Penis şekli ve boyu hakkında MUZ PENİS?

Yaşım 20 penis şeklim yukarı doğru kıvrımlı muzu andırıyor yukarıdan bakınca sanki kısaymış gibi duruyor aynada bakıyorum önden yukarı kıvrımlı normal duruyor kıvrımlı olduğu için boyu 12-13 cm civarı düzleştirmeye çalıştığımda ise acıyor boyu 2 - 3 cm artıyor ileride bir sıkıntı olur mu acaba?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Esiminki de asagi dogru kivrimli. Hic bir sikintida olmuyor mesele icratta demisler. Sen kullanmayi bildikten sonra dikdortgen de olsa farketmez ;)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Lisedeyken bit çocuk vardı penisi senin tarif etiğin gibiydi benimkini görmek istemişti bende gosterdim baya bir inceledi 😃

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• neden takıyorsun ki

0|0
    0|0
  • Yk ya olmz

0|0
    0|0
  • nasıl bir sıkıntıdan bahsediyorsun

0|0
    0|0
  • Olur kizlarin en sevmedigi penis tipi senin cinsellik bitti yazik

0|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 5

• daha cok can yakar bosver kanks

0|0
    0|0
    • 1ay

kanki sürtünme yeri arttıgından dolayı karsı tarafta bende daha cok zevk alırmısım oyle dıyorlar guya

• kafana takma yukarı bakması daha iyi, kadının zevk noktası içerde yukarda, aşağıda değil. kafası yukarı sürter daha zevk aldırır. 12-13 cm iyidir.

0|0
    0|0
  • 13 cm kısa sayıla bilir ama işlevi iyiyse sıkıntı olmaz sanırım. Bamyayıda andırıyor olabilir oda kıvrımlı

0|0
    0|2
    • 1ay

Usta kalktımı var ya taş gibi oluyor indirmeye çalışıyorum olmuyor

• Sevme konusu değil, ama elinle düzelttiğind ecanin aciyorsa kesinlikle ameliyatla tedavi olmalısın.
    İleride mutlaka sorun olacaktır

0|0
    0|0
  • duz her zaman iyidir kardes.

0|0
    0|0
Yükleniyor...