Evlenme planı yaptığım kız arkadaşım bugün lezbiyen olduğunu itiraf etti, ne yapmalıyım?

hiç sinirli bir insan sayılmam. kızdığımda sadece allah yarattı demem, tekme tokat girerim. asla bıçakla yaralama, kalasla kafasına vurma gibi şiddet içeren eylemlere tenezzül bile etmem.

bugün bu haberi aldığımda düşündüğümden çok daha sakin davrandım. yaş ilerledikçe olgunluk da artıyor sanırım. önce uzun uzun yüzüne baktım, sonra derin bir nefes aldım, en sonunda da ayakkabımı çıkarıp alnının ortasına fırlattım.

şimdi ise iyi bir şey mi kötü bir şey mi bu bilemiyorum.

ne yapacağımı şaşırdım, üç kişi yaşayalım birlikte falan diyor. off...

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• sen ne yalancı aşağılık bir adamsın yaaa. Aynı anda hem eş değiştirme partileri nerde var diye soruyorsun hemde yok nişanlım lez diyorsun. Sen desene ben bir lez arıyorum aslında fantazim bu belki bu soruma damlayan bir aptal bulurum. 4. leveli doldurdun ya bir sapık daha kazandık. Pislikk.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ilişkilerin suyunu çıkardılar artık.

0|2
    0|0
  • 3 kişi yaşamak mı çok saçma. friends diye bir dizide de senin durumunda bir adam vardı o geldi aklıma

0|1
    0|0
  • Sevgiline söyle daha ne olduğundan haberi yok. Ona biseks derler. Lezbiyenlerin erkeklerle ilişkisi olmaz :D Veya kendine daha iyi bir senaryo bul.

0|3
    0|0
    • saygılar :D

• Neyse ne olduğunun bilincinde olmakta bir erdemdir aferin sana :)

• :( kukusuna kürekle vur panpa.

1|1
    0|0
  • nasıl 3kişi?

0|0
    0|0
  • yuh ozaman lezbiyen degil bisexüel bu kiz sana uymuyorsa uzaklas bence

0|1
    0|0
  • aaa inanmıyorum ya.bak sana şunu diyim o kızdan hemen uzaklaş tanıma bile onu.eğer dinini peygamberini falan seviyosan o kızı bırakırsın.gülüncek hal deqil bu yanlız..

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ortada sorun yokmuş gibi dawran.ilerde kız arkadaşının lezbiyen sewgilisiyle sewişme sırasında senide aralarına almasını istersin.grup yaparsınız sewgilin sayesinde =)

0|0
    0|0
  • Sakin olup, bunda da bir hayır vardır demekten başka yol gözükmüyor gibi.. Allah hakkınızda hayırlısını versin.

0|0
    0|0
  • harika teklif degerlendir,tabi arkadasinin yanindakide güzelse

0|0
    0|0
  • şu ks'de gördüğüm en güzel sorulardan biri.. ama bir o kadar da saçma kusura bakma... bir lezbiyen bir erkekle nasıl evlenme noktasına gelir.. bu bir çelişki ! ama eğer gerçekten öyleyse allah seni başka insanlarla ondaki kadar mtlu etsin inş..

1|0
    0|0
    • Biseks demekki nesi garip?

• lezbiyen ve biseks kavramı o kadar terski :)) bir araştır sonra yorum yap biseks = iki cinsede ilgi duyan ama soruda '' lezbiyen '' adı altında konu açılmış bir seks diye bir ibare yok :)

• Kiz arkadasin bisexsuel olabilir kezbiyenler bir erkekle duygusal bir iliski yasamaz

0|0
    0|0
  • Senin ki gibi dalgasına değil,mersinde yaşandı bir erkek iki kızla aynı anda evlendi..

0|0
    0|0
  • bence çoğu erkek hemen kabul ederdi...

sen kabul etmemişsin ama...

0|0
    0|0
  • Amma sallamışsın be kardeş, inanılacak hali yok yazının :)

0|0
    0|0
  • TROLLEYİP DURMA LAN PEZO

1|1
    0|0
Yükleniyor...