Sözleri çok canımı acıtıyor ne yapmalıyım?

arkadaşlar birisiyle görüşüyorum.konuşuyorz felan biraz kavga ettik.

çok zoruma gidecek laflar kullandı, laf soka soka bir hal kaldı kız.nasıl sinirlendirdiysem.

hala canım yanıyor düşündükçe :( neden bu kadar acımazsızlaştı aslında masum birşey sordum (bakirelik, erkek arkadaş felan değil olay)

sözledikleri heran beynimde yankılanıyor gözyaşı döküyorum, sevgilim bile değil niye böyle birşey yaptı benim yüreğimi yaktı ölüyorum ben :(((((

napcam en aklımdan çıkmıyor?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• ne sordun merak ettim bu kadar laf işitecek

0|1
    0|0
    • bir konu açtım istemediği o yüzden söyleyemem :(

Kızlar Ne Diyor 3

• Belki de çok hassas olduğu bir konuydu ve sen de farketmeden damarına basmışsın o da sinirlenmiş, bu kadar üzülmene gerek yok eğer duygusal ve düşünceli bir kızsa hatasını anlamıştır özür dilemese bile biraz da olsa üzülmüştür, sen yinede suçluymuşsun gibi özür dilerim diye mesaj at hoşuna gidecektir, zaten konuşmak da istiyorsa cevap verip affedecektir :)

0|0
    0|0
    • ben anlamıyorum onu artık birden değişti

• tavsiyelerin için teşekkür ettim :)

inşallah bu yaşa kadar olmadı madem tembellik yok vücut yapim :D

• Önemli değil :) Aynen :D

• bence böyle bir kızla ileriyi düşünme her kavga bu şekil agır konuşmaya başlıcak

0|0
    0|0
    • regl felan olabilirmi acep

• son bir kez daha dene baktın hep aynı karekteri böyle dersin kurtulursun

• teşekkür ederim,

• neden bu kadar hassassın?

0|0
    0|0
    • benim hiç kız arkadaşım olmadı tek konustuğum mesajlastığım o.istemediği konu açtım kızdı sanırım baya şeyler söyledi hiç umrunda değilim gibi şeyler ima etti birden

• ı ıı,yok öyle bir şey,Allah'ın yarattığı her kul güzeldir

bakım yap kendine o yönden eksiğin varsa,kişiliğini oturt,ne istediğini bil:)tamamdır;)

• kişilik olmasa zaten benle konusmazdı bile :D

birde ilk mesajlarda ben ona saldırdım konuyu kapamaya calıstı ama devam ettirdim, sonra alttan alim derken patladı bir anda

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...