Çok canım yanar mı?

Doktor kızlık zarımın kalın olduğunu ve ilk ilişkimde çok zorlanacağımı söyledi. Hatta ilk ilişkiye giremeyeceğimi doktor müdahalesi ile zarın alınması gerekebileceğini söyledi. Yakında evleneceğim çok canım yanar mı? Benim gibi bu durumu yaşayan var mı?

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bir arkadaşımın böyleymiş. evlendikten bir süre sonra biz hala ilişkiye giremedik diye bana danıştı. ben de kalın olabileceğini söyledim. doktora gitmesini, oraya çentik attıklarını ve bu şekilde ilişkiye girebileceğini belirttim. veee mutlu son. :))) anestezi altında müdahale ediyorlar, tamamen almıyorlar zarı, sadece ilişkiye uygun hale getiriyorlar.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Neden böyle bir muayene olman gerektiğini anlamadım?
    Kimse gidip de kızlık zarım nasıl ince mi kalın mı diye muayene olmaz. Alttan muayene olman gereken bir durum oluşsa bakire olduğun için zaten muayene etmezler.
    Dediğin durumlar yüzdelik oranı çok düşük olsa bile karşılaşılıyor. Adet düzenini bile etkiler ya kan akışı olmaz ya da çok sancılı ve az kanama ile kendini belli eder.
    Cinsel birliktelik gerçekleştirmek de öyle kremle bilmem ne ile olacak işler değildir. Hatta hayatının geri kalanı için seni komple cinsellikten soğutabilir bile. Bunu yanına nişanlını da alarak uzmana giderek tasdik ettir ki adam farklı bakış açısına kapılmasın kafası karışmasın. Seni de ilk geceden zorlamasın. Nikah sonrası operasyon gerçekleşir, kısa süre sonrası da birliktelik yaşarsınız.

0|0
    0|0
  • Septalı zarsa sorunludur seninki.

0|0
    0|0
  • aqa zar dedıgın sey duvar degıl ya :D senın durumun muhtemelen asırı esnek oldugundan boyle bırsey soylemıstır o bahsedılen hıc bır ıse yaramayan kızlık zarı dıe anlamsızca adlandırılan bebekken senı pıslıklerden koruması ıcın var olan zar ılıskıde acıya sebep olmaz teşekkur ederım

1|0
    0|0
  • Evet her yer kan revan olucak perde lere kadar kan sicricak barim varım bagircaksin komşular adam öldürüyorlar sanıp eve gelecek

0|0
    0|0
  • Doktorun nasıl bir yöntemle alacağı düşündürücü ://

0|0
    1|0
    • 1ay

Zarı ordan keserek alıyorlarmış küçük bir ameliyat gibi

• İşini bu kadar seven bir doktor daha görmedim.

0|0
    0|0
  • Damat patinaj zinciri taksın bari😂

0|0
    0|0
  • operasyona gerek yok gel ben acıtmadan hallederım

0|0
    0|0
  • illa patlamasımı laızmmış dursun kıyıda

0|0
    0|0
  • sen ne sikayetle doktora gittinki sana bole bisey dedi

0|0
    0|0
  • uzaklaş o doktordan

0|0
    0|0
  • Birsey olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Yok canimm

0|0
    0|0
  • ameliyata kadar yolu var bunun

0|0
    0|0
  • ilk denersiniz muhtemelen giremicektir snra doktor bir operasyon yapar devam edersiniz

0|0
    0|0
  • korkma saliselik iş o iyice sulanıp aniden içine girmesine bakar

0|0
    0|0
  • uuu işin zor gerdekten sonra neşter attır

0|0
    0|0
  • Doktora ne diye muayene oldun? Şikayetin neydi? Yoksa aile efsanelerinizden dolayımı doktor hikayesini uydurdun?

0|0
    0|0
  • başka yöntemide var

0|0
    0|0
  • eş adayına durumu izah et, inanmazsa doktor izah etsin. operasyon ile durumdan kurtul.

0|0
    0|0
  • emla krem al eczaneden 40 tl
    zarı uyuşturur hiç acımaz
    bu kadar basit. niye takıyosun sennn

0|0
    0|0
  • canım evlenince kocana da söyle ve deneyin olmadı çok zorlamazsiniz doktora gider onu kolay bir şekilde hallederler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dr sana göz koydu heralde

0|2
    1|1
  • ya o da nerden cıktı şimdi

0|0
    0|0
  • normalinden daha çok acır

0|0
    0|0
  • Doktor mu patlatacakmis zari

0|0
    3|1
    • 1ay

Ne kadar çirkince bir söylem

• 1ay

@sibelsibel1 fesatmisin kizim doktorun yardimiyla olacakmis diyo iste git ya zihniyete bak

• Vah canim Allah yardimcin olsun

0|0
    1|0
Yükleniyor...