Kızlar, Anal bölgem için doktora gittim hemşire beni çok utandırdı yaptığı normal mi?

eşcinselim oyüzden bayan doktor seçtim zaten ama o da beni çok utandırdı bu normal mi? yani zaten anal ilşki sonucu tariş ve genişleme için gittim doktor muayne etmeden önce hemşire hazırlıyor ve hiç utanmam falan gözetilmedi.. direk 2 elimle popom ayrılmam söylendi şok oldum hemşire direk parmağıyla kremledi (birnevi parmak yemek gibi oluyo bence farkı yok) sonrada doktor hanım gelip muayne etti bence bir hemşireye o hakkı vermemeli doktor banamı öyle geldi bilinmez ama hemşirede gülümseme gördüm sanki..

Güncellemeler:
1ay yok mu hiç yorum yaa
1ay o mı

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Ya k. bkma güldürdün o nasıl hemşireymiş insan güler mi buna benim güldüğüm sonunda gördüm sanki dedin ya

0|0
    0|0
    • 1ay

ya evet yan dönünce çaktırmadan baktım gülümseme vardı.. ama bir hemşire bunu yapabilir mi merak ettim ben? sence yapmalımı yani o kremi hemşiremi sürmeli

• 1ay

tüm vucut alıyorum ben baştan aşağı...

• 1ay

Vay canına :) lazer olmuyo mu oraya

Kızlar Ne Diyor 3

• Doktor gelmeden hemşire hazırlık yapıyor kremlemesi normal yani. İlk kez böyle biri geldiği içinde gülmüştür.

0|0
    0|0
    • 1ay

yok daha önce gelmiş ya doktor hanım böyle bir hastam oldu dedi.. ilk deilim aslında yani daha öncede bir kız gelmiş anal genişlemeden dolayı

• Erkek doktora gitseydin böyle olmazdı :-D

0|0
    0|0
    • 1ay

yok ya çok kötü dalga geçmişler bir duyum aldımda bayan doktor daha iyi anlar dedim doktor iyide gerçektende.. o gencecik havalı hemşire o işi yapmasaydı iyidi çok utandırdı beni bir nevi parmak yiyorsun yani hiç yumşatmayayım :)

• 1ay

ben zevk aldığım için yapıyorum niye yapmayımki? birde neden doktora gitmeyimki genişledi çünkü tahriştense genişlikten ben rahatsızım şu an ondan gitmiştim birde erkek deilde bayan hastalası olmuş doktorun anal ilşki sonucu genişlemeden gelmiş oda söyledi doktor hanım ilk deilim yani :D

• 1ay

Yap yapma demiyorum ki sonucta bir bayan yapınca utaniyon ama erkek yapinca sorun olmuyo ben bunu anlamadım ne olmus yani güldüyse sonuçta o hemsireye hergun birileri gidip ben anal yapiyorum demiyorya şaşırmıştır ne var bunda

• Hemşirede senin kıçını kremlemeye hevesli değil sen kesin hemşire kremlerken zevk almışsındır

0|0
    0|0
    • 1ay

afedersin ama bende gencecik kıza kendime parmak attırmaya meraklı değilim.. asıl o zevkle yapmıştır ben diyorum doktor yapması gerekmezmiydi hemşire karlı çıktı bu işten

• 1ay

doktor kadın ya erkekmi sandın sen

• 1ay

Hayır kadın olduğunu söylemiştin

Yükleniyor...