Bakire olup da sizi alma koşuluyla birine verir misiniz bakireliğinizi?

Kız çakal çıktı napıyım ki?

sadece bir kaç günlüğüne birlikte olacağım kız vardı...sevgili değiliz yani öyle şey olurmu falan demeyin kız isteyince atladım bende...neyse güzel duş felan aldım geldi soyunduk vücutları okşamaya başladık öpüştük felan sonra oral yapmaya başladı...bana oral yaptıkdan sonra...bakire olduğunu ve eğer beni alırsan senin olurum dedi...kumpas mi kuruyo nedir anlamadım keyfim kaçtı sanki sırf bunun için istiyomuş gibi geldi bıraktım orda evine gönderdim...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• sanırım sana kalmak istemiş. Büyük bir ihtimallede önceden terziye uğramış...

0|1
    0|0
    • o aklıma gelmemıstı ha valla yaparmı yapar

• Durduk yere neden kendi istesin , hadi istedi neden şart sunsun, hadi şartı sundu sevgili olmadığı birine nasıl sunuyor :)))) uzar gider böyle...

Kızlar Ne Diyor 3

• millet akıl alsın senden

0|3
    0|0
    • teşekkurler ama boyle bır şart koşulursa çoğu erkek reddeder zaten

• kimseye böyle bir koşul sunmam yapmamda.kendimden başkasınada güvenmem

1|2
    0|0
  • sana aşık mı oldu

durumun felan mı iyi nedir

0|0
    0|0
    • durumum iydir yamanmak ıstedı sanırım

• bazen yamışı b çıkmış sadece

• :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Aynı şeyi bende yaşadım. Yatağa girene kadar gıkları çıkmıyor girince ben bakireyim.. Hoş yemedim bakire olduğunu da dokunmadan gönderdim. İnsanın başına bela olur öylesi.. Kafaya koyduysa başkasıyla mercimeği fırına vermiştir. Gider polise bana zorla sahip oldu der al başına belayı...

0|1
    0|0
  • Helal olsun sana, ayık ol hep böyle.. devam ;))

1|1
    0|0
  • miktir miktir,diktir.erkek istemeden yatağa atla,sonra bakireyim ayakları.kim yer bunu?

0|1
    0|0
  • koy göte gönder ne bu sana kapaklanmaya çalışıyor

0|1
    0|0
  • prezervatifle yap. büyük ihtimalle bakire değil. işini hallet beni al falan derse ilk kim girdiyse seni o alsın de.

0|0
    0|0
  • Tr deki kızların çoğu böyle aramıza hoş geldin, biz bu durumlarda gelecekte bakarız deyip vajinal yoldan hariç ilşkiyi yaşamaya çalışıyoruz çok verimli olmuyor ama iranda bunuda bulamıyorlar.

0|1
    0|0
    • sorun vajinal yoldan ilişkiye girmek değil onun dışındada sevişilir problem değil ama bakireliğine önem veriyosa neden böyle desin...

Yükleniyor...