Arkadaşlar gayden aseksüel olmak üzereyim gibi, bu normal benim için normal değil ama sizce bu normal mi?

Bu imkansız ama anlatıyorum
Yani ben ergenliğimde hep erkeklerden hoşlandım (pasifim) ama gizli olduğum için hiç ilişkiye girmedim zaten asosyal biriyim. Açıkça hep istekli olduğum zaman tektim sevmek sevilmek seks yapmak istedim ama olmadı. Daha yaşım 20 bile değil ama herşey söndü kafamda ruhum söndü resmen eskiden bir erkekle konusunca elleyince falan birşey hissediyorum cinsel olarak ama artık öyle değil çıplak erkek görsem bile azmıyorum 😢 hatta hasta bile oldum ve bence bunun yüzünden sevgisizlikten.
Eskiden kafamda haz aldiğim şeylerden artık almıyorum (erkeğe oral yapmak gibi) ama kadına da yönelmiyorum aseksüel oluyorum daha çok...
Ne yapmam gerek? Erkekle de birlikte olamam Gizliyim ve asosyalim.

Güncellemeler:
1ay Saklamak ağır geliyor söylemekte daha da ağır. Böyle pasif karakterli bir ben miyim... ölesim geliyor bazen...
1ay Akıl verecek kimse yok mu?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• sende yanliz yasa knk ne erkek ne kari iliskisiz bir hayat :D

0|1
    0|0
    • 1ay

Mutsuz yaşicam ama kanka

• 1ay

la birde gunahada girmiyorum diyor madem istiyorsun yap kafana gore takil mk huzursuz olucagina

• 1ay

Huzursuz oluyorum ama daha beteri beterin beteri gibi... yapamıyorum şu an karşımda bir erkek olsa bile yapamicam çekingenlikten... psikolojik sanırım

• psikolojik tir zamanzaman olur öyle şeyler

0|1
    0|0
    • 1ay

Zamn mı hep böyleydi. Yani erkeklerden hoşlanmam. Ama soğumam 1 yıllık birşey

• 1ay

kendin bulacak sın

• 1ay

Kendimi bulamıyorum zaten bunu mu bulacam allah aşkına. Neyse

Yükleniyor...