Vajinismus olan var mı? Böyle olmaktan korkuyor musunuz?

Geçen bir haberde okudum, kadın 10 yıldır evli ve korktuğu için daha kocasıyla birlikte olamamış. Ve bu durumu artık kabullenmiş. Kadın her türlü tedaviyi denemiş ama sonuç olarak hep başa dönmüşler..Vajinismus olan var mı ? Böyle olmaktan korkuyor musunuz ?

Güncellemeler:
1ay Güncel

3|3
12|32

En İyi Erkek Görüşü

• Yazik ya.. bunun tedavisi piskologie..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız adama helal olsun..

2|1
    0|0
    • 1ay

Aynen ya. Adam iyi sabrediyor. Ki bunun sonu yok.. Allah yardımcıları olsun. herkes çocuğu olsun ister.

• 1ay

Aynen öyle canım.

Erkekler Ne Diyor 31

• Anlamadığım şey şu, adam kadını nasıl boşamamış, değil 10 sene, 10. haftada ben boşanma planını hazırlardım. Sikerler öyle işi.

3|0
    1|0
    • 1ay

Yaa aşıksan, çok seviyorsan. Yine de boşanır mısın? sabredemeyecek misin?

• 1ay

Kusura bakma da, ne aşkı, ne sevgisi? Gerçek hayat öyle birşey değil. Neyin sabrı? Kim niye sabreder böyle birşeye?

10 sene boyunca bu sorunu aşamayan kadın en hafif tabirle hastadır. Kimse de birilerinin derdine ortak olmak için evlenmiyor, romantizm falan boş martaval bu konularda.

Kusura bakmayın ama, birileri 'Ben beklerim seviyorsam' diyorsa, ya yalan söylüyordur, ya da ne konuştuğundan haberi yoktur.

Sevgi herşey değil, ki gerçekçi olmak gerekirse, insanlar sadece şartlar uygunken severler, az biraz ortam bozuldu mu sevginin yerini çok daha temel ihtiyaçlar alır.

• 1ay

Bu arada, seks isteği, çocuk isteğinden aşağı yukarı on kat güçlüdür. 'herkes çocuk ister, ne acı' diyorsun ya, o da hiç mi hiç gerçekçi değil.

• 10 yıl değil 1000 yıl olsa bile boşanmam

2|0
    1|1
  • buyuk sorun

1|0
    0|0
  • Vajinusmus tedavisi olmayan bir hastalık değildir daha doğrusu bu hastalık değil tamamiyle psikolojik bir durumdur

0|0
    0|0
  • Toplum olarak Kadına evlenene kadar cinselliğin kötü biley olduğunu öğütlersek bu çıkan sonuç kaçınılmaz oluyo...

1|0
    0|1
  • Vajinusmusu olan kadınla şey etmiştim bir keresinde kadın kasıldı, benim şey içeride kaldı. Çeke çeke neredeyse koparacaktım. Kayganlaştırıcıyla yağladım kenarından öyle çıkardım. Yoksa milletin kucağında penisim vajinada hastaneye yolculuk yapacaktık. Rezil olacaktık. Yani vajinusmus ciddi sorundur.

0|0
    0|0
  • ben vajınusmusum kanks

0|0
    1|1
  • Yoo tedavisi var vajen kaslarına botox yapılıyor ve bitiyor bu durum. Ama kız seksten iğreniyorsa yapıcak bişey yok. Ben olsam boşanırdım.

0|0
    0|0
  • benn

0|0
    0|0
  • oha iyi dayanmıs

0|0
    0|0
  • Elini kolunu bağlar korkusunu aşmasına yardımcı olurdum 😆 bir taşla iki kuş.

0|0
    0|0
  • Zor bir durum

0|0
    0|0
  • Yazik ya hayat geçmez öyle :/ Acaba küçüklüğünde kotu şeyler mi yaşadı

1|0
    0|0
  • Aşk nelere kadir. Takdir ediyorum.

1|0
    0|0
  • Ben varim

0|0
    0|0
  • Vay be

0|0
    0|0
  • Bende penisismusa yakalandım

0|1
    1|0
  • Arkadaş evde çamaşır makinası var ama çamaşırı elle yıkamak gibi bişey bu :D

0|0
    0|0
  • yalan o haber :d

0|0
    0|0
  • Ben değilim. :))

0|0
    0|0
  • çaresi bulunalı 4yıl oldu

0|0
    0|0
  • 10 yıl nasıl beklenir ilginç

0|0
    0|0
    • 1ay

kürek kemikleri güzelse beklenir ama :)

• Çok hastamz vardı öyle

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun bacu

0|0
    0|0
  • Kadınlar duyduklarına inanmayı ne kadar seviyolar ya

0|0
    0|0
  • anlamam ben o vajinismustan sokarım hart diye

0|1
    2|1
  • severim boyle askin izdirabini cekilirmi beee ayrilmazsam bil ki kacak iliskim vardir

0|0
    0|0
  • İlginc

0|0
    0|0
  • cok kotu bır durum allah kımsenın başına vermesın

1|0
    0|0
  • o durum biraz kadının çocukken cinselliğin kadını aşağlayan birşey olduğunun anlatılmasından oluyor. İki insan birbirini çok severse birlikte olmak ister bu doğaldır denmez

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 11

• Adam iyi sabretmis helal olsun

2|0
    0|0
  • Ben olabilirim çünkü böyle şeyler görünce bile geriliyorum ve stres oluyorum psikolojik olarak çöküyorum başta 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bu cinselligi büyümekten oluyor.

0|0
    0|0
  • sacmalık

0|0
    0|0
  • Nedense hiç inandırıcı gelmedi 10 yılı bırak 10 ay bile beklemezler. Beklemişse de işini başkasıyla görmüştür o zamana kadar.

0|0
    1|0
  • Adama helal olsun turk abazalarindan farkli olarak..

0|0
    0|0
  • Korkuyorum

0|0
    0|0
  • Valla adama helal olsun. belki adamda bakirdir.

0|0
    0|0
  • Çok kotu bir durum

0|0
    0|0
  • Kadin kabullenmis anlarim da erkek nasil kabullenmis ben şok

0|0
    0|0
  • benim kuzenin eşi öyleydi hatta ilk 2 çocuğu tüp bebek bu yüzden. 6. yılında haydar dümene gittiler ve o iyileştirdi. 10 yıldır problemleri yok.

0|0
    0|1
    • 1ay

Ciddi misin Haydar Dümen gerçek miymiş?

• 1ay

gerçek tabi! adam ömrünü adamış bu hastalığa.

Yükleniyor...