Ayrılsam ne kaybederim?

Ben 18 , O 17 yaşında. Aynı okuldayız ve yaklaşık 3 aydır çıkıyoruz. Çevreden aldığım bir sürü tepki var çünkü kızın kaşar olduğunu söylüyorlar. Ben çıkarken öyle düşünmedim çünkü herkes bir şansı daha hakeder diye düşündüm. Öyle fazlaca sorun da yok ama ben üzerine kafa yorarsam bazı hareketlerinden beni o kadar da çok sevmediğini anlayabiliyorum. Şu an karşılıklı çıkar ilişkisi içerisindeymişiz gibi. Benimle resmen cinsel ihtiyaclarını gidermek için seviyormuş gibi. Eve gidelim diyip duruyor. Bakire oldugu için hiç düşünmedim böyle bir şeyi. Şimdi biz birlikte başka bir şehire gidiyoruz okumaya. Oranın yakışıklısı da çok güzelide. Benimle sırf yakışıklı olduğum için çıktıgını düşünenler çok sayıda.

Eğer ben bununla oraya sevgili olarak gidersem ve orda ayrılırsak ne kaybederim ? Örneğin imaj kaybı?

Şimdi o memlekette ben çalışıyorum. Gelecek yılı ve sevmediğini düşündüğüm için ayrılsam bu sefer de kıza yazık olacak. Belki bu sefer ayrılmayacak ama karşısındaki insan bırakınca iyice kötü birisi olacak. Ne yapayım arkadaşlar? Yardımcı olmak isteyenler kendilerini gizlemesinler özelden detayları yazabilirim

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Valla boynuzlanabilirsin bile memlekette her zaman ne yaptığını bilmiyorsun. Öyle kıza bağlanma onun seni çıkar ilişkisi olarak düşündüğüne eminsin. Eve gidelim diyorsa istediğini ver. İş-üni konusunda görüşmeye vaktin olmuyorsa sürekli ayrıysanız bırak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevmiyor musun? Sırf sevgilim olsun diye çıkıyorsun gibi geldi bana. Bırak o zaman ayır yollarını. Onu da yorma kendini de..

0|0
    0|0
  • bence sen çok iyi birisin baksana böyle iyi düşüncelere sahipsin. bence o kız seni haketmiyor bakire olduguna emin misin ? eve gidelim demeside hoş degil kendinde dedin cinsel çıkarları için diye düşünüyosun zaten öyle düşünüyosan bu ilişki bitmemiş mi sencede ? bence uzatıp kendini yıpratma.kızada bir şey olmaz ben bile anladım burdan.

0|0
    0|0
  • bence bı kızın durmadn eve gidelim demesi cidden o kişileri haklı cıkarıyor

0|0
    0|0
  • Ates olmayan yerden duman cikmaz ama sen yine de bir sure tanimaya calis. Zaman gostersin dogruyu.

0|0
    0|0
  • aranızda neler geçti peki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Önceden erkekler kızları kötü emellerine alet ederdi lan rolleri mi değiştik :/

0|0
    0|0
  • hiç bişey gayet açık

0|0
    0|0
  • salla gitsin dertlerini

0|0
    0|0
  • ayrılırsan o seni kaybeder mantık o olsun. aksi olduğunda buhranlarda gezersin

0|0
    0|0
  • 250 gram et kaybedersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...