Beyler, ikinci üçüncü ve hatta dördüncü kez?

Ereksiyon olmanız için ne kadar süre gerekli? İlk sefer hemen boşalıyor zaten insan, 10 dakika sonra filan ikinci kez ereksiyon oluyorum bu kez daha uzun sürüyor ilişki ama boşalınca gelen sperm çok az. Üçüncü kez ereksiyon olmak için zorladım aradan yarım saat geçince ve ilişki daha uzun sürsede boşaldığımda hiç sperm gelmedi ve boşalırken canım yandı. Bende mi sorun var? Bir gecede 3-4 posta diyenler nasıl yapıyor işin püf noktası nedir? Bilgisi olan bayan arkadaşlarda da yazarsa sevinirim.

Güncellemeler:
1ay hadi yardıııımmmmmmmmm

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• p*rno film mi çekecen
    Onlarda bile olmayan ikinci üçüncü bizim şehir efsanesi senaritstlerinde var.
    Erken boşalma sıkıntın olmasın ve bir ilişki için ereksiyon süren yeterli olsun en sağlıklısı bu. Zaten böyle olursa ikinci için isteğinde olmayacak vaktin de.
    ama erken boşalırsan zihinsel tatmin olmaycaktır ve hep cinsel anlamda aç kalacaksın

0|0
    0|0
    • 1ay

aga iddaa var idda :) ne yapıp edip bir gece boyunca işlemeli onu doyuma ulaştırmalıyım ve tamamen doğal olacak ilaç filan yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• günde 3-4 posta diyenlere kulak asma yalnız petrol kuyusun daki petrolü idareli kullan kruyuverir sonra petrolsüz kalırsın büyük sözü dinle?

0|1
    0|0
    • 1ay

normalde o kadar aşırıya kaçan biri değilim fakat bu kez idda söz konusu tüm gece onu zirveye ulaştıracağıma dair iddaya girdik ilaç filan kullanmıycam bide üstelik. yani o gece elimden geldiğince zorlıyim kendimi ertesi gün ya da sonraki birkaç gün hiç kalkmasa bile sorun değil

• O kadar zorlama

0|0
    0|0
    • 1ay

3 posta aşırı zorlama mı? e nasıl doyacak bu kadın :)

• 1ay

Geceye böl postalari üst üste olmaz

• 1ay

e işte geceye bölünce doyuramazsak ne olacak :) idda çok büyük ve ilaçsız doyuma doruğa ulaştırıcam iddalaştık bende gaza geldim bir an :D

• bu aralar ilk boşalmadan sonra bile hemen ereksiyon oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...