En iyi ve hiç bir zararı olmayan korunma yöntemi

arkadaşlar yakın bir zamanda nasipse evlilik gözüküyor.ve ben en iyi korunma yöntemi nedir bilmiyorum.eşim prezervatif kullanmak istemiyor,sonradan çocuğumun olmasını engellemeyecek dengeyi bozmayacak yöntemler nelerdir?şimdiden teşekkürler

0|1
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında kondom iyi senin için.O zaman doğum kontrol hapı kullanacaksın jinekoloğa danışıp.1 ay önceden başlaman gerekiyor ilişkiden en az bilgin olsun.

0|0
    0|0
    • peki hapı uzun süre kullandığımda ve sonrasında bıraktığımda bebek olmama durumuyla karşı karşıya kalmam dimi çünkü çevremde sanki kontrol hapları engelliyor gibi bir inanış var

• peki en iyisi bir kadın doğumcuya görünmek teşekküeler

• Ben olsam kondom kullanırım ama erkekler sevmiyor nedense.

Erkekler Ne Diyor 15

• doğum kontrol hapları uzun süre kullanıldığı takdirde herkeste görüleceği kesin olmakla birlikte östrojen ve progesteron hormonları içerdiği için yan etkileri olabilir aslında anlaşılarak yapılacak en iyi yöntem spiral eşinle konuş hem rahat olursunuz hemde hazır olduğunuz zaman bebek sahibi olacağınız zaman çıkartırsınız

0|0
    0|0
  • hanımefendi evliliğin ilk evrelerinde yan etkisi olmayan tek yöntem prezervatiftir cocugunuzz olduktan sonrada spiraldir eşinizin kullanmıyorum demek gibi bir lüksü yok saglıgınızz için şart bir kaç ay sonraa hap kullanarak korunaa bilirsinizz ama yan etkileri mevcuttur bilginize

0|0
    0|0
  • condom kullanmak en doğalı ama evlilikte condom kullanmak biraz garip gibi. adetin düzenli ise hamile kalma ihtimalin yok ilk 14 gün !

0|0
    0|0
  • ria araştır derimm...

0|0
    0|0
  • ya doğum kontrol hapı kullan olsun bitsin.ama fazlası zarar

0|0
    0|0
  • prezervatif yoksa doğum kontrol hapı var;)

0|0
    0|0
  • kondom en iyisi

0|0
    0|0
  • şimlik senin için en iyisi dogum kontrol hapı =)

0|0
    0|0
  • poşet geçirin :)

0|0
    0|0
  • prezervatif veya kondom yoksa en iyi yöntem ve tek yöntem geri çekilme tabiki

0|0
    0|0
  • çorap kullanın

0|0
    0|0
  • En zararsızı ve etkili olanı prezervatif, sonra doğum kontrol hapı, hap belli bir zamandan sonra hormon bozukluğu yapabilir.

0|0
    0|0
  • başka yöntem de yok ... haplar var ertesi gün hapı. spiral var.

0|0
    0|0
  • Spiral var ,ama bazı kadınlarda kilo yapıyo diye söylenti vardır.

0|0
    0|0
    • aaa o zaman istemem ben gayet iiyiym:)

• Ama en iyisi de o diye biliyorum.Bizde de aynı muhabbet var nişanlımla,ama o sen korun ben neden korunayım diye çok ciddi bir baskı yapmıştı.Bunu dominant olma çabası olarak gördüm ki öyleydi de.Bende ayrıldım ,çünkü bunlar karşılıklı konuşarak ve doktorlarla halledilmesi gereken bir durum.İplerin elinde olması çabası ve dominant olma çabası aahhh aahhh yarama tuz bastın.

• boşalmadan önce geri çekilme yöntemi. Burda da risk vardır. çok azdır erkeğin zevk suyunda da sperm olabilir çok nadir de olsa..

prezervatif ince olanları var şeffaf onlar idealdir. o zevki aratmaz.

0|0
    0|0
    • hıımm bunu önünew sunabilirim

Kızlar Ne Diyor 2

• haplardan cidden uzak dur , spiral taktir o zaman rahmine..

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapları

0|0
    0|0
    • peki hormonları çok etkiler mi yani çocuk olmaz gibi bir inanaış var çevremde

• yani ilaç sonuçta şu an zararı yok ama ilerde tespit edilirse sorun olur , ben korunmuyorum , gir çek yöntemini kullanın risk yok fazla

Yükleniyor...