Tecavüz sonucu hamilelik?

üniversite ikinci sınıfa gidiyorum tecavüze uğradım ve hamile kaldım şu an 5 haftalık hamileyim. bu bebeği istemediğim kesin bir şey ama nasıl kurtulacağımı bilmiyorum. kürtaj için maddi durumum yeterli değil. bu bebekten kurtulmam şart. beni seven ve sevdiğim bir sevgilim var onu kaybedemem daha üniversiteyi bitirmeden bir bebek sahibi olmak ise ayrı bir durum. lütfen yardım edin aldırmalı mıyım yoksa doğurmalı mıyım? zaten aldıracak durumumda yok düşük tek çarem ailem öğrenmeden nasıl kurtulabilirim yardım edin lütfeennn?

1|0
18|46

En İyi Erkek Görüşü

• aldır manyak mısın. tecavüzcünün bebeği doğrulur mu. ayrıca suç duyurusunda bulun. adamı. yanına kar mı kalsın. zaten dna dan tespit ederler baba kimmiş. bir şekilde para bul borç al ama aldır. ailen öğrenmeden diyorsun da tecavüze uğraman senin suçun mu.

2|0
    0|0
    • 1ay

Namus davasına öldürürler beni

• 1ay

Ailem her türlü öldürür beni

• 1ay

nasıl bir aile anlamadım ki. tecavüzcüyü öldüreceklerine. aldır o bebeği de. gerisine bakarsın.

En İyi Kız Görüşü

• Herkese namus davasına öldürürler beni yazmışsın sanki seninde korkacak bişelerin var da sana zarar vermelerinden korkuyosun. Umarım öyle degildir ya da bu troll bir sorudur yoksa tecavüz eden gelip yine sana tecavüz eder istedigi zaman nede olsa sesi cıkmıyo kızın.

0|0
    0|0
    • 1ay

Doğuda mantık tamamen farklı benim korkacak birseyim yok ama tecavüze adam şerefsiz mantigiyla bakılmıyor kız kuyruk sallamış mantığı var...

• 1ay

soran pardonda senin dogu dedigin yerde biz boyle yapan erkeklerin anasini belliyoruz senin dedigin asiretlerde kurtlerde olur dogu diyip orayida kirletmeyin kopeklik yapma

Erkekler Ne Diyor 45

• Kendini düşünüyorsun sadece ve mantıksız hareket ediyorsun sırf ailen duymasın rezil olmamak için kimseye bahsedemedim dersin ailenden tabiki sakladın neden sakladın duysalar öldürürler değil mi ama sen de bir cana kıymayı düşünüyorsun neden ailene anlatmadın neden hakkını aramadın namus bir şeyler yaşayıp korkak gibi kaçmak mi neden o insanı şikayet etmedin tabi sana ailene laf gelmesin ama küçük bir cana ölmüş ne olacak değil mi bu mu senin mantığın ailene anlasaydın zamanında hareket etseydin çok mu zor geliyordu sana bir de sevgilim var diyorsun bunlara rağmen ben seni tasrif etmiyorum bunun vebali acısı daha ağır gelir tabiki o vicdan varsa ben pek inanmadım sana kusura bakma

0|0
    0|0
  • Tecavüz tabi tabi kim inanir buna ver sevgiline ver sevgili ne kizilay maliymis gibi ver de ver sonra hamileyim de :) ohhh iyi olmuş almasaydiniz BİM prezervatifi

1|0
    5|0
  • ya tecavüze ugradın gelıp dırek ks'ye mı yazıyorsun ablacım
    git polıse sıkayet etsene ne burda care aıyorsun

1|1
    0|0
    • 1ay

• Sonuçta ilerlemeden aldırman gerekli. Parayı bulman gerekli bir şekilde.

0|0
    0|0
  • Simdi ilk soru kardeşim.. Sevdiğin bu durumu biliyor mu? Bilirse adama pis koyar. Bide üstelik sevgilin var tecavüze ugradın hayatın acımasız cilveleri.. Bebeği dogurmandan yanayım nedeni ise o cocugun günahı yok. Bebek o her ne olursa olsun bebek kıymamalısın. Şimdi diyebiirsin beni anlayamıyorsun ne anlarsın ki erkeksin gibisinden.. Merak etme kardeşim seni anlayabiliyorum. Bu durumun aynısını tahminimce bende yaşadım ama biraz tersi anlıyorum yani.. Takma kafana Allah büyük duanı eksik etme.

0|0
    0|0
  • Tecavuze ugradiginizi ailenizede polisede soylemeniz lazim ve o irz dusmani cezalanmasi lazim. Bebek mssumdur bebegin normal bir cocuk gibi korunup buyutulmesi gerekir. Anneniz babaniz kardesleriniz anlayisli akli basinda birilerimi?

0|0
    0|0
  • Saçmalama git ailene söyle, maddi olarak yardımcı olurlar aldırırsın. Korkulacak bir şey yok, isteyerek olmadı sonuçta. Geç kalmadan kararını vermelisin yoksa geri dönülmez yola girersin.
    Geçmiş olsun, çok üzücü bir durum.

0|0
    0|0
  • Gerçekten tecavüze uğramış olsaydin,
    Ailen de bilirdi bunu, sevgilin de...
    İşin rengi karışık geldi bana...

1|1
    0|0
  • Tecavüz olduğundan emin misin? Bana durum biraz şüpheli göründü.

0|0
    0|0
  • tecavüze uğramış gibi durmuyorsun...

