Travesti ile tecrübe yaşayan bayan arkadaşlar var mı?

Travesti ile birlikte olan bayan arkadaşlar var mı?. Erkeklerin birlikte olduğunu duydum fakat bayanların hiç duymadım

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• şu an tüm yaşama sevincim gitti. Evliyim ve iğrendim . İnş. eşime yansıtmam.

0|1
    0|0
    • En iyisini yapiyosun boşver...

• hmmm demek ki sende de öyle bir istek varmış yani ..az değilsin...

• hayır olduğundan değil, muzurluk olsun diyeydi:) Ben eşimi güldürmeyi çok seviyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• sarhoşken yaptığım bir olay. aslında erkek yani ama o görünüşte olan biriyle yapmam asla derdim. içkinin zararları.

1|1
    1|1
    • peki aynı zevki mi aldın?

• vallaha mı kız yaptın mı cidden nerden buldun ya sende :D

• ben p*rnosunu izledim ve inanılmaz tavsiye edeerim ve bu konuda deneyimli bir isim den izleyin tiffanytravesti

• He var he

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Var canım, hem de sürüyle. Ama açıkça yaşanmıyor. Biseksüel ve lezbiyen kadınların çoğu gidiyor, üstelik üstüne bir de para veriyor. Evli çiftlerden gidenler de var. Nerden biliyorsun diyeceksen; benim çocukluk arkadaşım profesyonel bir travesti. Aman yanlış anlama olmadan söyleyeyim; benim onunla bir tecrübem olmadı, cinselyönelimim tamamen kadınlara :) Neyse bu travesti liseden çok samimi arkadaşımdı. O zamanlar hiç farketmemiştim, yakışıklı, efendi bir çocuktu. Sonraları demek ki öyle hissetmiş. Bir gün sevgilimle şehrin birinde gece kulübünden dönüyorduk ve tam taksiye binecekken iri kıyım bir kadın bana doğru koşar adım geldi ve sarıldı. Tabi ben tanıyamadım, sevgilim de şaşırdı. Sonra kendini tanıttı, sevgilim önce şaşırdı ama sonrasında anlayışla karşıladı. Sonuçta yapacak bir şey yok ve geçmişimden birini bir çırpıda silemem. Neyse bu arkadaşla arada sırada görüşüp dertleşiriz, eskilerden bahsediriz. Ben de sizler gibi travestiler ve onların yaşamı hakkında tüm merak ettiklerimi sorup ondan öğrendim. İnanılmayacak şeyler duydum ama arkadaşım hepsini ispatladı ve ağzım açık kaldı. Travestilerin çoğu aktif oluyorlarmış ve öyle olanları daha makbulmüş. Düşünün arkadaşımın tek gelen bayan, lezbiyen çift kadın ve evli-sevgili çift müşterileri var. Gelen tek kadınlar ve evli çiftlerden kapalı bayanlar bile var. İnanmadım çektiği resim ve videoları gösterdi, tabi müşteri mahremiyeti dahilinde yüzlerini saklamış. Neyse olay bu, dünyanın çivisi çıkmış! Artık onunla daha seyrek görüşüyorum, neme lazım:)

0|3
    0|0
  • TEklif var icraat yok :D

0|0
    0|0
    • bir şeyi bilmekle yaşamak ve onu kabullenmek farklıdır isterik hani bein var dimi kullan biraz :)

Yükleniyor...