Kızların regl dönemlerinde erkeklerin yapması gerekenler nelerdir?

Kızların regl dönemlerinde erkeklerin yapması gerekenler nelerdir?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Susmak ve çikolata almak😬

0|0
    0|0
  • çekilip bir kenarda beklesinler

0|1
    0|0
  • Çok mu lazım bu bilgi

0|0
    0|0
  • Uzak durun

0|1
    0|0
    • 1ay

Sebep ne yani? Tamam acı çekiyor falanda yapılabilecek bişey yok mu anlamanın yani

• 1ay

Bencede hissettirmeden sanki yatalak hastaymis gibi davranmadan hafif hafif yardimci olmak iyidir. Bide normalden daha az ustune gidilmemeli cunki genelde erkekler sahiplenicidir

• 1ay

He işte bende onu diyorum o güne özgü sadece ya da o günü atlatmaya yönelik hareketler hoş olmaz 👎

• Uzak durun tabi ki de. Ben bunu isterim

0|0
    0|0
    • 1ay

Peki teşekkürler fakat bünün sebebi nedir

• 1ay

Bazı erkekler regll döneminde de istiyorla ya hani ondan dedim. Bazı kızlar ağrı falan çeker karın ağrısı ben çekmem de ağrı neyse bu yüzden asabi oluyoruz

• 1ay

Anladım hayırlısı

• Pekmez yedir kan kaybı var sonuçta sjsjsj

0|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkürler sen de balık tüketimini arttır tavsiye 😉

• 1ay

Tamam kemiklerimi de geliştiririm sjsj

• 1ay

Sanırım kırıcı olmak üzereyim ve hiç mi hiç istemiyorum seni kırmayı 😊 Ciddi bir soru sordum zaten ciddi sorulara cevap yok gelmiyor gördüğün gibi bide sen tuz biber olmasan mı ha daha sonra valla katılıp sana konuşurum eğleniriz falan olmaz mı şimdi ciddi ol ve yapabilirsen yardımcı ol yoksa bu akşamlık iyi bak kendine iyi akşamlar 👍🏻😊👋🏻👋🏻

Erkekler Ne Diyor 2

• kizlarin hormonlari genelde fazla hassas oluyor cok cabuk sonirleyip aglayabiliyorlar ve hicbirsey yapmak istemiyorlar yaninda olup hic sinirlenmeyip bakcaniz kalin yoksa yanlarina gotmeyin bence...

0|0
    0|0
  • uzak dur derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...