Kapat

Bay bayan arkadaşların fikirlerini merak ediyorum...

şimdi buraya düşüncelerimi falan yazıcam ama yazım kaldırılırmı bilmiyorum..

ben cinselliğe normalinden fazla önem veriyorum.. belkide benim için sevgiden aşktan önce geliyor.. yani bir eşim olsun sınırsız olsun.

burda gördüğüm yazılardan yola çıkarak sölüyorum..

yok anal çok saçma şey.. yok meni miğde bulandırır..

oral yapamam..

yatağa yattığında öyle olmaz belim ağrıyo böyle olmaz kasıklarım ağrıyo gibi cümleler kurmıcak..

içinde fantazi barındırıcak..

başıma gelen birşeyi söylemek istiyorum.. kulağıma ağzıma boşalırmısın diye bilicek böyle cesaretli olucak.. ve istekli olucak..

ben bunları istiyorum.. ama tanıştığım kişiler cinselliğin sadece ön sevişme oral yapmak ve sonrasından misyoner pozisyonu..

sonra yat uyu..

arkadaş benim gözümde cinsellik bu değil.. girdiğinde yatağa en az 1 saat çıkmıcaksın.. geniş düşünüceksin.. ben bayanım erkek düşünsün fantaziyi demiceksin..

biraz uzun yazdım ama yanlışmı düşünüyorum..

farklı ve gereksiz şeyler mi istiyorum..

sizin görüşleriniz ve fikirleriniz ne arkadaşlar..

0|0
2|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• sana bir şey söyleyeyim anal gerçekten iğrenç. diğer söylediklerin bence de öyle olmalı. ama 2 defa anal yaptım zararlarını hemen gördüm. ve zevk de vermiyor. cinsellik sadece erkeğin zevk alma meselesi olmamalı. karşı tarafı da düşünmen lazım

1|2
    0|0
    • ben sadece örnek olarak yazdım..

genelleme yaparsak demek istediğim..

cinsellik ön sevişem oral 5-10 dk ilişki olmamalı..

veya yer sdece yatak olmamalı.. ben bayanın o düşünsün fantazi düşüncesi olmamalı..

biraz sapık ruhlu olup.. cinsellikten zevk almak için farklı şeyler düşünülebilmeli..

• zaten amaçta bu.. allah daha çok mutluluk versin size..

• sağol sana da

• şimdi senin isteklerin erkek baskınlığı içeren şeyler kadın deseki sana ben topuklu ayakkabı giymneni istiyorum ben seni becermek istiyorum maske istiyorum dese kabul edecek misin sen bu kadar açık olabilecek misin

0|2
    0|0
    • ne alaka ki anlamadım..

ben bayanların yapabileceği şeylerden bahsediyorum.. onu olmayacağı birşeye yönlendirmiyorum..

• gizli çok haklı

• Topukluyu severim :D İsterse benide götürebilir :D Bence sıkıntı yok :D:D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...