Penisimi büyütmek için ameliyat olamalı mıyım?

Çok düşündüm bu konuyu penisim 12 civarı kısa biliyorum 193 boyunda 86 kiloyum fitness yapıyorum mükemmel olmak istiyorum seks makinesi :D :D sizce olmalıyım yoksa zaten vücuttan kurtarır mıyım :D

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• Kurtaramazsın

0|0
    0|1
    • 1ay

ne yapayım kanka olayım mı sence hayatında hiç gerçek gördün mü bişeler yaşadın mı :D fikrin varsa konuş gerçekten

• 1ay

sende öğrenmiş oldun tek akdenizde kullanılmadığını

• 1ay

@aylavyubeybi evet

En İyi Erkek Görüşü

• moruk hani büyütürsün büyüttüğünde de sertleşme sorunu yaşarsın ilerki dönemde kalpte sıkıtnı yaşarsın mesela benimde 13 cm 176 boy 80 kg luyum hiç bir kızda sıkıntı yaşamadım sende yaşamazsın hani o 20 cm istiyorum şöyle istiyorum diye yazan saanlda öten kızlar reis bakireler p*rno izliye izliye azmışlar yoksa gerçek hayatta bir kıza işaret parmağını hatta serçe parmağını sokarak bile inlettebilirsin ben direkt yumrukluya yurukluya parmaklıyordum kzı çıldırıyordu =D parmağım 7-8 cm bişi ee penisim 13 cm neredeyse 3 aşa 5 yukarı 2 katı sayılır yani düşün penisim le pat pat vurarak neler yaparım

0|1
    0|0
    • 1ay

dostum bakınca küçük geliyor ama tecrübe var sıkıntı olmaz o zaman rahatladım biraz :D

• 1ay

üniversite zaten çakış bol diyorlar :D sabırsızlanıyorum gitmek için :D :D

• 1ay

gitceğin üniversite de çok önemli mesela anadoluda ki üniversitelerde 10 erkek bir odada yatarsınız başka bir bok olmaz ama 9 eylül ege üniversitesi odtü Ankara üniversitesi gibi üniversiteler de geceleyin kızın kıcından kokain cekersin öbürsü gün finallere girersin =P

Kızlar Ne Diyor 1

• kurtarmazsin

0|0
    0|0
    • 23gün

nerden biliyorsun gördün mü ki konuşuyorsun :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Gerek yok bence. Kalınlığı iyiyse sorun olmaz.2 cm uzar en fazla çünkü.

0|1
    0|0
  • Boyu uzun olanın penisi küçük olur derlerdi doğruymuş. Neyse konumuza gelelim penis büyütücü aletler var onu kullan. Ameliyat olursan geri dönüşü olmaz. Pek orjinalliği kalmıyor o zaman

0|1
    0|0
  • sen bu dusunceyle bılader kusura bamya ama harıka bır vucuda sahıp olsanda kadınları tatmın edemeyeceksın uzgunum ama bu boyle cunku bu konu cok farklı bırsey olay erkegın ya da kadının vucudunda degıl olay hıssetmek hıssettırmekte s2n olsun sana 10 cm sorun yok bır kadının orgazmına yetebılecek olan rakam 8 cm penıs ancak sen bunu kullanabılıyorsan o olur sana 18 ama kullanamazsan 15 olur sana 5 :) kız bekler senı hadı gırmeyecekmısın der :D

0|1
    0|0
  • Boya takılma kardesim ne uzunu ne kalını en çok içinde kalanı makbuldur kadınlarımız için islevinde sorun yoksa devam

0|1
    0|0
  • olm saçmalama yaaa 8 cm olsa yine ameliyat olma derim 12 neyine yetmiyor hakkını ver yeter :D

0|1
    0|0
    • 1ay

ufak abi ya :D

• 1ay

Saçmalama mk neyine yetmiyor bir buçuk metre boyu baş parmak kadar ziki ile japonlar inim inim inletiyor sen mi yapamayacan :D

• 193 boy 86 kg 12 cm. s olum çok abest kaçıyor bu fiziğe hiç yok gibi 😕yine de boşver ameliyata gerek yok aga onu da kaybetme sonra 😃😅

0|1
    0|0
    • 1ay

sağlık daha önemli aynen :D o yüzden aynada bakıyorum çok ufak gözüküyor iyice :D :D

• Amwleiyat tehlikeli bence ilaç kullanabilirsin 5 cm falan olsa yeter

0|1
    0|0
  • herkesin pipisi o civarda zaten :)

0|1
    0|0
    • 1ay

abicim kısa geliyor gözüme vücudum dan mı bilmiyorum aynadan kısa görünüyor böyle vücuda 16 cm gitmez mi :) vücut gibi peniste gelişse güzel olmaz mıydı

• 1ay

Harbiden penisi 10 cm olan hatta 9 cm olan insanlar var bunlarda az sayıda değil evlenmiyorlar mı evleniyorlardır çocukta yapıyorlardır :D

• erken bosalma 12 de yeter sana kardes

0|1
    0|0
    • 1ay

pozisyon sıkıntısı ve kızın gözüne küçük gelmesi sıkıntı olmaz mı

• 1ay

fitness diyosn vucudun onu kapatir

• 1ay

yırtarım yani zevk alır umarım bir 16 olsa eyiydi :D

• olma

0|1
    0|0
  • Spor küçültür başta hata

0|0
    0|0
  • Benim ki 19 falan

0|0
    0|0
    • 1ay

olabilir nasıl baz insanların 7 cm kadar düşebiliyor o kadar da büyük olabilir :D :D zenci misin kardeş :D nasıl mutlu musun

• 1ay

Ben mutluyum da alanlar zorlanıyor

• Penis buyutme diye birsey yok icerdekini disari cekiyorlar oda zamanla eski yerine gidiyormus bence bosuna ugrasma

0|1
    0|0
    • 1ay

olanıda kaybetmiyelim :D

Yükleniyor...