Kendimi yılların patlamasına saklıyorum

arkadaşlar öncelikle bakireyim kendimi evlenecegim adama saklıyorum yılların patlamasını yaşayacagım azgın bakire gibi oldum :) kocamla istediği bütün fantazileri yapacağım eve gelir gelmez onun kapıda öperek karşılaşıyp yatak odamıza götüreceğim sizce erkeklerin hoşuna gider mi

Güncellemeler:
peki arkadşlar kadınalr nasıl belli ediyolar acaba istediklerini ?

0|0
4|25

En İyi Kız Görüşü

• Olmadı Bu

mesela istenmi geldi Hoş geldin kocacım diyeceksin sarılıp boynuna daha sonra dudaklarına yavaş bir nefesle bir öpücük konduracaksın daha sonrasında gözlerinin içine derin derin bakıp

"seni hissetmek İstiyorum" diyeceksin hiç elinden tutup yatak odasına götürmekle uğraşma kapıyı kapattıktan sonra onu orda soymaya başla yatak odasına kadar kıyafetlerinizi çıkarmış olun daha sonra eşinin boynundan tutup yavaşça yatağa yat bacak arana al önce yavaşça dudaklarının kenarlarını yala daha sonra öpüşmeye başlayın bir taraftanda elin eşinin penisinde onun elleride senin kalçanda olsun sonrası malum tatlım :D

5|11
    0|1

Erkekler Ne Diyor 25

• evet süper olur ama maalesef bunlar sadece hayal olarak kalır. seks bekledikçe güzelleşmez, tam tersine kötüleşir. istediğin kadar azgın ol ilk seferinde daha bacaklarını açmayı bile beceremezsin. seks tecrübeyle iyileşir. ne kadar geç başlarsan o kadar geç alışırsın ve tecrübe kazanırsın. Ayrıca İsviçreli bilim adamlarının yaptıkları testlere göre en kötü seksi yaşı ilerlemiş azgın bakireler yapıyormuş.

0|0
    0|0
  • Yılların patlaması bu kadarcık mı, kapıda öpücükle karşılayıp, yatak odasına götürmek :s

1|0
    0|0
  • işaret parmağını vücudunun neresine götürürsen götür mesaj alınır.

hele birde penis bölgesine bir yuvarlak çizersen o akşam yaşadın.

1|0
    0|0
  • Evlendikten 5 sene sonra link

:))) İllaki olur

0|0
    0|0
  • işte böle bir bayan arıyorum.. böyle bir eş arıyorum..

ama bayanların çoğu pasif düşüncelerde cinsellikte..

0|0
    0|0
    • darısı başınıza

• bu işler kısmet sanırım..

çok korkuyorum cinselliğe önem vermeyen.. böyle senin gibi fantazi kuramayan bir bayanla evlenirim diye..

• kadınalr nasıl belli ediyolar acaba istediklerini diye bir soru mu var. sen kesin erkeksin var ya

0|0
    1|0
  • desene deprem olucak i evde :)

0|0
    0|0
  • heppp öylee derler aradan zaman gecinceee basım agrıyo hastayım bugun olmaz yorgunum bunları cooook kullanacaksın

1|0
    0|0
  • arada sırada mastürbasyon yap.

bızırınla oyna.

yazdıklarınla gerdeğe gırısın aynı olursa kocan çok sanslı.

ama sağlam birini bulmalısın.

0|0
    0|0
  • ölü taklidi yapacağın günlerde gelecektir

0|0
    0|0
    • olur mu acaba

• dıtttt dıtttt hata veriyor dostum

• sie su kaynattım yine, diyorum biz erkeklere aşırı yüklenmeyim hemen içine veriyoruz :)

• aman içinde patlamasın da...

0|0
    0|0
  • ne biliyosun kocanın istekli birisi olacağını belkide avucunu yalıyacaksın elizabete devam...

0|1
    0|0
  • yaklaşarak yanındakini tahrık ederek

0|0
    0|0
  • gider tabi böylesi herkeze lazım

0|0
    0|0
  • tapardım tabii ki hoşuma giderdi

0|0
    0|0
  • Böyle kadınlara isteksiz kocalar denk gelir, istekli kocalara da isteksiz kadınlar :)

0|0
    0|0
  • adet tarihini bilmek yeterli bir erkeğin azcık kafası calısıyorsa buradan cok sey cıkarır

0|0
    0|0
  • beklemeye devam =)

0|0
    0|0
  • of of senin gibi karıya araba alınır altına:D

0|0
    0|0
    • ahahah yok ya daha neler erkeğim mutlu olsun yeter

• Hele bir evlen zaman geçtikçe başın ağrımaya başlar.:)

0|0
    0|0
  • evlenesim geldi seninle

0|0
    0|0
  • bizde başlarda senin gibiydik sonra karımın başı ağrımaya başladı şuan hayatımda karımı hiç bu kadar arzulamamıştım verse nefessiz :) ama vermiyor çünkü başı ağrıyor

0|0
    0|0
    • aaaaa üzüldm sizin adnıza

• inş sizinde eşinzle sorunuzlarnız biter :)

• inş. amin :)

• bende bakirim evlenince karımı yalayıp yutucam :D

0|0
    0|0
  • Cinsel isteğini kaybederin bu kadar beklersen.Umduklarının hiçbir de istedğin gibi olmaz benden söylemesi.Bu güzel duyguları insanın heyecanı yüksek olduğu gençlik yıllarında yaşaması en mantıklısıdır.Yetişkinken hiçbir isteği ve önemi kalmaz.Ayrıca kendimi evleneceğim adama saklıyorum lafı da oldum olası iğrenmişimdir bu laftan.Bakireyim dersen ve bakire kalmak istiyorum evlenene kadar dersen bir şey demem ama evleneceğim kişiye saklıyorum bekaretimi dersen bu kendini kullanılmamış 0 mal gibi görmenden tamamen farksızdır.Üzgünüm ama bu böyle.

0|0
    0|0
    • anlam ifade hatası k bakmayın

• tek test iyi ya da kötü karşılaştırma yok sen düşün :) Armutun iyisini mi yiyeceksin kötüsünü mü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bende aynen senin gibiyim kendimi kocama saklıyorum nerdeyse bende azdım ogün hem korkuyorum hemde çok istiyorumne zaman

0|0
    0|0
  • bende tam tersi bekarken bu cinsellik ne men em bir şeydir diye düşünüyordum. Hatta iğreniyordum. Hala da öyle x bir erkek düşünmesi bile midemi kaldırıyor.

0|2
    0|0
  • valla ne diyelim doğru yoldasın din kardaşım :)

0|4
    0|0
    • sende mi bendesin pampii

• ya gir çık ben hızlı olurum :D ama istemiyorsn tamam sorun yok

• evledndn mi :D

Yükleniyor...