Vajinamda mantar ve batık var doktora gitmeye utanıyorum?

Evde çözüm yöntemi var mı bu illet şeylerin?

0|1
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Mantar için mutlaka doktora gitmen lazım. Batıklar için lazer epilasyon çözüm olur. İstanbul'da isen iyi bir uzman tavsiye edebilirim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sen utanmaya devam et. iki gun sonra vajinani mantar kaplasin gorursun. yengem olmustu cayir cayir yaktilar icindeki yarayi mantari. bir yaraya donusurse bittin. kork bence. ben cok ciddiyim hemen git onun erkekti ama bu saglik tipta ayip yok

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• doktora gitmeden biliyor isen ne olduğunu gitmede zaten derim aslında ama.. yani saçmalama git doktoruna

0|0
    0|0
  • Bayan doktor bul utanmamaya çalış
    Sonuçta bayan olacak

1|0
    0|0
  • utanılcak bişey yok bunda zaten bayan doktor bakar sana... gitmezzsen senin için kötü muayene olmaz şart

0|0
    0|0
  • En basiti bir eczaneye git, her eczanede bayan eczacı vardır sor sana uygun bişeyler verirler. iyi gelmezse doktora gidersin.

0|0
    0|0
  • Travazol krem kullanabilirsin mantar icin, filtre de oneririm. Batiklar icinee fucudin kullanabilirsin 2x1 . Gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Evli misin bekarımı diye soruyor evlilik yoksa pek bakmıyor direk mantar ilacı verir

0|0
    0|0
  • Mantar için ketoral kullan batık ne demek bilmiyorum

0|0
    0|0
  • gitme sakın

0|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • Kesin git doktora

0|0
    0|0
  • gitme çürüt. sonra yumurtalıklarına doğru ilerlesin. ailen artık ambulansla götürür seni

0|0
    0|0
  • Acilen gitmelisin

0|0
    0|0
  • doktorsuz yapamazsın ne olduğunu tahmin edebiliyorum ve batık kılları çıkartmak lazım görmek lazım

0|0
    0|0
  • Gitmemekten utan bence. O şekilde sağlıksız yaşamak kendine saygısızlık.

1|0
    0|0
  • utanmana çekinmene gerek yok doktorlar o gözle bakmazlar bu durumlara inan bana bu yüzden çekinmeden git :) .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne var utanacak
    Şikayetini anlatacaksın, soyup bakmayacak bile
    Ona göre krem, antibiyotik falan yazacak
    Hepsi bu

0|2
    0|1
  • Batiği bilemem fakat mantar icin merhem felan veririrler korkmani gerektircek bisi yok. Madem doktora gitmek istemiyorsun sağlık ocağına git orda da ilac yazarlar yardimci olurlar.

0|2
    0|0
  • Doktora git, yüksek ihtimalle ketokonazollü bir ovül verecektir. İlaçları da al, ihmal etme.

0|1
    0|0
  • hemen doktora git bunda utanılacak bir şey yok eğer artarsa çok daha kötü olur. Bayan doktora git

0|0
    0|0
  • batıkları sivilce gibi patlatabilirsin iki tırnak arasında ve ya cımbızla gelen kanı sili p ağda falan ne yapıyosan onu yap sonra mantar da bildiğim kadarı ile bol bol yıkayacaksın başka çaresi yok

0|0
    0|0
  • Gitmelisin soru mu bu? Daha kötü olabilir

1|1
    0|0
Yükleniyor...