1|0
    0|0
  • ilginç

0|0
    0|0
  • sana tecavüz eden kişiyi bulucaksın ya bu çocuğu aldırıcaksın ya da savcılığa bana tecavüz etti diye şikayyete bulunucam dersin..

0|0
    0|0
  • 5 aylık bebek aldırılmaz zaten tıbben neden polise gitmedin ve neden 5 ay oluncaya kadar bekledin gizlice erkenden aldırsaydın yaaa

0|0
    0|1
    • 1ay

Diyelim ki yanlış okudun mantıken bile 5 aylik nasil olsun kimsenin haberi yok diyo . 5 aylik bebeği nasıl fark etmesinler

• 1ay

5 HAFTALIK

• 1ay

hee pardon ama yinede polise gidip hakkını aramalıydın

• Sevgilin mi yaptı?

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır yıllar öncesi bana kafayı takan biri

• 1ay

@capkinbiber çelişiyor işte 😂

• 1ay

Tanimiyorum zaten ailemden beni istemiş sadece adını duydum

• Tecavüze uğradıysan polise git. Aldatma olmasın o?

1|0
    0|0
    • 1ay

• Ailenle paylaş durumu. Çocuğu aldırın. Tecavüz eden şerefsizle ilgili gerekli işlem yapılsın. Erkek arkadaşın yanında ise sorun olmaz. Yanında olmazsa da sorun değil.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarından borç al sonra aldır onu.

0|0
    0|0
  • Ankaradamısın

0|0
    0|0
  • Aldır başka türlü huzur bulamazsın

0|0
    0|0
  • aldır bak sakın doğurma çok pişman olursun ne olursa olsun doğurma git sevgilinle konuş

0|0
    0|0
  • abi ailen neden ogrenmeden ya? oylece ustunu kapatacak misin? lanet olsun ya.

0|0
    0|0
  • zor ya kendin düşün tasn şimdi aldır dicem can bu aldırma dicem dert

0|0
    0|0
  • Sana birisi tecavüz ettiyse neden şikayetçi olmadın?

0|0
    0|0
  • Ailen ya da sevdiğin duymadan zor onlardan yardım Alman Laz'ım sevicimin elbet öğrenecek

0|0
    0|0
  • Doktorlarda almazlar elini çabuk tut

0|0
    0|0
  • kesinlikle aldırmalısın

0|0
    0|0
  • Hayır. o çocuğun canına kıyamazsın
    Gerekirse tüm dünya öğrensin ama can â kıyamazsın

0|0
    2|1
  • Ciddi misin sen

0|0
    0|0
  • Polise git tecavüz edenler yakalansın

0|0
    0|0
  • peki sana tecavüz edenleri tanımıyor musun? neden adli makamlarda hakkını aramıyorsun?

0|0
    0|0
    • 1ay

Tanimiyorum namus davasına öldürürler beni şaşırtır

• 1ay

Bebeği öğrenince ne olacak o zaman

• 1ay

Işte kimde ogrenmeden kurtulmam lazım

• Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 17

• Neden bunu normal bir durum gibi anlatıyorsun? Yok yani normal mi birinin bunu yapması. Git şikayetçi ol bulsunlar ailene haber ver ortalığı ayağa kaldır ya sen bebek aldırma derdindesin biri bunu nasıl yapabilir hiç kendine saygın yok.

0|1
    0|0
    • 1ay

• Şikayet edersin ya bu kadar rahat anlatacagina durumu

0|0
    0|0
  • inanmış gibi yapalım bari

0|0
    0|0
  • Aldır direk

0|0
    0|0
  • Doktora danış ilaçlarla hallediliyor kesinlikle doğurma bebeğe bakicak gücün yoksa

0|1
    0|0
  • Neyin varsa sat o cocugu aldir. Sonra adami ne olursa olsun sikayet et.

0|0
    0|0
  • kürtaj için maddi durumun yoksa yapıcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Tamam inandık

0|1
    0|0
  • Neden polise gitmiyorsun? Ayrica durumu neden ailene bildirmiyorsun? Senin sucun ne bu durumda?

0|0
    0|0
    • 1ay

• 1ay

Yahu seni niye oldursunler diger pisligi oldursunler. Sana tecavuz etmis!!! Manyak misin git hemen pilise durumu ailene bildir. Bu tek basina alabilexegin bir karar degil. Baskalarina da tecavuz etmesini mi istiyorsun o $eytanin?

• inandık

0|1
    0|0
  • Troll degilse eger bu kizm sen mal misin niye sessiz kaliyosun ailene şöyle polise git mahkemeye git tecavuzcünün bebeğini nasıl dogursn namus davasndan öldürürler diye tuturmuşsn bir

0|0
    0|0
  • kardeş sen çok mu wattpad okuyon kötü çocuk'tan mı deli' den mi esinlendin bunu?

0|1
    1|0
  • Kim tecavüz etti sana
    Bundan polisin ailenin ya da sevgilinin neden haberi yok

0|0
    0|0
    • 1ay

• 1ay

Seni niye öldürsünler bu isteyerek yaptığın şey değil ki tecavüz

• 1ay

Işte benim kuyruk salladigimi düşünecek aileye sahibim

• Ne kadar ki kürtaj?

0|0
    0|0
  • Tecavüze uğradın ve sevgilin hapiste değil hm

0|0
    0|0
  • Tecavuzse ailen neden bilmiyor, sikayetci neden olmuyorsun vs vs. Bence sen kendini kandirma bidakine bir b*k yerken dikkat et

0|1
    0|0
  • aldirma zamani geçmiş zaten onu bir unut

0|0
    1|0
Yükleniyor...