Lütfen Yardım Edin?

Uyumadan önce p*rno izliyordum. Sonra izlerken işaret ve orta parmağımı yalayıp biraz okşadım. Sonra uyudum. Uyandığımda beyaz, garip bir sıvı vardı cinsel organımda.
Vajinasal akıntı gibi değildi. Saydam değildi, beyazdı. Ve uzamıyordu. Güzel kokuyor gibi bir şeydi.
Detaylı bir açıklama yapar mısınız? İçimde oluşan minik korku ve heyecanı dindiremiyorum. Neden bilmiyorum.
Herkesin büyük ihtimalle soracağı soru: Bakire miyim? Evet, bakireyim.
Bu sıvı ne olabilir? Güzel ve detaylı cevaplar bekliyorum. Aydınlatın beni.

0|3
2|29

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün yorumları okuyup ona istinaden yazıyorum orgazm olmuşsun ve boşalmışsın sıvı biraz orda kalmış ve beyaza dönmüş korkacak bişey yok o senin zevk suyun

1|0
    0|0
    • 1ay

Peki, teşekkürler.

• 1ay

Azıcık sokmam kötü bir şey mi olur?

• 1ay

Ya birazcık fazla sokarsan? Sonuçta nerede olduğunu göremiyosun ve zarın nazikse anında patlatırsın bazen vajinanın tam girişindede olabilir bunu elinle ayarlayıp ona göre sokman mümkün değil bakire bir kız içinde doluluk olsun hissini anlamaz zaten o yüzden bu riski almana değmez klitorisinle idare et he benim bekaret sorunum yok diyosanda parmağınla bozacağına gerçek bir ilişki yaşayıp erkeğine bozdurmak daha ideal

En İyi Kız Görüşü

• Canım benim. o sıvı normalde saydamdır. ama durdukça beyazlaşır. korkacak bir şey yok merak etme.:)

1|2
    0|0
    • 1ay

Yani vajinasal akıntı mıdır?

• 1ay

İkisinin ne farkı var ki?

• 1ay

Orgazmda bütün bedeninle ayak parmak uçlarına kadar hissedersin ve daha uzun sürer. daha çok zevk verir. boşalmada ise biraz titrerboşalırsın. Daha kısa sürer...

Erkekler Ne Diyor 28

• Biri seni s*ikip gitmiş

0|2
    0|0
    • 1ay

Ya dalga geçme.

• 1ay

Ciddi degildim ama simdi dusundumde olabilir nerden bileceksin ki? Uykun agirsa yaparlar mi yaparlar yani:)

• ehuehuehuehueheuheuheu senden cıkanı bız nasıl detaylanırcaz kız gormeden :D guzel kokuyorsa yatagına kımse yatmadıysa gece sorun yok devam aqa :D

0|0
    0|0
  • zevk suyundur

0|0
    0|0
  • Ah be abisi cok masum bir soru ama insanin icindeki seytanlari gunaha soku veriyor yapma boyle seyler :)

1|0
    0|0
    • 1ay

Ne gibi şeyler?

• 1ay

Sonunun nereye varacagini bilmedigin tatli yaramazliklar yapiyorsun sonra burda sormak durumunda kaliyorsun. Bizde buna maruz kalip sehvetimiz tavan yapma yolunda aklimiza giriyor

• Okadar salağınıda ilk defa duyuyorum uyumadan önce p*rno izliyor ve masturbasyon yapmadan boşalmadan uyuyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

Mast yapmak istemedim.

• 1ay

Biz erkekler tam boşalacağımız vakit bırakırız tekrar yaparız tam gelirken tekrar bırakırız 3-4 kere aynı şeyi yaptıktan sonra boşalmayı devam ettiririz ve olasıdan daha fazla sperm çıkar, kadınlardada olur heralde dene bakalım belki sabaha bir şey çıkmaz ne varsa boşalmış olursun.

• Acaba nedir nedir , bakrelikle ne alakası var ya :D

0|0
    0|0
  • Kamyon devirmişsin

0|1
    0|0
  • A. minin suyu akmis

0|0
    0|0
  • Buyuk ihtimalle ruyalandın. Normaldir senin yasındakiler için.

0|0
    0|0
  • Boşalmışsn normal bir sıvı sabaha kadar koyulaşmştr

0|0
    0|0
  • Zevk auyu gelmiş tam mast yapmadığın için

0|0
    0|0
  • ne kadar tatlı tatlı anlatmışsın çok hoşuma gitti... kocan olacak kişi çok şanslı

1|0
    0|0
  • zevk suyu işte nolacak

0|0
    0|0
  • Fren patlamis tır viraji alamamis

0|0
    0|0
  • Petrol bulmuş olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Asıl azgınlık sıvısı o

0|0
    0|0
  • boşaldın büyük ihtimal o

0|0
    0|0
  • orgazm bebeğim

0|0
    0|0
  • Zewk sivisi tam istekliymissin gayet dofal

0|0
    0|0
  • minik korkunu yerim senin. korkma bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Bosalmissin budur ben oyle biliyorum

0|0
    0|0
  • Zevk suyun korkma

0|0
    0|0
  • Zevg suyu yawrum bnde 31 çekerken bazen oluyor ya şimdi gene çekmem ohh azdım 😍😍😍😂😂😋😋😋

0|0
    0|0
    • 1ay

Neye azdın?

• 1ay

Nelan gizlisini zaten çok rahat konuşuyorm böyle 😋😂😂

• 1ay

Sorunmu oldu knk demem 😍😍😍

• Aydinlanma cagindayiz herkes aydinlanmali

0|0
    0|0
  • Vay ya bakire kız kalmış helal olsun valla bozma bakireliğini. Boşalmışsındır onun akıntısıdır

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama dayanamıyorum bazen.

• 1ay

Yok teşekkürler.

• 1ay

Kötü biri değilim yanlış anlama beni bende senin gibi bakirliğimi korumaya çalışıyorum ama sadece bir kişiyle yapmak istiyorum sen bilirsin

• İlgin azdigin icin gelmis olamazmi

0|0
    0|0
  • Boşalmıssonnıste kuzum

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasıl yani?

• 1ay

Yaz ele ozeleden

• 1ay

Yok buradan belirt.