoşlanmıyorum

• bence o iflah olmaz..

senin için tehlike var diyorum..

şom ağızlı olmak istemem ama evliliğin kısa sürecek gibi...

0|0
    0|0
  • ilişki öncesi seni yalvartmak onu daha çok ateşliyor sanırım. Vücut olarakta senden üstün olması normal ve ilişki sırasındaki sertlik ise olabilcek şeyler. Yalnız burda sorun olan sadece sertlik. Buda seni rahatsız ediyorsa açık açık söylemelisin... O zevk alıyorken sen acı çekiyorsan bu ilişki değildir.

0|0
    0|0
  • Köle-sahip p*rn*larından izle onu tatmin etmeye çalışman mantıklı sanırım. Sahip olmayı sen devral onunda hoşuna gidebilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• dönmüş bile,yüz verme köle olması gereken varsa bu sen olmalısın de aynı muameleyi sen ona yap,ancak böyle üstesinden gelebilirsin,yalvarmak nedir ya,hadi değişiklik olsun ya da aldığı haz artsın diye belki ama bu alışkanlık haline gelirse dayanılmaz olur.senden yüz buldukça işin dozunu artırarak devam edecektir

0|0
    0|0
  • uyum saglamaya calıs ama sakın duygusallıgı bıraktrma snra artık hep oyle gıder

0|0
    0|0
  • çok ilginçmiş cidden

0|0
    0|0
  • benim dururumum da sana yakın, ne yapacağız arkadaşım?

0|0
    0|0
    • aylar önce de böyle bir soru sormuş muydun bu soruyu okudum diye hatırlıyorum.

• iletişim bozukluğu var tamamen partnetler tam olarak kendılerını bırbırlerıne anlatamadıkları için bu şekilde oluyor.

• anlatmadan öteye geçiyor bazen. Karşı tarafın tarzı bu önüne geçemiyorlar.

• christian grey mubarek adama bak kıtap gerceklesıyor

0|0
    0|0
  • duygular körelmeye başlayınca asıl yüzü ortaya çıkmaya başlamış. sen izin verdikçe daha da beter olacak. bir yolunu bul bence yoksa fahişelere bile yapılmayan muameleler görürsün

0|0
    0|0
  • eşine bu rahatsızlıgını dile getir galiba demeyeceğim eşin sert seviyor ama hem senn hem onun bir ortası vardır ortak fantaziler bulun ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...