Göğüslerime silikon taktırıcam. Babama nasıl söylerim?

85 giyiyorum cok bir fark olmucak 90 yaptircam. Acil taktik verin bu kararimi babama nasil aciklayabilirim? Sonucta para ondan cikcak. Yaptirma demeyin sakin :D

Güncellemeler:
Malesef annem hayatta degil. Hayatta olsa o soylerdi tabi ki
Guncel

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Selam plastik cicikli kız,

Neden büyütmek istiyorsun... Neden mallar meydana çıksın istiyorsun
    Anladım. Sen de sadisfakşın arayan kızlardansın.

Çok ayıp ama, sonra paraşüt takıp gezeceksiniz.
    Uçan İnek gibi, havada uçan kızlar

3|0
    0|0
    • Bisey aradigim yok bu sekilde kendimi begenmiyorum mutlu degilim

• Canım benim bence kendi kendine komplekse giriyorsun. Onu büyütmek seni mutlu etmez. Gerek yok.. Dişiliğini onunla gösterme.

En İyi Kız Görüşü

• Bebeğim yalnız 85-90 göğüs değil sırt ölçün ile alakalı bir şey. Göğüs büyüklüğü A B C D olarak sıralanıyor.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 44

• estetik dediğimiz şey insanın kendini daha iyi hissetmesi içindir, kendini daha iyi hissedeceksen neden olmasın? ben önyargılı yaklaşmazdım bir baba olsam, tamam utanırdım kızım bana böyle birşeyle gelse ama izin verirdim sanırım, yanlız şunlarıda göz önüne aldın mı; o kadar büyük göğüsler bel ve sırt ağrısı yapabilir, kemik gelişimini tam tamamlamadığından ileride omurga eğrilmesi gibi sorunlar çıkabilir, burada çok okuduk büyük göğüslerden şikayetçi olup ağrı çeken, küçültmek isteyen bayanları, bence ideal bir boydalar dostum, zaten evlendiğinde biraz daha büyüyecek göğüslerin, şu an sadece masajla büyütme yöntemlerini filan denesen hı?

0|0
    0|0
  • tonla para verip doktoralara ellettiricene su ks'dan üç bestane sapık meme fetişçisi bul ellet 3 güne kalmaz ikiz kuleleri büyütürsün

0|1
    1|1
  • Hiçbir baba kabul etmez bunu :D Katil mi etcen adamı

2|1
    0|0
  • arkadasım senın ıstedıgın sey muhtemelen memelerının bedenı degılde seklı ıle alakalı bır durum daha dık vs vs gıbı bırsey sanırım sonucta sırt olunu degıstırmek ıcın muazzam bır memeye ıhtıyacın olacak :) ancak 85 /b-c kendı fıkrı bu gayet ıdeal bence sen rahat edemıyorsan nette n ıstedıgın gogus seklını bul ama tam olarak nokta atısı ne ıstedıgıne karar wer kı donusun kotu olmasın dıkkatlı secım yapmanı tavsıye ederım.
    Kararın eger yaptıracagım kesın dersen babana soyle dıyebılırsın baba bırsey soyleyecegım ama cekınıyorum dıyerek basla bır gogusum dıgerınden bıraz fazla kucuk buda rahatsız edıyor ve gogus kanserını tetıklıyormus de esıtleyın ;)

0|0
    0|0
  • Babana söylersen kızar >:(

0|0
    0|0
  • Numarasını ver ben söylerim babana. Bu yaptığın kız olmamış biraz rötuş lazım derim o anlar. Hastane ziyaretine gelirken ne getirelim sana? Yeni haliylen görme imkanı olur mu acaba?

0|1
    0|0
  • Amaç 90 olunca ne olucak? destekli takıyosan dolguluya geç :D

1|0
    0|0
  • bir erkek olarak ben yaptırma derim gerek yok

1|0
    0|0
  • Ben küçük seviyorum daha güzel ve hoş duruyor bence yaptırma kalsın sen sevmiyorsan bişe demem ama sevgilin için yaptırıyorsan yaptırma seni seven memen için sevecekse hiç sevmesin daha iyi ve maddi durumunuz nasil ameliyat bütçenizi sarsarmı halan teyzen felan varsa onlarla konuş onlar anlatsın babana durumu

0|0
    0|0
  • Bence izin vermez. Biriktir kendin yaptır.

0|0
    0|0
  • Yaptirma.

1|0
    0|0
  • Babana estetik operasyon yaptırman gerektiğini söyle. Ne estetiği derse, silikon diye açıklama yaparsın. Araştırdığını, fiyat aralığını vs durumları da belli et ki, ciddi olduğunu anlasın

0|0
    0|0
  • baba bunlar mevcut haliyle kurtarmıyor biraz büyütmem lazım lütfen maddi desteklerini esirgeme demelisin :D:D

0|1
    0|0
  • baba benım gogusler su sizdırıyor çekomastik silikon cektircem.. hem yalıtım da olur de

0|0
    0|0
  • Bide babanamI soylicen evladım olsan sokağa atardım

0|2
    0|0
  • babaiş bak şunlara çok küçükler senin güzel kızına yakışmıyor erkeler beni görünce delirsin istiyorum hadi babiş kartını versene bak kızın göğsü tatha gibi demesinler sonra :)

0|0
    0|0
  • Baban farketmez

0|0
    0|0
  • Gormeden birsey diyemem

0|0
    1|0
  • 85 az mı niye 90
    Daha çekici mi olsun
    Babana de daha çekici memelerim. Olsun istiyorum
    Gotüne bir tekme vursun 😂😀