Bu kadar nefret etmelerinin sebebi ne olabilir?

Arkadaşlar benim okulumda gay olduğumu sandıkları için dışlayan hatta benden nefret eden bir grup var kızlı oglanli oglanlari benden öyle bir nefret ediyor ki surekli bana top gay falan diyorlar tek bir laf etsem linç ederler o derece. sıkıldım artık benimde onlar gibi zararsız bir insan olduğumu anlayamıyorlar mı kapasite mi yok. Bir insan tanimafigu insandan sadece bu sebebten neden bu denli nefret eder?hadi onuda geçtim gay ya da bir lezbiyene böyle davranmak dogrumu?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• senin neyin var da gay olduğunu saniyorlar? baby face mi yoksa çok bakımlı mısın? ya da sevgiliin hiç olmadı?

0|0
    0|0
    • Ses ve kızlarla aram iyidir ama hic sevgilim olmadı

• bence başka bişey var çünkü kızlarla arası iyi olan her erkek gay olsa dünya gaylerden geçilmez olurdu.

• Bir gün pisuvarda isiyorlardi. Pisuvar en bastaydi ve ayirmak icin konulan yer kopmustu.yani isediginde senin herşeyin ortaydi.bende okula ilk gelmiştim. Cocuk iserken arkadasi omuzuna tutmus seyime bakiyordu arkadaşının ve tuvalete erkek hocalar da girip çıkıyordu. Durumu garipseyip bunlara baktım onlarda bana bakti. Sonra bir arkadaşım la bunlrin yakinindan gectik kulagimda kulaklık vardı .kulaklik sandalyeye takildi.bende arkamdan bu top ha dediklerini duydum o gun bugundur bu böyle.

Kızlar Ne Diyor 1

• tabiki hayr tam bir mallar onlara ne ki senn tercihlerinden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...