Silikon dışında çözüm yok mu?

Kardeşim ile aramızda 2.5 yaş var ama göğüsleri benden büyük benim sütyen doldurmayacak kadar küçük onun c cup aramızda 7 kilo fark var neden böyle oluyo ya sinirim bozuldu artık takıntı yaptım bir türlü büyümüyor silikon da istemiyorum ergenliğimde neden büyümedi ki :( hiç mi çözülmü yok? ölçülerim 70A sütyen 65 bel 87 kalça 167 boy 48 kilo

0|1
3|35

En İyi Erkek Görüşü

• Efendim doğal yollarla masaj falan diyorlar ya, asla tabii ki estetik yapılmış meme gibi büyümez öyle... Yoksa kimse estetik yaptırmazdı, birkaç ay masaj yaparak uğraşırdı ve hop olurdu. Bunu sorun etmeyin, başka kusurlarınızı da sorun veya takıntı edersiniz yoksa. Kimse kusursuz değildir. Herkesin memeleri büyük mü sanıyorsunuz, bir sizin küçük yani? Böyle bakabilmeniz gerek. İnsanlar farklıdır birbirlerinden. Ama diyorsanız yine de, kendimi iyi hissetmiyorum, psikolôjimi etkiliyor bu durum... O zaman maddi durumunuz iyi olması lazım, estetik yaptırın. Çok büyütmeyin, ne kadar istiyorsanız o kadar yeterlidir. Sonra mutlu olacaksınız ama başka bir kusurunuzu fark ederseniz de, onu da yaptırmak istersiniz. Böyle gider yani, bir düşünün...

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yasin kac bilmiyorum ama genelde 20 den sonra buyume ihtimali pek yok , tabii dogum falan haric , onun disinda ihtimal yok estetik dusunebilirsin gayet mantikli bence

0|0
    0|0
    • 1ay

Doğal gibi olmuyo ki plastik elliyomuş gibi oluyor hoşlanmaz kimse diye düşünüyorum

• 1ay

ne alakasi var hicte öyle olmuyor nasil bir estetik oldugunu bagli binbir cesitleri var

Erkekler Ne Diyor 34

• 50-55 kılo arasında balık etlı guzel bır hatun olmayı denemelısın ılk olarak ancak buda cok fazla fayda etmeyebılır lakın bılıyorsun kı bu durum genetık olan bırsey aılenın gogus olcu ortalamasını hesap et anne teyze hala anane babanne gibi bir goz onunde bulundur ona gore bırseyler yapmaya calıs ancak unutmakı kadınlarda 22 yasa kadar gogus gelısımıne devam eder bu arada gercekten kucuklermıs ben erkek halımde 75b doldurabılıyorum neredeyse :D spor candır abı olayı carpıtmayalım :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Aile genelinde göğüsler hep büyük 90 ortalama kardeşim de doğal olarak gelişmiş ama ben niye böyleyim

• 1ay

Yediğim kalçaya bacağa gidiyo spora mı başlıyım

• 1ay

elbete spor yapmalısın bacaklarını calıstır agırlıklı bır sekılde ama hafıften gogus calıstır kı gogus kafasen bıraz acılsın ve buda senın goguslerıne etkı edebılsın ancak bunu fazla kacırırsan daha kuculme durumuna gecerler bu sebeple profosyonel olarak yapmalısın mademkı aılede genel olarak buyuk demekkı genlerın buyuklugu yuksek ıhtımal kurtarıyor anak beslenmen ve uykun duzenlı ve yeterlı degıl sanırım sen bedenınıı ve ruhunu ne kadar saglıklı kontrol edersn oda sana en guzel oldugu gıbı gelır soyle dusun bır gul ektın bakmadın 2 tane gul acar sonra solar degıl mı? ancak o ektıgın gule her gun sadce sevgını bıle versen sana neler werır?

• Küçük daha güzel ya niye kıskanıyorsun bırak o seni kıskansın mankenlerin bile göğüsleri genelde küçük oluyor

0|0
    0|0
  • Kucuk gogus kadar guzel biseymi var sutmu sagacaz iniklerlemi yarisacaksiniz bir erkegin agzini dolduracak kadar buyukse yeter limon gibi olacak

0|1
    0|0
  • Benim kız kardeşimin de memeleri aşırı büyük 19 yaşında 52 kilo boyu da iyi ama göğüsleri fazla dik ve büyük

0|1
    1|0
    • 1ay

Bu kiz kardes oz degil sanirim öz olmasa bile sapkınllık bu öz ise şizofrenlik net.

• 1ay

Gogusunden ameliyat olabilir gecmis olsun ama lakin senin burda bu baslikta kardesinin goguslerini bu sekil anlatman bir abi olarak yanlıs anlata bildim mi

• 1ay

@Bayannngizlii niyetim sadece bayanın sormuş olduğu soruy örnek göstererk cevap vermekti ama haklısın sapıkların burada cirit attığını unutmuşum hakikaten kabahat benim

• Emdikçe büyürmüş.

0|1
    0|0
  • çok kucuk değilmiş...

0|0
    0|0
  • Çok zayıfsın biraz kilo al ve spor yap

0|0
    0|0
  • zamanla büyür dert etme

0|0
    0|0
  • elletiyordur kardeşin

0|1
    0|0
  • Kalçan iyi olduğuna göre göğüsün küçük olması sorun değil diri olsun yeter.

0|0
    0|0
  • Biraz kilo alıp hormonlarınızı değiştirecek şeyler yiiyebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Ehehehheheheh güldürdün

0|0
    0|0
  • Kiz buyumesin ilerinde beline kadar iner kucuk ve dik daha hostir 😉😉

0|1
    0|0
  • Büyür zamanla

0|0
    0|0
  • Harika of küçük Gigusler offf

0|0
    0|0
  • Kilon az

0|0
    0|0
  • Büyür ilerde fazla şapma

0|0
    0|0
  • Gel emeyin memelerini bak nasıl buyurler

0|0
    0|0
  • Küçük candır

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen böyle düşünüyorsun ama sevdiğim çocuk farklı

• 1ay

Evlenince takarsa kafayi.. yaptirir bir silikon..

• Buyuk diye odaklanma. Misal ben kucuk sevrim sende seni boyle seven b ierkekle olursun

0|0
    0|0
  • Kafana takma seninki avantajli dik durur

0|0
    0|0
  • azcık kilo al.

0|0
    0|0
  • bence küçük kalsın bana göre küçük meme daha heyecan verici ve candır can

0|0
    0|0
  • Şanssızsın

0|0
    0|0
  • Boyle kalacak ameliyat sart

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir soru ya napalım biz mi büyütelim, silikon istemiyorsan biraz kilo al belki büyür😐

0|0
    0|0
  • pamuk 😊😊

0|0
    0|0
  • bence orantın çok güzel..
    boyun biraz daha uzun olsa manken olurmuşsun..
    takma kafana küçük göğüslü kadınlara da bayılan çok erkek vardır , merak etme sen..

0|0
    0|0
  • Orjinal her zaman daha iyidir:)

0|0
    0|0
  • Alaymı ediyorsun neden büyütesin?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...